Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos kosmetikos, kūno priežiūros priemonės

Sveikos

man iskilo toks klausimas del apsauginiu nuo saules priemoniu, esu pirkusi pernai ir sau ir vaikams tokias priemones
user posted image

jos yra vakuminiuose indeliuose ispaudziamuose per virsu paspaudus, pirkau pernai vasara ir man dar ju liko nemazai, ziuriu ant indelio galiojimo data iki 2012 pabaigos, bet ant zenkliuko nurodyta kad po atidarymo galioja 6 menesius, bet as mastau jei vakumine pakuote, salycio su oru nera tai realiai tikrai turetu galiot ne 6 menesius o ilgiau, kaip manot ? g.gif
tas pats klausimas ir su purskiamomis priemonemis, kaip ten su tom galiojimo datom, as istisai suku galva doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MaGre: 19 balandžio 2012 - 09:01
QUOTE(Silvy @ 2012 04 19, 09:56)
vilbur,Suhada ekologiška kosmetika,bet asmeniskai man nepatiko  schmoll.gif .
Bandziusi esu kuno sviesta,duso geli ir veido krema.Duso geli gal ir kartociau,bet as jiems nesu isranki.Vienintelis Suhada pliusas tai zema kaina  biggrin.gif

Ačiū. 4u.gif Tikriausiai neverta bandyt
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 04 19, 09:15)
Rašo kad tinka garbaniams, bet tuo pačiu mini kad priduoda apimties... kažin suguldytų jis gražiai garbanas g.gif ? Na žinot kaip garbaniai išsišukavę lieka kaip su liūto karčiais, kad taip nebūtų tepu visokiais aliejais, bet šitas pasirodė kad būtų patogesnis naudot blush2.gif

na mano plaukai tokie labiau irgi pasipute, bet ne garbanori. tai man jis labai gražiai nuima tą pasipūtimą, bet plaukų neprispaudžia ir kas man labai patiko tai visai nesuriebalina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolirta @ 2012 04 19, 00:09)
Babi. Teko iš dėstytojo girdėt, kad greifruto kvapas, aktyvina smegenų veiklą.

Aha, žinau, bet mąstau, kad ir citrinžolė panašiai turėtų veikti g.gif Nors gal ji ir veikia panašiai, tik į miegą "nesikiša" unsure.gif

QUOTE(bytte @ 2012 04 19, 09:10)
Na čia ne pavasarinė bėda, tokia odos būsena pas mane pastovi. Muilo matyt nenaudoju daugiau nei 20 metų. Čia problemos pas mane su medžiagų apykaita, bet norisi ir iš išorės padėt.
Nelabai įsivaizduoju kaip jūs valot veida aliejumi  blush2.gif . Man tai nesigauna, kad į akis neprivarvėtų. Ir kuo jį paskui valyt? Mano veidas ir taip blizga, o kiek bandžiau aliejų... tai ... ir plaukai, ir kepurė nusitepdavo  unsure.gif .
Ir kaip aliejus gali drėkint neįsivaizduoju, juk jis tik apsaugo odą nuo papildomo drėgmės netekimo, o mano oda iš vidaus sausa... ir sensta jau, reikia jai kažko kad palaikyt elestingumą blush2.gif .

O ar hialurono rūgtis nepadėtų (lašinant į hidrolatą, man rodos tirpsta vandenyje)? Kiek pamenu iš seniau, ji priskiriama prie drėkinančių medžiagų ax.gif

QUOTE(vilbur @ 2012 04 19, 09:15)
Sveikos merginos. Kadangi Jūs daug žinote noriu pasiklausti apie šias priemones

Kaip manot ar yra kas vertingo jose, nes turi visus ženkliukus, tik kaina tai labai juokinga  smile.gif . Tikriausiai už  NATURA SIBERICA geriau?

Aš turėjau rankų kremą. Visai patiko, tik aišku sudėtis skurdoka smile.gif

QUOTE(Silvy @ 2012 04 19, 09:56)
Vienintelis Suhada pliusas tai zema kaina  biggrin.gif

drinks_cheers.gif

Atsakyti
QUOTE(sija8 @ 2012 04 18, 09:07)
Aš sužavėta thumbup.gif  Puikios mintys! wub.gif



QUOTE(Adera777 @ 2012 04 18, 09:26)
Jau ne pirmą kartą girdžiu šį teiginį ir manau, kad ne iš piršto laužtas. Super, pati pradedu tuo įsitikinti.
Ačiū, Gaya, už išsamų pasisakymą  smile.gif



QUOTE(Hopeidea @ 2012 04 18, 10:23)
Man irgi girdėta ši įdomi teorija. Ją jau seniai taikau, nes ja tikiu, tai nežinau , ar rezultatai dėl tikėjimo ( kas irgi galingas dalykas) ar dėl pačio fakto  biggrin.gif
Dar šią teoriją galima pritaikyti su maistu , aišku, turiu mintyje ne keptų šašlykų kvapą lotuliukas.gif  Čia daugiau apie vaisius, daržoves, uogas ir prieskonius..


blush2.gif blush2.gif blush2.gif

Tiesą sakant, pradžiuginote mane tokiu pritarimu ir žavėjimusi. Pasijutau labai jaukiai - kaip bendraminčių būryje arbatėlę žolelių begurkšnojanti. Šilta, kvapnu...

Tai su ta nuotaika ir einu miegoti... /užklausimus perskaičiau, ryt parašysiu kalną savos ir nesavos patirties/

Atsakyti
QUOTE(Gaya @ 2012 04 19, 23:19)
blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

Tiesą sakant, pradžiuginote mane tokiu pritarimu ir žavėjimusi. Pasijutau labai jaukiai - kaip bendraminčių būryje arbatėlę žolelių begurkšnojanti. Šilta, kvapnu...

Tai su ta nuotaika ir einu miegoti... /užklausimus perskaičiau, ryt parašysiu kalną savos ir nesavos patirties/


Tai kaip tada su nimbamedžio aliejumi? Kurio kvapas mane verčia vemti, bet kuris man yra numeris vienas prieš spuogus? g.gif
Atsakyti
4u.gif sveikutes,koki sampuna rekomenduotumet plaukam,kurie prie saknu greit riebaluojasi.gal labiau tiktu naturalus,nes kiek skaiciau nekokie atsiliepimai apie grynai ekologiskus(urtekram pvz).is anksto dekoju 4u.gif
p.s.siuo metu naudoju natura siberica,bet nesuzaveta.
Atsakyti
Mergaitės,reikia patarimo 4u.gif
Pati esu baltaodė,tai visuomet patikdavo rudinančios veido priemonės.Turėjau nelaimę susižavėti egipto žeme blush2.gif,todėl tepliodavausi ja kasdieną..
Gal patartumėte man kokią ekologišką veido pudrą, švelniai rudinančią, kietos,o ne birios konsistencijos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gitancikas @ 2012 04 21, 22:20)
Mergaitės,reikia patarimo 4u.gif
Pati esu baltaodė,tai visuomet patikdavo rudinančios veido priemonės.Turėjau nelaimę susižavėti egipto žeme blush2.gif,todėl tepliodavausi ja kasdieną.. 
Gal  patartumėte man kokią ekologišką veido pudrą, švelniai rudinančią, kietos,o ne birios konsistencijos bigsmile.gif

Labai šauni yra dr.Hauschka Bronzing powder.Pati esu baltaodė,tai ji man puikiausiai tinka,gaunasi toks švelnus rudinantis efekta ir,kas svarbiausia, nėra jokio oranžinio atspalvio thumbup.gif
Atsakyti
Kokosų ir migdolų aliejus. Kartą per savaitę pasidarau kavos tirščių šveitiklį. Kartą per mėnesį paguliu vonioje, į kurią prisipilu migdolų aliejaus. Mano oda linkus į sausumą, tai po šių pricedūrų 2-3 dienas galiu nieko nebetepti, nes oda drėgna drėgna būna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2012 04 20, 18:41)
4u.gif sveikutes,koki sampuna rekomenduotumet plaukam,kurie prie saknu greit riebaluojasi.gal labiau tiktu naturalus,nes kiek skaiciau nekokie atsiliepimai apie grynai ekologiskus(urtekram pvz).is anksto dekoju 4u.gif
p.s.siuo metu naudoju natura siberica,bet nesuzaveta.

turiu tokią pat problemą ir jau porą metų vis naudoju urtekram šampūną, puikiai. Tik keista, kad riebiems plaukams netiko ir riebino su gasulu.
Atsakyti
4u.gif

Neatsakiau čia į paklausimus beigi pamąstymus kvapų ir odos drėgmės tema. Labai atsiprašau, bet taip jau gavosi, kad visas jėgas, laiką ir rašymo sugebėjimus skyriau labdarai smile.gif

Taip taip, kaip kokia ambasadorienė apsigaubiau labdaringa veikla - renginiu "Vilties žiedas". Ir plušau nuo ryto iki vakaro... Ir dar tokia pati savaitė laukia...

Bet būtinai parašysiu...

Labos 4u.gif



Atsakyti