Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos kosmetikos, kūno priežiūros priemonės

Sveikos
gal kas turite tokį INIKA rinkinuką? Kokie būtų atsiliepimai ax.gif
http://www.bioeco.lt..._in_box_nurture
Atsakyti
QUOTE(sija8 @ 2012 03 28, 16:26)
Ačiū dar kartą visoms už patarimus 4u.gif Jūs čia visos tokios šaunios wub.gif Tuomet gal dar galėtumėt rekomenduoti kokį deziką pažastims. Dabar naudoju alūno akmenį, bet jis tik kvapą panaikina, o drėgmės, deja, ne verysad.gif

nepanaikins. Naudojau įvairių (sante,aubrey ir kt.) bet kol kas naudoju čampakų vandenį.

Benecos pirmojo tušo nerekomenduočiau.
Teko verkti ir tušas labai graužė akis. Priimtina tik kaina.
Atsakyti
Taip, jie dabar atstovai Lietuvoje, anksčiau siųsdavausi per tarpininkes.
Aš naudoju Beige Neutral semmi matte formulės. Mano oda normali, gal kiek linkusi pasausėti šaltuoju metų laiku arba nugairinus vėjui. Anksčiau maskuodavau spuogus nes turėjau labai probleminę odą, dabar dėmeles kaip likusiais pasekmes rolleyes.gif
[/quote]

Paaiškinkite man neišmanėlei - kaip suprasti makiažo pagrindas (tas, kur 4 formulės), o ten kaip biri pudra? Tai čia vietoj kompaktinės galima?
Ar jį nesidėtinga lygiai užsitepti?
Atsakyti
ir mineralinė pudra gali būti makiažo pagrindas biggrin.gif
pasiskaitykit internete, net youtube daug vaidzielių kaip padengti mineralkę kaip makiažo pagrindą wink.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitaz @ 2012 03 29, 07:52)
Paaiškinkite man neišmanėlei - kaip suprasti makiažo pagrindas (tas, kur 4 formulės), o ten kaip biri pudra? Tai čia vietoj kompaktinės galima?
Ar jį nesidėtinga lygiai užsitepti?

Taip, biri pudra, su šepetėliu puikiai dengiasi ir pasiskirsto 4u.gif
Atsakyti
Jūs, merginos, šaunuolės. Puikiai padedate suprasti ir apsispręsti. Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(jurgitaz @ 2012 03 29, 11:25)
Jūs, merginos, šaunuolės. Puikiai padedate suprasti ir apsispręsti. Ačiū.

drinks_cheers.gif Pritariu ir aš šiai minčiai drinks_cheers.gif

Atsakyti
Sveikos merginos, ar galite rekomenduoti kokie savaiminio idegio krema? Saules, kur gyvenu nera labai daug, i soliariumus nenoriu, o vasara busiu svecias dvejose vestuvese, tai pries puosiantis suknelemis norisi suteikti odai grazu atspalvi. Dairausi tarp ekologisku kremu... Bet bijau pinigus ismest i bala. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolirta @ 2012 03 29, 07:43)
nepanaikins. Naudojau įvairių (sante,aubrey ir kt.) bet kol kas naudoju čampakų vandenį.

Benecos pirmojo tušo nerekomenduočiau.
Teko verkti ir tušas labai graužė akis. Priimtina tik kaina.


drinks_cheers.gif pritariu del benecos tuso. ne tik kad bega, bet dar ir baisiai grauzia akis doh.gif
as dabar naudoju Aubrey dezodoranta, esu patenkinta, anksciau naudojau Logona, irgi tiko. smile.gif
Atsakyti
mane taip pat domintu ka naudot norint eit i soliariuma blush2.gif aliejukas nemanau kad gera mintis, jis visas neisigers ir gal tiktu nebent i stovima einant. ka nors gal dar turit ka pasiulyti? negi reikes imtis chemijos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2012 03 28, 13:34)
Pirmąjį esi naudojusi(berods tris pakuotes), kol nebuvau atradusi Phyt's, paryškina, pastorina blakstienas, bet minusas kad antroje dienos pusėje pradeda tepti paakius.

o lietuvoje sio tuso yra kur nors pirkti?
Atsakyti
QUOTE(b.kite @ 2012 04 01, 14:12)
o lietuvoje sio tuso yra kur nors pirkti?

Benecos yra, Phyt's ne mirksiukas.gif
Atsakyti