Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos kosmetikos, kūno priežiūros priemonės

Ar yra bandžiusiu bema kosmetiką plaukams? Labai sudomino priemonės nuo slinkimo smile.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas esate naudoje eco cosmetic kosmetika? kokie butu atsiliepimai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina89 @ 2012 04 29, 14:02)
Sveiki, gal kas esate naudoje eco cosmetic kosmetika? kokie butu atsiliepimai?  smile.gif

Esu turėjusi veido prausiklį, stangrinamąjį kūno losjoną, man patiko, tik prausiklis jei linkusi sausėti pda gali sausinti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina89 @ 2012 04 29, 14:02)
Sveiki, gal kas esate naudoje eco cosmetic kosmetika? kokie butu atsiliepimai?  smile.gif

Gal matėt kur jos pirkti ? Norėčiau jų šampūną išbandyt. Prausiklį naudojau, patiko.
Atsakyti
QUOTE(baltagėlė @ 2012 04 29, 16:56)
Gal  matėt kur jos pirkti ? Norėčiau jų šampūną išbandyt. Prausiklį naudojau, patiko.


Maciau yra pirkti holos parduotuveje smile.gif as ir ketinu isbandyti ju drekinanti sampuna bei veido tonika smile.gif
Beje, dabar kaip tik ten akcijos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina89: 30 balandžio 2012 - 12:17
Sveikos

sakykit ar yra ekologisku veido kremu su apsauga nuo saules kad gerai isigertu ir nepaliktu pleveles, gal galite kazka rekomenduoti? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MaGre: 01 gegužės 2012 - 07:22
Sveiki, jau senokai seku tema tai prisijungsiu 4u.gif

Siandien gavau Inika ksometikos uzsakyma. Tusa akims, akiu ir antakiu piestukus, lupdazi ir mineraline pudra smile.gif labai patiko pudra, man labai sunku issirinkti spalva nes esu labi sviesi o cia labai gerai pataikiau smile.gif
Atsakyti
Mergaitės, gal esat bandžiusios Liapko volelį veidui.. Gundausi juo, bet niekur nerandu atsiliepimų apie šį daiktą..
user posted image
Atsakyti
Sveiki, jei kam idomu, gavau INIKA kosmetikos siuntinuka, sakiausi Z sepetelio formos tusa, pudra ir grunta. Na ka viskas labai patiko, pudra visiskai nepastebima ir spalva atitaikiau tobulai svarsciau tarp cream ir beige bet pasiemiau cream ir neprasoviau, tusas labai patiko jog issilaike kol grizau namo per dregna ir lietinga ora, dr.hauschka man jau butu juodai nudazes paakius, ir dar patiko tuo jog nesulipina blakstienu o graziai padazo kiekviena taip sukurdamas diedesne apimti;) O grunto kvapas nuostabus, pudra su juo issilaike visa diena(pudra tepiau Inikos)wink.gif Taigi esu patenkinta eiles laukia skaistalai:)
Atsakyti
Tikiuosi, kad pataikiau į temą. Norėčiau paklausti, gal yra naudojančiųjų ekologiškus šampūnus? Kokie atsiliepimai?
Aš pati nusipirkau Urtekram su Razmarinais šampūną. Galiu pasidžiaugti, kad plaukai sustiprėjo ir atsigavo po žiemos šalčių, bet radau ir daug minusų. Plaunant šiuo šampūnu plaukus, jie labai veliasi. išdžiūsta nebūna tokie pasipūtę ir atrodo sausi. plaukų kaukes išplauti man tai kažkokia kančia. galvoju, ar labiau plaukų nenualinų, juos perplaudama 5 kartus su tuo ekologišku šampūnu. doh.gif Iš kitų bandžiųsiųjų ekologiškus šampūnus irgi tokius atsiliepimus girdėjau.
Kokie Jūsų vertinimai ir patarimai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ija Indmarija @ 2012 05 06, 17:09)
Tikiuosi, kad pataikiau į temą. Norėčiau paklausti, gal yra naudojančiųjų ekologiškus šampūnus? Kokie atsiliepimai?
Aš pati nusipirkau Urtekram su Razmarinais šampūną. Galiu pasidžiaugti, kad plaukai sustiprėjo ir atsigavo po žiemos šalčių, bet radau ir daug minusų. Plaunant šiuo šampūnu plaukus, jie labai veliasi. išdžiūsta nebūna tokie pasipūtę ir atrodo sausi. plaukų kaukes išplauti man tai kažkokia kančia. galvoju, ar labiau plaukų nenualinų, juos perplaudama 5 kartus su tuo ekologišku šampūnu.  doh.gif  Iš kitų bandžiųsiųjų ekologiškus šampūnus irgi tokius atsiliepimus girdėjau.
Kokie Jūsų vertinimai ir patarimai?  ax.gif

Kiek pastebėjau su šampūnais labai individualu. Kolkas mano vieni mėgstamiausių yra:
Eubiona kivių
Lavera (apelsinų, mangų)
dabar bandau argital, irgi patinka 4u.gif
Atsakyti
man labiausiai tikes yra tu nelemtu muilo riesutu nuoviras. kad ir koks briedas rubam plaut, bet galvai tinka puikiai. plaukai svelnus, slidus, nesivelia. gaminau taip kaip nurodo ant pakelio. kad butu slidesni galima ideti sausksteli sodos (bet didelio skirtumo nepastebejau su ja, tad nebededu).
Atsakyti