Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos kosmetikos, kūno priežiūros priemonės

QUOTE(saulute85 @ 2012 04 01, 09:58)
drinks_cheers.gif pritariu del benecos tuso. ne tik kad bega, bet dar ir baisiai grauzia akis

man tokia pat beda....merginos rekomenduokit tusa !!!!!!!!!!!!! kuris nebyra, nebega...plyyyyyz 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labutis,
Kadangi nei viena nebuvo išbandžiusi šio tušo http://www.ecoland.l...?id_product=311 ,nusipirkau pabandyt. Tiesiog reikėjo kitų produktų iš to puslapiuko, tai nutariau prigriebt. Ir kol kas nenusivyliau thumbup.gif Tepa pakankamai storai (aš tepu kelis kartus po pirmo nudžiūvimo) ir svarbiausia netepa. Akių perštėjimo taip pat nepajutau. Gerą įspūdį paliko ir Benecos lūpų dažai bei šešėliai.
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2012 04 01, 17:40)
man tokia pat beda....merginos rekomenduokit tusa !!!!!!!!!!!!! kuris nebyra, nebega...plyyyyyz  4u.gif  4u.gif


Nepakartojamas - Dr. Hauschka Volume thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(NikoDoll @ 2012 04 01, 15:04)
mane taip pat domintu ka naudot norint eit i soliariuma  blush2.gif  aliejukas nemanau kad gera mintis, jis visas neisigers ir gal tiktu nebent i stovima einant. ka nors gal dar turit ka pasiulyti? negi reikes imtis chemijos  blush2.gif


Gal šie kremai tiktų ir einant į soliariumą g.gif Ekologiški kremai su UV filtrais
Atsakyti
QUOTE(Engine @ 2012 04 01, 13:29)
Sveikos,

skaičiau, jog himalajų druska labai tinka valytis dantims. Turiu jos, kartais išsivalau, efektas puikus (neliko apnašų, mažėja akmenys, gaivus kvapas). Jei negraužia akių, tai, manau, dantims irgi nepakenks????



QUOTE(augustautve @ 2012 04 01, 15:47)
apie soda ta girdejau, o apie druska tai ne. o dantenu negriauzia? ir kaip tu su ja valaisi?


Nea, negraužia, o valausi tai su tirpalu, šaukštelis į stiklinę smile.gif dabar dažniau pradėjau naudoti, nuskilęs dantis dar laukia tvarkymo, skaudėdavo jį po pastos, dabar nieko.
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2012 04 01, 17:40)
man tokia pat beda....merginos rekomenduokit tusa !!!!!!!!!!!!! kuris nebyra, nebega...plyyyyyz  4u.gif  4u.gif

Man pačiausias yra Dr. Hauschka Volume - netepa, netrupa ir lengvai nusiplauna thumbup.gif
Atsakyti

Merginos, galite parekomenduoti koki drekinanti krema sausai veido odai , net siek tiek pleiskanuojanciai .
Atsakyti
QUOTE(wia @ 2012 04 02, 15:31)
Merginos, galite parekomenduoti koki drekinanti  krema  sausai veido  odai , net siek tiek pleiskanuojanciai .

Aš naudoju šį. Kol kas geresnio neradau
http://www.ecoland.l...?id_product=351
Atsakyti
QUOTE(Basari'a @ 2012 04 02, 12:17)
Man pačiausias yra Dr. Hauschka Volume - netepa, netrupa ir lengvai nusiplauna  thumbup.gif

ar brangus?? blush2.gif per kur uzsisakyt?
dar plyz merginos rekomenduokit akiu seselius, noriu mineraliniu, kuo geresniu, benecos nesiulykit, jau pirkus tos firmos. megstu violetine, meylna spalva, rusva.kopu smelio.
Atsakyti
QUOTE(sija8 @ 2012 04 02, 17:17)
Aš naudoju šį. Kol kas geresnio neradau
http://www.ecoland.l...?id_product=351


Man sis kremas labai kimso poras, atsirado net spuogeliu, nors mano oda sausa ir jokiu spuogu niekada neturejau. Verta nusipirkti tik meginuka pabandymui.
Atsakyti
QUOTE(eleonorra @ 2012 04 03, 09:46)
Man sis kremas labai kimso poras, atsirado net spuogeliu, nors mano oda sausa ir jokiu spuogu niekada neturejau. Verta nusipirkti tik meginuka pabandymui.

Aš per savaitę kartą nuvalau su šveitikliu odą ir visai nieko... Na, kiekvienos gi skirtinga oda, skirtingai priima tuos pačius produktus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2012 04 03, 08:51)
ar brangus?? blush2.gif per kur uzsisakyt?

LT dr.H Volume tusas kainuoja apie 85 lt Biotekoje.
Atsakyti