Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos kosmetikos, kūno priežiūros priemonės

Sveikos,

gal galetumet mane nukreipti tinkama linke:
kur galeciau rasti informacija apie eko dekoratyvines pudras, pavadinimas maskavimas.

Arba gal galetumet ka nors rekomenduoti iki 50 lt geresnio maskavimo misriai odai?

aciu
Atsakyti
QUOTE(Silvy @ 2011 07 05, 15:00)
Kokybe irgi gera,as pirkau sita alieju,tikrai neteko nusivilt.



Nusipirkau ir as, oda kaifuoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2011 07 14, 00:45)
Bent jau man labai gerai nuvalo abrikosų kauliukų aliejus. Nebepamenu kada naudojau dekoratyvinį makiažo valiklį, tik aliejais.

Aciu, bandysiu sita pirkti 4u.gif

QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 07 14, 08:13)
aš pirmiausia išsimuzoju akis su vandeniu, nusiplaunu tiek, kiek išeina..o paskui ant drėgno vatos diskelio užlašinu bele kokio aliejaus smile.gif argano, abrikosų, jojobos, ricinų...bele koks:)

As tai jau tikrai neplausiu su vandeniu, nes laaaaaabai jautrios mano akys doh.gif
Atsakyti
QUOTE(wsin @ 2011 07 14, 15:28)
Sveikos,

gal galetumet mane nukreipti tinkama linke:
kur galeciau rasti informacija apie eko dekoratyvines pudras, pavadinimas maskavimas.

Arba gal galetumet ka nors rekomenduoti iki 50 lt geresnio maskavimo misriai odai?

aciu

Everyday Minerals 4u.gif ČIA dar gali pasiskaitinėti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 07 14, 23:18)
Everyday Minerals 4u.gif ČIA dar gali pasiskaitinėti 4u.gif

oj neparasiau, kad domina kremines...
Atsakyti
noriu konsultacijos: gal kuri naudojate Green People mineralinę kompakitnę pudrą?
savąją naudoju kelis mėnesius ir arba man jau vaidenasi arba tikrai pakito jos kvapas g.gif naudoju tik viena pati ją, su reguliariai plaunamu šepetėliu, nelaikau nei drėgnai, nei ant saulės g.gif dar nemažai liko, bet tas kvapas man įtarimą kelia g.gif
Atsakyti
Sveikos, gal esate bandę šią EUBIONA plaukų kaukę? Nieko dar neesu bandžius šios firmos, o kaukės plaukams kaip tik labai reiktų...
Atsakyti
QUOTE(Asstule @ 2011 07 13, 23:50)
Gal kuri patarsite, koks aliejukas tinka makiazui nuvalyti?  g.gif



Labiausiai makiažo valymui patinka jojobų aliejus- ir nuvalo gerai, ir nėra labai riebus bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos,

gal kas zino nuoroda puslapio, kur prie kosmetikos priemoniu galima buvo palikti atsiliepima? Kazkoks lietuviskas blogas, jei gerai prisimenu g.gif Norejau pasiskaitineti atsiliepimus apie pazastu dezodorantus. O gal kas rekomenduotu tikrai gera pazastu piestuka ar pan.? Tik ne drusku kristala, man jis visiskai nepadejo schmoll.gif
Atsakyti
Puikus rutulini dezodorantas - Aubrey Organics. Pakankamai gerai sulaiko negera kvapa. Esu turejusi ir Uterkram rutulini, tai su Aubrey nera ko lyginti - tas pats, ar esi juo pasitepusi, ar ne..
Dar noriu pagirti Living Nature storinanti blakstienu tusa - puikus! smile.gif Ir pastorina, ir gana ryskiai dazo, nenubega. Zodziu, atradimas smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Pomodoro rosso @ 2011 07 19, 10:00)

O gal kas rekomenduotu tikrai gera pazastu piestuka ar pan.? Tik ne drusku kristala, man jis visiskai nepadejo  schmoll.gif


Pazastims as naudoju Acorelle su roziu vandeniu. Jis nesustabdo prakaitavimo (nes naturaliai organizmas ir turi prakaituoti), bet visai neblogai neutralizuoja kvapus!
Atsakyti
QUOTE(Pomodoro rosso @ 2011 07 19, 10:00)
Sveikos,

gal kas zino nuoroda puslapio, kur prie kosmetikos priemoniu galima buvo palikti atsiliepima? Kazkoks lietuviskas blogas, jei gerai prisimenu  g.gif  Norejau pasiskaitineti atsiliepimus apie pazastu dezodorantus. O gal kas rekomenduotu tikrai gera pazastu piestuka ar pan.? Tik ne drusku kristala, man jis visiskai nepadejo  schmoll.gif


tikriausiai apie šį kalbi:

http://naturkosmetik...ma/dezodorantai
Atsakyti