Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos kosmetikos, kūno priežiūros priemonės

QUOTE(sonyia @ 2012 05 08, 16:09)


Aciu! 4u.gif
Atsakyti
kaip tik kitoj temoj perskaičiau laugh.gif
zaliazalia.lt Argital -15%
Akcija tęsiasi iki 2012-06-01
Atsakyti
Sveikos, pasiulykit koki nors gera tusa kad neteptu paakiu ir netrupetu, inikos ir dr.hauschka(abu) jau bandziau,nepaliko didelio ispudzio mirksiukas.gif doh.gif ?????????
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2012 05 08, 17:14)
kaip tik kitoj temoj perskaičiau laugh.gif
zaliazalia.lt Argital -15%
Akcija tęsiasi iki 2012-06-01

Bet si akcija tik Argital naujajai produktu linijai.
Atsakyti
Labos,
Nusipirkau šį Aubrey produktą http://www.sveikipro...aubrey-organics
Nu visiškai jokio poveikio. Kaip pasišiaušę, taip pasišiaušę tie plaukai doh.gif Gal kuri garbanė galėtų parekomenduoti kokią nenuplaunamą priemonę plaukams, kad jie nebūtų pasipūtę, o normaliai tos garbanos sukristų.
Atsakyti
Nusipirkau taukmedzio sviesta
http://naturela.lt/s...medzio-sviestas
paveikslelyje atrodo labai graziai, gelsvos spalvos, gavau siuntinuka ir apstulbau - visu pirma indelis nebuvo kazkaip uztvirtintas is ko suprastum kad nenaudotas, priesingai ,atidarius ji pavirsius kremo idubes, gal naudotas blink.gif o smarve...gal sio sviesto ir turi but specifinis kvapas, bet kad smirdi taip jog neimanoma tepti ant veido unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(loja5 @ 2012 05 10, 13:37)
Nusipirkau taukmedzio sviesta
http://naturela.lt/s...medzio-sviestas
paveikslelyje atrodo labai graziai, gelsvos spalvos, gavau siuntinuka ir apstulbau - visu pirma indelis nebuvo kazkaip uztvirtintas is ko suprastum kad nenaudotas, priesingai ,atidarius ji pavirsius kremo idubes, gal naudotas blink.gif o smarve...gal sio sviesto ir turi but specifinis kvapas, bet kad smirdi taip jog neimanoma tepti ant veido unsure.gif

Gal jusu siuntinukas siunciant buvo nukrites ar pazeistas g.gif Turiu si sviesta ir tikrai jokio specifinio kvapo jis neturi.
Atsakyti
Na del kvapo, tai ner kad taukmedis itin skaniai "kvepetu", turi jis specifini kvapa sakyciau, chia kaip kam, jei zmogus prates naudotis sviestais ivairiais, tai jam ir nesijaucia, o jei pirma kart, tai tikrai neskanus kvapas gali pasirodyt, man pvz mangu sviestas taip "smirdejo" kai nusipirkau, o dabar jau visai geras tas kvapas atrodo biggrin.gif taukmedzio aisku svelnesnis bet tikrai "nekvepia" gelem ax.gif Nors tas kvapas jo nera stiprus kiek pamenu, ziema naudojau.
Atsakyti
QUOTE(Keretoja @ 2012 05 11, 12:45)
Na del kvapo, tai ner kad taukmedis itin skaniai "kvepetu", turi jis specifini kvapa sakyciau, chia kaip kam, jei zmogus prates naudotis sviestais ivairiais, tai jam ir nesijaucia, o jei pirma kart, tai tikrai neskanus kvapas gali pasirodyt, man pvz mangu sviestas taip "smirdejo" kai nusipirkau, o dabar jau visai geras tas kvapas atrodo  biggrin.gif  taukmedzio aisku svelnesnis bet tikrai "nekvepia" gelem ax.gif Nors tas kvapas jo nera stiprus kiek pamenu, ziema naudojau.


Man pvž irgi smirda sviestmedis, kažkokiu ūkišku muilu ar velnias žino kuom..ir nieko panašaus, kad man jis kvepėtųsmile.gif
Atsakyti
sviestmedis man irgi smirda kažkokiais taukais laugh.gif
Atsakyti
Man tai smirda kanapiu aliejus, kazkokia zalia zuvimi, tai pasitepu veida ir kol issigaruoja tas kvapas doh.gif
Atsakyti
tai kad dauguma alieju turi specifini kvapa, as pvz palmiu aliejaus negaliu pakest doh.gif
Atsakyti