Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos kosmetikos, kūno priežiūros priemonės

Merginos gal galite parekomenduot krema nuo rauksliu +30 normaliai sausai odai, visiskai nesiorientuoju ka pirkti 4u.gif
Atsakyti
Noriu paklausti visų nuomonės, ar nemanot, kad vertėtų į pirmą temos žinutę patalpinti tokią pat informaciją, kokia yra ir "Natūralios kosmetikos gamintojai" temoje? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 04 03, 11:14)
Noriu paklausti visų nuomonės, ar nemanot, kad vertėtų į pirmą temos žinutę patalpinti tokią pat informaciją, kokia yra ir "Natūralios kosmetikos gamintojai" temoje? blush2.gif

Absoliučiai pritariu tavo nuomonei drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolirta: 03 balandžio 2012 - 11:17
QUOTE(wia @ 2012 04 02, 15:31)
Merginos, galite parekomenduoti koki drekinanti   krema  sausai veido  odai , net siek tiek pleiskanuojanciai .

mano sausai ir plius dar dermatitiniai odai tiko šie:
Bioturm urea - ypač gerai buvo kai papleiskanodavo plėmais.

user posted image

Šis Neobio - tikrai labai neblogai padrėkiną odą.

user posted image

Dabar įsigyjau ir lengvesnį Dr.Hauschkos rožių light krema, taip pat labai patinka.

user posted image

QUOTE(given444 @ 2012 04 03, 08:51)
ar brangus?? blush2.gif per kur uzsisakyt?
dar plyz merginos rekomenduokit akiu seselius, noriu mineraliniu, kuo geresniu, benecos nesiulykit, jau pirkus tos firmos. megstu violetine, meylna spalva, rusva.kopu smelio.

biotekoje esu pirkus, kainuoja virš 80.
o taip siunčiuos iš violey, išeina pigiau.

QUOTE(Babi* @ 2012 04 03, 12:14)
Noriu paklausti visų nuomonės, ar nemanot, kad vertėtų į pirmą temos žinutę patalpinti tokią pat informaciją, kokia yra ir "Natūralios kosmetikos gamintojai" temoje? blush2.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Basari'a: 03 balandžio 2012 - 12:22
QUOTE(given444 @ 2012 04 03, 07:51)
ar brangus?? blush2.gif per kur uzsisakyt?
dar plyz merginos rekomenduokit akiu seselius, noriu mineraliniu, kuo geresniu, benecos nesiulykit, jau pirkus tos firmos. megstu violetine, meylna spalva, rusva.kopu smelio.

given444,lily lolo seseliai geri,su benecos net ner ka lygint.Kas link spalvu, tai ir man tokios patinka drinks_cheers.gif ,turiu Choc Fudge Cake ir Indigo thumbup.gif .
Atsakyti
Sveiki! Gal kas naudojo ALVA sampuna skatinanti plauku augima? Kokie atsiliepimai? 4u.gif
Atsakyti
Pirkau vyrui Alva balzama skatinanti plauku augima, bet nieko negaliu pasakyt padeda ar ne kazkaip akivaizdaus pasikeitimo nepamaciau rolleyes.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas galetu parekomenduoti ekologiska veido tonika misriai odai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Keretoja @ 2012 04 10, 16:23)
Pirkau vyrui Alva balzama skatinanti plauku augima, bet nieko negaliu pasakyt padeda ar ne kazkaip akivaizdaus pasikeitimo nepamaciau  rolleyes.gif


Manau, kad labiau padėtų, jei švelniai pamasažuotum vyro galvelę naudodama tokį mišinį: 20 ml bazinio aliejaus (migdolų, kokosų, sezamų, simondsijų) įlašinti penkis lašus rozmarinų ar imbierų eterinio aliejaus. Aktyvina kraujotaką, taigi ir plaukų mitybą.

Dar tinka levandų ir laurų eteriniai aliejai.

QUOTE(Lina89 @ 2012 04 13, 08:38)
Sveiki, gal kas galetu parekomenduoti ekologiska veido tonika misriai odai? smile.gif


O mišri kokia? Prašom smulkiau smile.gif


Papildyta:
QUOTE(gegne2 @ 2012 04 03, 10:57)
Merginos gal galite parekomenduot krema nuo rauksliu +30 normaliai sausai odai, visiskai nesiorientuoju ka pirkti 4u.gif



Ieškok kremų, kurių sudėtyje yra bazinio erškėtuogių aliejaus,
eterinių morkų sėklų ir rožių aliejų. Dar granatų sėklų ekstrakto.

Arba galit tiesiog pasidaryti puikiausią priemonę iš išvardytų sudėtinių dalių ir pati 4u.gif

Tik aliejus būtinai tepk ant DRĖGNOS odos.
Atsakyti
Kad merginos taip šauniai dalinasi savo žiniomis, tai paklausiu ir aš blush2.gif :
Ką pasiūlytumėte linkusiai išsausėti (dehidratuota taip įvardino kosmetologė), bet riebiai (blizgu kaip keptuvė, savo aliejaus užtenka) virš 35 metų odai.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 04 13, 13:06)
Kad merginos taip šauniai dalinasi savo žiniomis, tai paklausiu ir aš  blush2.gif :
Ką pasiūlytumėte linkusiai išsausėti (dehidratuota taip įvardino kosmetologė), bet riebiai (blizgu kaip keptuvė, savo aliejaus užtenka) virš 35 metų odai.



Pavasariniai darbai: pagalba išsausėjusiai odai

Trumpiau tariant, reikės viso komplekto ir netgi, panašu, šviežių burokėlių sulčių biggrin.gif
Atsakyti
labas,gal ka galetut patarti nuo randeliu ant veido?jie pas mane gana nemazi ir poros ant zandu gana issiplete
Atsakyti