Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos kosmetikos, kūno priežiūros priemonės

Sanotint aliejukas plaukams pakomentuokit sudeti jei nesunku;)
Aqua – Wasser demineralisiert
Alcohol Denat. – Alkohol
Polysorbate-20 – Emulgator (Basis Maisstärke)
Polyquaternium-11 – Antistatikum, verbessert Kämmbarkeit
Hydroxyethylcellulose – Konsistenzgeber, modif. Zellulose
Ethylhexyl Methoxycinnamate – Zimtsäure-Ester/UV-Filter
Propylene Glycol – Extraktionsmittel
Parfum – Parfümöl
Lauryldimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Soy Protein – modifizierters Sojaprotein (Pflege)
Hydrolyzed Soy Protein – Sojaprotein (Pflege)
Sodium Cocoyl Glutamate – mildes Tensid (Aminosäurebasis)
Phenoxyethanol – Konservierung
Caprylyl Glycol – Pflegestoff (auf Fettsäurebasis)
Panicum Miliaceum Extract – Goldhirse (Pflege)
Sorbic Acid – Sorbinsäure (Konservierung)
Alpha-Isomethyl Ionone – Duftstoff
Linalool – Duftstoff
Hydroxycitronellal – Duftstoff
Geraniol – Duftstoff
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JLab: 18 balandžio 2012 - 14:39
QUOTE(Gaya @ 2012 04 17, 22:43)
Oooo, čia mano mėgstama tema, dabar neužsičiaupsiu tongue.gif

Žinoma, kalbu apie ekologiškus produktus, kurių kvapas tikras, o ne dirbtinis, ne imitacija-apgaulė wink.gif
...

Geras, kaip įdomu thumbup.gif Niekada net neatėjo į galvą mintis, kad galima taip rinktis įvairias priemones. Tiesa, natūralios kosmetikos gamintojų temoje buvau rašiusi, kad vienu metu pradėjau garinti greipfrutų eterinį aliejų ir maždaug tuo pat metu pradėjau keltis 6val. (kas man labai nebūdinga, nes miegodavau ilgai, o anksti keltis man būdavo be galo sunku). Paskui jis baigėsi, tai, jei gerai pamenu, maždaug tuo metu ir baigėsi kėlimaisi anksti. Dabar turiu citrinžolės eterinį aliejų, bet nuo jo nepastebėjau tokios poveikio g.gif Kaip manai, ar galėjo tik greipfrutų EA taip veikti? ax.gif Ir labai ačiū už tokią informaciją, nes, bent man, žiauriai įdomu (ir su tais kvapais labai patiko, kur dezodorantų temoje rašei) 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif

gal kas galetu rekomenduoti koki kuno krema su alijosiumi ar kazkuo panasiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JLab @ 2012 04 18, 15:38)
Sanotint aliejukas plaukams pakomentuokit sudeti jei nesunku;)


na mano nuomonė nekokia.
o kam jis naudojamas?
Atsakyti
Jis yra nenuplaunamas galiuku aliejus;)
Atsakyti
Babi. Teko iš dėstytojo girdėt, kad greifruto kvapas, aktyvina smegenų veiklą.
Atsakyti
QUOTE(JLab @ 2012 04 18, 22:25)
Jis yra nenuplaunamas galiuku aliejus;)

aš dabar štai tokį serumą plaukams papirkau

serumas

čia jau tikrai be jokių blogiukų ir tikras gėris, labai labai patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaya @ 2012 04 13, 15:40)
Pavasariniai darbai: pagalba išsausėjusiai odai

Trumpiau tariant, reikės viso komplekto ir netgi, panašu, šviežių burokėlių sulčių biggrin.gif

Na čia ne pavasarinė bėda, tokia odos būsena pas mane pastovi. Muilo matyt nenaudoju daugiau nei 20 metų. Čia problemos pas mane su medžiagų apykaita, bet norisi ir iš išorės padėt.
Nelabai įsivaizduoju kaip jūs valot veida aliejumi blush2.gif . Man tai nesigauna, kad į akis neprivarvėtų. Ir kuo jį paskui valyt? Mano veidas ir taip blizga, o kiek bandžiau aliejų... tai ... ir plaukai, ir kepurė nusitepdavo unsure.gif .
Ir kaip aliejus gali drėkint neįsivaizduoju, juk jis tik apsaugo odą nuo papildomo drėgmės netekimo, o mano oda iš vidaus sausa... ir sensta jau, reikia jai kažko kad palaikyt elestingumą blush2.gif .

Atsakyti
Sveikos merginos. Kadangi Jūs daug žinote noriu pasiklausti apie šias priemones

http://makeuponista....e-1011x1024.jpg

Kaip manot ar yra kas vertingo jose, nes turi visus ženkliukus, tik kaina tai labai juokinga smile.gif . Tikriausiai už NATURA SIBERICA geriau?


 i 
Redaguota per didelė nuotrauka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 27 balandžio 2012 - 01:17
QUOTE(Basari'a @ 2012 04 19, 00:19)
aš dabar štai tokį serumą plaukams papirkau

serumas

čia jau tikrai be jokių blogiukų ir tikras gėris, labai labai patinka  thumbup.gif

Rašo kad tinka garbaniams, bet tuo pačiu mini kad priduoda apimties... kažin suguldytų jis gražiai garbanas g.gif ? Na žinot kaip garbaniai išsišukavę lieka kaip su liūto karčiais, kad taip nebūtų tepu visokiais aliejais, bet šitas pasirodė kad būtų patogesnis naudot blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 04 19, 09:15)
Rašo kad tinka garbaniams, bet tuo pačiu mini kad priduoda apimties... kažin suguldytų jis gražiai garbanas g.gif ? Na žinot kaip garbaniai išsišukavę lieka kaip su liūto karčiais, kad taip nebūtų tepu visokiais aliejais, bet šitas pasirodė kad būtų patogesnis naudot blush2.gif

Va va ir aš esu iš tų pačių liūtų genties lotuliukas.gif Irgi labai susidomėjau šia priemone smile.gif
Atsakyti
vilbur,Suhada ekologiška kosmetika,bet asmeniskai man nepatiko schmoll.gif .
Bandziusi esu kuno sviesta,duso geli ir veido krema.Duso geli gal ir kartociau,bet as jiems nesu isranki.Vienintelis Suhada pliusas tai zema kaina biggrin.gif
Atsakyti