Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos kosmetikos, kūno priežiūros priemonės

Gal galite parekomenduoti sviesinanti krema tamsiems paakiams? Biotekoj man siule Jason paakiu geli, bet kaina ne tokia jau maza, kad pirkciau nepasiteiravus ar jis tikrai padeda... Gal yra bandziusiu si, o gal kazka geresnio galit rekomenduoti? smile.gif

http://internet_biot...roduct_id=33333
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indre.horn: 05 liepos 2011 - 19:48
QUOTE(Indre.horn @ 2011 07 05, 19:47)
Gal galite parekomenduoti sviesinanti krema tamsiems paakiams? Biotekoj man siule Jason paakiu geli, bet kaina ne tokia jau maza, kad pirkciau nepasiteiravus ar jis tikrai padeda... Gal yra bandziusiu si, o gal kazka geresnio galit rekomenduoti?  smile.gif

http://internet_biot...roduct_id=33333



Pati nebandziau, bet drauge naudoja si http://www_myeco_lt/...s_paakiu_kremas , nes jos problema taip pat tamsus paakiai.
Atsakyti
Sveikos,

Lyg tais Ernesin buvo rasiusi, kad naudojo Argital trispalves naslaites krema. Norejau paklausti gal zinai ar jis tinka misriai odai?
Atsakyti
QUOTE(Audrulle @ 2011 07 11, 16:03)
Sveikos,

Lyg tais Ernesin buvo rasiusi, kad naudojo Argital trispalves naslaites krema. Norejau paklausti gal zinai ar jis tinka misriai odai?

Manau turėtų tikti, jis toks lengvas, drėkinantis, dehidruotose vietose tarsi atstato odelę. Nusipirk jo pabandymui nedidelį kiekį, nes tarkim man jo kvapas nelabai, vien dėl to nenoriu kartoti, nors poveikis ir labai patiko rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 07 11, 19:06)
Manau turėtų tikti, jis toks lengvas, drėkinantis, dehidruotose vietose tarsi atstato odelę. Nusipirk jo pabandymui nedidelį kiekį, nes tarkim man jo kvapas nelabai, vien dėl to nenoriu kartoti, nors poveikis ir labai patiko rolleyes.gif

Aciu 4u.gif Uzsisakiau visa, nes maza kieki tai neturiu cia kur nusipirkti. Tikiuosi tiks ir patiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Audrulle @ 2011 07 11, 23:23)
Aciu  4u.gif Uzsisakiau visa, nes maza kieki tai neturiu cia kur nusipirkti. Tikiuosi tiks ir patiks smile.gif

Jei patinka melisų kvapas, draugausite mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal koki muiliuka rankom galit parekomenduot? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 07 11, 20:34)
Jei patinka melisų kvapas, draugausite mirksiukas.gif

Na va, gavau savo kremuka ir jau isbandziau ax.gif Pasirode riebokas, kita karta bandysiu tepti ant gerokai dregnos odos. Kvapas man labiau primena citrinini arbatmedi, nei melisa, bet nieko manau susidraugausim, nes kolkas labai neerzina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Audrulle @ 2011 07 13, 15:14)
Na va, gavau savo kremuka ir jau isbandziau  ax.gif Pasirode riebokas, kita karta bandysiu tepti ant gerokai dregnos odos. Kvapas man labiau primena citrinini arbatmedi, nei melisa, bet nieko manau susidraugausim, nes kolkas labai neerzina  smile.gif

Šio kremuko reikia imti labai mažai(kaip 1 ar dvi degtuko galvutės) ir tepti ant stipriai drėgno veiduko, tikrai nesijaus jokio riebumo tik stiprus drėgnumas mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kuri patarsite, koks aliejukas tinka makiazui nuvalyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Asstule @ 2011 07 13, 23:50)
Gal kuri patarsite, koks aliejukas tinka makiazui nuvalyti?  g.gif


Bent jau man labai gerai nuvalo abrikosų kauliukų aliejus. Nebepamenu kada naudojau dekoratyvinį makiažo valiklį, tik aliejais.
Atsakyti
QUOTE(Asstule @ 2011 07 13, 23:50)
Gal kuri patarsite, koks aliejukas tinka makiazui nuvalyti?  g.gif


O man visi nuvalo:)
aš pirmiausia išsimuzoju akis su vandeniu, nusiplaunu tiek, kiek išeina..o paskui ant drėgno vatos diskelio užlašinu bele kokio aliejaus smile.gif argano, abrikosų, jojobos, ricinų...bele koks:)
Atsakyti