Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos kosmetikos, kūno priežiūros priemonės

Mergaitės, padėkit man rasti kur nusipirkti Acorelle rutulinį dezodorantą su rožių vandeniu ir alūnu. Neberandu nei Šeimos vaistinėse, nei Biosaloj. Gal kas matė kur būna? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zizelius @ 2012 05 17, 21:32)
Mergaitės, padėkit man rasti kur nusipirkti Acorelle rutulinį dezodorantą su rožių vandeniu ir alūnu. Neberandu nei Šeimos vaistinėse, nei Biosaloj. Gal kas matė kur būna? ax.gif

BeautyFly kažkada buvo, gal ir dabar dar yra g.gif
Atsakyti
4u.gif

Mano mylima tema - kvapai

Mūsų natūralus kvapas
Atsakyti
QUOTE(zizelius @ 2012 05 17, 19:32)
Mergaitės, padėkit man rasti kur nusipirkti Acorelle rutulinį dezodorantą su rožių vandeniu ir alūnu. Neberandu nei Šeimos vaistinėse, nei Biosaloj. Gal kas matė kur būna? ax.gif


O jūs jį bandėt? Man tai kvapas nepatinka...
Atsakyti
Na, va, baigiau jau savo cheminius sampunus, labai noreciau kiek imanoma naturalesni isigyti, taciau mano plaukai YPATINGAI sausi ir pasipute, kieti, ju daug ir sunku surasti sampuna, kad riebintu, glotnintu, drekintu, apsunkintu. Labiausiai patiko Loreal prof. serijos Solar sublime (saules linija) ir Absolute repair.

Labai prasau, gal galite parekomenduoti kazka? Gal kuri taip pat yra isranki sampunams, turinti sausus plaukus? Nes nuo pasiulos raibsta akys.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2012 05 20, 04:06)
Na, va, baigiau jau savo cheminius sampunus, labai noreciau kiek imanoma naturalesni isigyti, taciau mano plaukai YPATINGAI sausi ir pasipute, kieti, ju daug ir sunku surasti sampuna, kad riebintu, glotnintu, drekintu, apsunkintu. Labiausiai patiko Loreal prof. serijos Solar sublime (saules linija) ir Absolute repair.

Labai prasau, gal galite parekomenduoti kazka? Gal kuri taip pat yra isranki sampunams, turinti sausus plaukus? Nes nuo pasiulos raibsta akys.. doh.gif

aš patarčiau išbandyti tokiems plaukams, nes mano yra panašūs - Lavera šampūną su mango pieneliu, o iš balzamų/kondionierių - Aubrey Organics glotninamasis japoninių kamelijų arba dar neblogas Sante Briliant care. Kiek bandžiau balzamų,tai man šie labaiusiai padrėkina, glotniną ir pan. plauką.
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2012 05 20, 03:06)
Na, va, baigiau jau savo cheminius sampunus, labai noreciau kiek imanoma naturalesni isigyti, taciau mano plaukai YPATINGAI sausi ir pasipute, kieti, ju daug ir sunku surasti sampuna, kad riebintu, glotnintu, drekintu, apsunkintu. Labiausiai patiko Loreal prof. serijos Solar sublime (saules linija) ir Absolute repair.

Labai prasau, gal galite parekomenduoti kazka? Gal kuri taip pat yra isranki sampunams, turinti sausus plaukus? Nes nuo pasiulos raibsta akys.. doh.gif



O aš pasiūlyčiau išbandyti BIOPHA ORGANIC linijos šampūną. Mano plaukai yra atvirkščiai, nei jūsų, riebūs, bet galai sausoki ir veliasi. Aš naudoju šios linijos šampūną riebiems plaukams ir esu labai juo patenkinta. Ne tik plaukų šaknys nebesiriebaluoja taip greitai, bet ir pačius plaukus tapo lengviau iššukuoti. Nebesivelia taip galiukai. smile.gif
Atsakyti
Aroma boutique
Atsakyti
tai sita as ir pati maciau biggrin.gif
bet neraso koki emulsikli naudoja ,kiek laiko galioja ju produktai nors gal neradau g.gif apie plauku priemones dar ruosia tik

Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2012 05 22, 13:20)
tai sita as ir pati maciau biggrin.gif
bet neraso koki emulsikli naudoja ,kiek laiko galioja ju produktai  nors gal neradau g.gif apie plauku priemones dar ruosia tik

Informacija tikrai neišsami drinks_cheers.gif . Bet pastebėjau, kad daugelis reklamuodamiesi internetinėje erdvėje stengiasi kuo mažiau jos pateikt... man tai nepatinka... dažnai nesukelia jokio noro nuvykt į vietą ir išsamiau susipažint, o tiesiog sukelia įtarimą kad siekia kažką nuslėpt... kad atėjus "pasičiupę makaronų prikabintų" vietoj.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 05 22, 14:39)
Informacija tikrai neišsami  drinks_cheers.gif . Bet pastebėjau, kad daugelis reklamuodamiesi internetinėje erdvėje stengiasi kuo mažiau jos pateikt... man tai nepatinka... dažnai nesukelia jokio noro nuvykt į vietą ir išsamiau susipažint, o tiesiog sukelia įtarimą kad siekia kažką nuslėpt... kad atėjus "pasičiupę makaronų prikabintų" vietoj.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
drinks_cheers.gif
lotuliukas.gif
sunk dabar kazka tikrai gero ir naturalaus isirinkti is tiek gausybes doh.gif o jei dar pati gamini ir domiesi tuo ax.gif tai tikrai kaip kurie pardavejau labai jau itartini atrodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2012 05 22, 15:43)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
drinks_cheers.gif
lotuliukas.gif
sunk dabar kazka tikrai gero ir naturalaus isirinkti is tiek gausybes doh.gif  o jei dar pati gamini ir domiesi tuo ax.gif  tai tikrai kaip kurie pardavejau labai jau itartini atrodo biggrin.gif




Zinau, kad daug kartu kalbeta apie ekologiskus dezodorantus. pati db naudoju aluno akmeneli, bet kai labai karsta jis manes neapsaugo nuo nemalonaus prakaito kvapo. gal galetumet pasidalinti ka naudojate is ekologisku piemoniu nuo intensyvesnio prakaitavimo? 4u.gif
Atsakyti