Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos kosmetikos, kūno priežiūros priemonės

gal kuri matet kur kaune yra pirkti slamuciu ea?
Atsakyti
QUOTE(Ija Indmarija @ 2012 05 06, 16:09)
Tikiuosi, kad pataikiau į temą. Norėčiau paklausti, gal yra naudojančiųjų ekologiškus šampūnus? Kokie atsiliepimai?

naudoju jau senai ir jei po plovimo šampūnu nenaudočiau kondicionieriaus-tai plaukai būtų kaip šiaudiniai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ija Indmarija @ 2012 05 06, 16:09)
Tikiuosi, kad pataikiau į temą. Norėčiau paklausti, gal yra naudojančiųjų ekologiškus šampūnus? Kokie atsiliepimai?
Aš pati nusipirkau Urtekram su Razmarinais šampūną. Galiu pasidžiaugti, kad plaukai sustiprėjo ir atsigavo po žiemos šalčių, bet radau ir daug minusų. Plaunant šiuo šampūnu plaukus, jie labai veliasi. išdžiūsta nebūna tokie pasipūtę ir atrodo sausi. plaukų kaukes išplauti man tai kažkokia kančia. galvoju, ar labiau plaukų nenualinų, juos perplaudama 5 kartus su tuo ekologišku šampūnu.  doh.gif  Iš kitų bandžiųsiųjų ekologiškus šampūnus irgi tokius atsiliepimus girdėjau.
Kokie Jūsų vertinimai ir patarimai?  ax.gif

kartoju šį šampūną trečią kartą, man tiko ir patiko.
Balzamo nenaudoju, tada greit plaukai susiriebaluoja.
Nuo plaukų priklauso, visiems skirtingai.
Benaudojant eko šampūnus plaukų galiukų nekirpau beveik metus, ir viskas thumbup.gif, pats kirpėjas pasakė.
Atsakyti
QUOTE(Aphanizomenone @ 2012 05 06, 16:23)
man labiausiai tikes yra tu nelemtu muilo riesutu nuoviras. kad ir koks briedas rubam plaut, bet galvai tinka puikiai. plaukai svelnus, slidus, nesivelia. gaminau taip kaip nurodo ant pakelio. kad butu slidesni galima ideti sausksteli sodos (bet didelio skirtumo nepastebejau su ja, tad nebededu).

ne į temą bishki, bet norėjau paklaust kodėl muilo riešutai briedas rūbam plaut? ax.gif
neseniai užsipirkau jų, tik nebandžiau dar unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Laumė* @ 2012 05 07, 07:50)
ne į temą bishki, bet norėjau paklaust kodėl muilo riešutai briedas rūbam plaut?  ax.gif
neseniai užsipirkau  jų, tik nebandžiau dar unsure.gif


trumpai, netersiant temos, man jie visiskai rubu neisplove. anei purvelio. gal prastai uzaugus partija buvo, nes kitoms tai cia amziaus stebuklas, net vyno demes isima smile.gif. tai ir naudoju plaukam plaut jau antrus metus, bet tikrai esu patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aphanizomenone @ 2012 05 07, 15:07)
trumpai, netersiant temos, man jie visiskai rubu neisplove. anei purvelio. gal prastai uzaugus partija buvo, nes kitoms tai cia amziaus stebuklas, net vyno demes isima smile.gif. tai ir naudoju plaukam plaut jau antrus metus, bet tikrai esu patenkinta  thumbup.gif

Dėkui už ats. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, ar naudojate ekologiskus intymios higienos prausiklius? Kiek man teko dometis tai ju pasirinkimas labai mazas. Teko naudoti Cartier, bet nelb tiko, noreciau ismeginti kitoki, bet nerandu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(geggle @ 2012 05 08, 08:56)
Sveikos, ar naudojate ekologiskus intymios higienos prausiklius? Kiek man teko dometis tai ju pasirinkimas labai mazas. Teko naudoti Cartier, bet nelb tiko, noreciau ismeginti kitoki, bet nerandu  doh.gif

Temoj iheb buvo diskusija apie tai ... Merginos naudoja muila ekologiska , isilasina arbatmedzio EA i vandenuka ir viskas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(errachka @ 2012 05 05, 16:13)
Parduodu tik nupirkta, bet "neprilipusia" pudryte.
Tai ekologiškas makiažo pagrindas terre d'oc fleurs de source
user posted image


Kodel netiko? gal sausina ar siaip ilgiau panaudojus kas negerai? unsure.gif
as irgi turiu, kol kas patenkinta. naudoju kartu su biria Terre pudra. Siaip veidui, kad nebutu baltas, naudoju kasdienai Plante system fluida su atspalviu, o jei reikia biski labiau pasigrazinti, tada jau imu Terre tas dvi priemones. Na, labai maskuoti neturiu ka.
Atsakyti
QUOTE(geggle @ 2012 05 08, 07:56)
Sveikos, ar naudojate ekologiskus intymios higienos prausiklius? Kiek man teko dometis tai ju pasirinkimas labai mazas. Teko naudoti Cartier, bet nelb tiko, noreciau ismeginti kitoki, bet nerandu  doh.gif


Daug pagyru sulauke Argital intymios higienos prausiklis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sonyia @ 2012 05 08, 14:43)
Daug pagyru sulauke Argital intymios higienos prausiklis  4u.gif


Aciu, o kur galeciau isigyti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(geggle @ 2012 05 08, 13:59)
Aciu, o kur galeciau isigyti?  ax.gif


http://www.ecohit.lt...id_product=1360
http://www.beautyfly...le-argital.html
http://www.tik-ekolo...ai-ARGITAL.html

keletas puslapiu, kur galima isigyti smile.gif
Atsakyti