Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos kosmetikos, kūno priežiūros priemonės

QUOTE(zigri @ 2012 05 23, 08:08)
Zinau, kad daug kartu kalbeta apie ekologiskus dezodorantus. pati db naudoju aluno akmeneli, bet kai labai karsta jis manes neapsaugo nuo nemalonaus prakaito kvapo. gal galetumet pasidalinti ka naudojate is ekologisku piemoniu nuo intensyvesnio prakaitavimo?  4u.gif

http://www.supermama...?...8738&st=240
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2012 05 20, 04:06)
Na, va, baigiau jau savo cheminius sampunus, labai noreciau kiek imanoma naturalesni isigyti, taciau mano plaukai YPATINGAI sausi ir pasipute, kieti, ju daug ir sunku surasti sampuna, kad riebintu, glotnintu, drekintu, apsunkintu. Labiausiai patiko Loreal prof. serijos Solar sublime (saules linija) ir Absolute repair.

Labai prasau, gal galite parekomenduoti kazka? Gal kuri taip pat yra isranki sampunams, turinti sausus plaukus? Nes nuo pasiulos raibsta akys.. doh.gif

Pabandykite Sante Brilliant Jojoba smile.gif Man labai patiko,o siaip ir Laveros visus beveik bandziau tai puikiai tiko, gal roziu kiek maziau. Bet bent jau as su savo sausais garbanotais plaukais neissiversciau be balzamo, patarciau John Masters Organics citrus & neroli detangler ax.gif
Atsakyti
dekui visoms pasisakiusioms del sampuno. Nusprendziau isbandyti 2 sampunus: Lavera su mangais ir si Loreal.
Atsakyti

 i 
Reklama forume draudžiama. Reklaminės žinutės ištrintos.
Atsakyti
Kokius alverde plaukų priežiūros produktus esat bandžiusos, kokie atsiliepimai ir su kuo galite palyginti? Domina plaukų kaukės, kondicionieriai, šampūnai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ereba @ 2012 05 29, 11:40)
Kokius alverde plaukų priežiūros produktus esat bandžiusos, kokie atsiliepimai ir su kuo galite palyginti? Domina plaukų kaukės, kondicionieriai, šampūnai 4u.gif

Alverde temoj nemažai atsiliepimų mirksiukas.gif
Atsakyti
O kaip suprasti tokį pasakymą, kad dantų pasta be sodos?
http://www.ekolinija...ta-su-mira.html
Tai soda kenksminga? Valausi jau keleri metai Natural Hurdig Himalajų pasta. Ten sodos yra. Tai ką, ji bloga? g.gif
Ir apskritai, ar galima pasitikėti visomis ekologiškomis priemonėmis. Juk pirkdamas neišsistudijuoji visos sudėties. Nes visų ingredientų reikšmių net ir žinoti negali...

Beje, kas žinote.Pastoje yra Hydrated Silica. Jis nekenksmingas?
Gal yra kur kokia reikšmių lentelė? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ereba @ 2012 05 29, 11:40)
Kokius alverde plaukų priežiūros produktus esat bandžiusos, kokie atsiliepimai ir su kuo galite palyginti? Domina plaukų kaukės, kondicionieriai, šampūnai 4u.gif

4u.gif as bandziau,man patiko,gal zinot kur sios kosmetikos platintoja Kaune surast,i az parasykit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2012 05 31, 13:31)
4u.gif as bandziau,man patiko,gal zinot kur sios kosmetikos platintoja Kaune surast,i az parasykit ax.gif

Žinau kad per šio puslapio atstovą galima Kaune atsiimti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaio @ 2012 05 23, 10:46)
Pabandykite Sante Brilliant Jojoba smile.gif Man labai patiko,o siaip ir Laveros visus beveik bandziau tai puikiai tiko, gal roziu kiek maziau. Bet bent jau as su savo sausais garbanotais plaukais neissiversciau be balzamo, patarciau John Masters Organics citrus & neroli detangler  ax.gif


O man Sante netiko.. schmoll.gif net nezinau kodel..
Bet su tais sampunais ekologiskais kazkoks juokas man - kuo brangesnis, tuo geriau tinka lotuliukas.gif mano vyras net juokauja - sako, pagal kaina orientuokis tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2012 06 01, 14:54)
O man Sante netiko.. schmoll.gif net nezinau kodel..
Bet su tais sampunais ekologiskais kazkoks juokas man - kuo brangesnis, tuo geriau tinka  lotuliukas.gif mano vyras net juokauja - sako, pagal kaina orientuokis tongue.gif

drinks_cheers.gif man sante irgi nepatiko,bandziau 2 rusis ir balzamas nepatiko sios firmos.
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2012 05 31, 13:13)
O kaip suprasti tokį pasakymą, kad dantų pasta be sodos?
http://www.ekolinija...ta-su-mira.html
Tai soda kenksminga? Valausi jau keleri metai Natural Hurdig Himalajų pasta. Ten sodos yra. Tai ką, ji bloga? g.gif
Ir apskritai, ar galima pasitikėti visomis ekologiškomis priemonėmis. Juk pirkdamas neišsistudijuoji visos  sudėties. Nes visų ingredientų reikšmių net ir žinoti negali...

Beje, kas žinote.Pastoje yra Hydrated Silica. Jis nekenksmingas?
Gal yra kur kokia reikšmių lentelė? lotuliukas.gif


Tos pastos aprasyme, kur jus idejot, parasyta, kad pastoje nera sodos, tad ji yra labai svelni ir tinka itin jautriems dantims.
Soda nekenkia, bent jau negirdejau, kad kenktu, taciau joje yra abrazyviniu daleliu, kurios gali truputi pajautrinti labai jautrius dantis. As pati naudoju Himalaju pasta, tos sodos ten labai mazai, tad jei dantys nejautreja, ji tikrai nekenkia.
Netgi yra naminiu receptu, kad galima turint daugiau dantu apnasu, dantis valytis su soda, tik tiek, kad daznai negalima, koki karta i savaite, nes abrazyvas subraizys emali, o siaip tai naturalus ir puikus produktas, netgi stomatologai ja naudoja dantu akmenu nuvalymui smile.gif

Svarbiausia, kad pastoje nebutu Fluorido, nes jis labai kenksmingas.

Hydrated Silica yra nekenksmingas, cia ingredientu puslapis, kur galit pasitikrinti: http://www.cosmetic-...ails_gb.php?nr=
Atsakyti