Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos kosmetikos, kūno priežiūros priemonės

QUOTE(MaGre @ 2012 05 11, 13:57)
tai kad dauguma alieju turi specifini kvapa, as pvz palmiu aliejaus negaliu pakest  doh.gif


Bet čia ir nuo gamintojo dar priklauso. Turiu namie tris rūšis kakavos sviesto - vienas kvepia, kitas toks pusė velnio, o nuo trečio skrandis net verčiasi:)
Atsakyti
Sveikos,
Ar yra kokie matiniai šešėliai , ekologiškų gamintojų?
Atsakyti
QUOTE(jonike @ 2012 05 11, 18:06)
Sveikos,
Ar yra kokie matiniai šešėliai , ekologiškų gamintojų?

Dr.hauschka paletes;)
Atsakyti
QUOTE(JLab @ 2012 05 11, 22:44)
Dr.hauschka paletes;)


tai kad kiek turiu 4 spalvų paletes visos blizgios smile.gif norėtusi visai matinių kokių ... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jonike @ 2012 05 12, 15:49)
tai kad kiek turiu 4 spalvų paletes visos blizgios  smile.gif  norėtusi visai matinių kokių ... ax.gif

Hauschkos Stone 4 spalvu palete tikrai matine, ji be jokiu blizguciu/zerucio.. va kitos paletes tai turi siokio tokio zerejimo
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 04 19, 15:05)
Aha, žinau, bet mąstau, kad ir citrinžolė panašiai turėtų veikti g.gif Nors gal ji ir veikia panašiai, tik į miegą "nesikiša" unsure.gif


Babi, manau, kad tavo ir greipfruto (jis aktyvinantis) draugystė tiesiog atitiko žmogų ir sezoną. Gali būti, kad ne tik greipfrutas įtaką padarė, o tiesiog gera visuma: geras oras, geras maistas, geri santykiai, gerai besidirbantis darbas smile.gif

Dar tokiam reikalui turėtų tikti citrina - aktyvina protinę veiklą, stipriai energizuoja. Ir japoninis laurenis. Citrinžolė šiuo atveju labiau žolinė, veikia kitaip.


QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2012 04 20, 07:16)
Tai kaip tada su nimbamedžio aliejumi? Kurio kvapas mane verčia vemti, bet kuris man yra numeris vienas prieš spuogus? 


O tu alternatyvas bandei? Arbatmedį, pelargoniją, levandą, ravensaras, ramunėles ir t.t. Kam save versti vemti? ohmy.gif

O dėl to, kad kvapas turi patikti - čia kaip bendravimas. Juk jei nepatinka kvapas/žmogus, tai tikra kančia, ar ne? Tai kam save kankinti, jei gali rinktis teigiamų emocijų dozę? Čia taip labai buitiškai pabandžiau paaiškinti smile.gif

Nebent... kaip sakė Laimė Kiškūnė, nemalonių kvapų nėra smile.gif Čia kai jau pasieki tam tikrą lygį ir į visus kvapus žiūri kaip į įdomius biggrin.gif /čia įstrigo, kai apie agarmedžio hidroliatą, dvelkianti šviežiu mėšliuku, kalbėjome/

QUOTE(ernesta1234 @ 2012 04 22, 10:37)
Kokosų ir migdolų aliejus. Kartą per savaitę pasidarau kavos tirščių šveitiklį. Kartą per mėnesį paguliu vonioje, į kurią prisipilu migdolų aliejaus. Mano oda linkus į sausumą, tai po šių pricedūrų 2-3 dienas galiu nieko nebetepti, nes oda drėgna drėgna būna 


thumbup.gif
aš labai panašiai darau. Tik vonioje lepinuosi kas savaitę smile.gif Ir dar Gamarde kaukę su argano aliejumi užsidedu.


QUOTE(bytte @ 2012 04 19, 08:10)
Na čia ne pavasarinė bėda, tokia odos būsena pas mane pastovi. Muilo matyt nenaudoju daugiau nei 20 metų. Čia problemos pas mane su medžiagų apykaita, bet norisi ir iš išorės padėt.
Nelabai įsivaizduoju kaip jūs valot veida aliejumi  blush2.gif . Man tai nesigauna, kad į akis neprivarvėtų. Ir kuo jį paskui valyt? Mano veidas ir taip blizga, o kiek bandžiau aliejų... tai ... ir plaukai, ir kepurė nusitepdavo 
Ir kaip aliejus gali drėkint neįsivaizduoju, juk jis tik apsaugo odą nuo papildomo drėgmės netekimo, o mano oda iš vidaus sausa... ir sensta jau, reikia jai kažko kad palaikyt elestingumą blush2.gif .


Apie sausą odą esu girdėjusi tokią nuomonę, kad sausėjimas stipriai susijęs su stresu, neramia būsena. Ir tokiu atvejų visų pirma pataria medituoti ar mankštintis smile.gif

Vien aliejumi valyti ir nereikia. Mus dar kosmetikių kursuose seniai seniai mokė, kad paimi vatą, sudrėkini, užlašini aliejaus ir tada valai.

Drėkinti vatą galima hidroliatu. Galima naudoti su aliejumi ir hidroliatu pagamintą makiažo valiklį.

Taip ir gaunasi valymas (vandenyje netirpstančius nešvarumus įveikia aliejus) + drėgmė + maitinimas bei apsauga nuo drėgmės netekimo.

Galima pamėginti: alavijų ekstraktą, pelargonijų, verbenų hidroliatą, saulėgrąžų aliejų (drėkina gerai, lengvas), agurklių, arganų aliejus. Dar šaltalankių aliejus ir sviestmedis gerai tvarko itin sausą odą.

Žinoma, prieš tepantis aliejumi oda turi būti DRĖGNA. JAu atrodo rašiau, kad tik tada susidaro emulsija, kuri sudrėkina odą.

Jei nepakaks, tada prie rūgšties smile.gif) Bet sako, jog geriau ne iš gaidžių skiauterių, o iš bakterijų išgauta.

Jei tingi su aliejais teptis, tai draugei, turinčiai panašią bėdą, labai padeda "Marmozel" maitinantis kremas - riebus, apsauga didele, saugo vidinę drėgmę. Aš dar kremo šito nebandžiau, tai galvos nukirsti neduosiu smile.gif Už serumą - galiu. Bet mano odos sausumas labiau sezoninis.

Žodžiu, reikia daug drėgmės ir truputį kremo ar aliejaus.

Dar valgyti daug žalių daržovių ir vaisių. Laiku eiti miegoti, ilsėtis, judėti. Oda juk atspindi gyvenimo būdą ir bendrą savijautą (fizinę beigi dvasinę).

Na ir parašiau - kaip iš vadovėlio apie sveiką gyvenimo būdą biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Gaya @ 2012 05 12, 16:14)
Babi, manau, kad tavo ir greipfruto (jis aktyvinantis) draugystė tiesiog atitiko žmogų ir sezoną. Gali būti, kad ne tik greipfrutas įtaką padarė, o tiesiog gera visuma: geras oras, geras maistas, geri santykiai, gerai besidirbantis darbas smile.gif

Dar tokiam reikalui turėtų tikti citrina - aktyvina protinę veiklą, stipriai energizuoja. Ir japoninis laurenis. Citrinžolė šiuo atveju labiau žolinė, veikia kitaip.
O tu alternatyvas bandei? Arbatmedį,  pelargoniją, levandą, ravensaras, ramunėles ir t.t. Kam save versti vemti? ohmy.gif

Gali ir taip būti (ir tikriausiai bus) 4u.gif O kokį eterinį aliejų patartum, kaip geriausiai, protinei veiklai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 05 12, 19:55)
Gali ir taip būti (ir tikriausiai bus) 4u.gif O kokį eterinį aliejų patartum, kaip geriausiai, protinei veiklai? blush2.gif


tą, kuris patinka biggrin.gif

Rozmarinų ea dar tinka protinei veiklai aktyvinti, suteikia žvalumo, gerina atmintį.

Pas mus po langais rozmarinų krūmas auga, tai aš šakelę vis nusičiumpu (kai nepamirštu ax.gif ). Aš jį labai mėgstu ir kaip prieskonį smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Gal galit parekomenduoti koki nors veido krema su spf, kad tiktu misriai odai. Kazkaip neaptinku tokiu, o pats laikas isigyti.
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Voriuke @ 2012 05 13, 12:08)
Sveikos,
Gal galit parekomenduoti koki nors veido krema su spf, kad tiktu misriai odai. Kazkaip neaptinku tokiu, o pats laikas isigyti.
Aciu 4u.gif


O tu būtent kremo nori? Ką manai apie aliejus? biggrin.gif

Yra netgi atskira SM tema apie priemones nuo saulės http://www.supermama...;#entry55594576

O tamanų aliejus, turintis didelį SPF tinka ir mišriai odai:
Kas kokiai odai tinka

Taip pat tinka ir šaltalankių uogų aliejus, kuris turi berods 6 spf (dar ir gražią spalvą suteikia, tik svarbu nepadauginti).
Atsakyti
QUOTE(jonike @ 2012 05 11, 18:06)
Sveikos,
Ar yra kokie matiniai šešėliai , ekologiškų gamintojų?

yra cia:
http://elevita.lt/in...w...=1&Itemid=2
Atsakyti
BYTTE,

čia apie dehidratuotą odą - daug ir išsamiai (žr. Alioniuko postą) 4u.gif

http://www.supermama...?...0415&st=156
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaya: 15 gegužės 2012 - 18:28