Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos kosmetikos, kūno priežiūros priemonės

QUOTE(ernesin @ 2012 03 28, 10:31)
Jūs gal tik pirmus puslapius žiūrite, ten kai kurios ir mulatėms tiktų g.gif Nebūtinai iš lietuviško puslapio užsisakinėti, galite ir siųstis, tarkim ecco verde pasirinkimas tikrai platus mirksiukas.gif

taip tik lietuviškus, dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sija8 @ 2012 03 27, 22:13)
Mergaitės, ką naudojat akių makijažui valyti? Neatrandu nie doh.gif ko ekologiško

As taip pat naudoju aliejuka, stai toki http://www.violey.co...er_p_11796.html Pirkau biotekoj, bet violey daug pigiau. Ji taip pat reikia naudoti su vata sudrekinta vandeniu, tikriausiai kaip ir visus aliejukus smile.gif Labai skalsus.
Atsakyti
Gal kas naudojat? Kuo jie skiriasi? g.gif
http://www.ecoland.l...p?id_product=15

http://www.ecoland.l...?id_product=311
Atsakyti
QUOTE(sija8 @ 2012 03 28, 14:09)


pirmasis benecos siaubingai tepė akis po antakiais doh.gif ir man per daug natūraliai jis dažė schmoll.gif antro nežinau ax.gif

-----------------
ernesin, o ta nuorodą kur įdėjote LT, ar ten originali ta kosmetika?
kokį atspalvį jūs pirkote, kokia jūsų oda (sausa? riebi? jautri?
ir ką būtent maskuojate?
Atsakyti
QUOTE(sija8 @ 2012 03 28, 13:09)

Pirmąjį esi naudojusi(berods tris pakuotes), kol nebuvau atradusi Phyt's, paryškina, pastorina blakstienas, bet minusas kad antroje dienos pusėje pradeda tepti paakius.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2012 03 28, 14:34)
Pirmąjį esi naudojusi(berods tris pakuotes), kol nebuvau atradusi Phyt's, paryškina, pastorina blakstienas, bet minusas kad antroje dienos pusėje pradeda tepti paakius.

Na ir aš noriu , kad normaliai pailgintų ir pastorintų. Kaip suprantu su šiais tokio efekto neišgausiu. O kur perkate Phyts? Gal dar rekomenduotumėte kokių tušų?
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sija8 @ 2012 03 28, 13:38)
Na ir aš noriu , kad normaliai pailgintų ir pastorintų. Kaip suprantu su šiais tokio efekto neišgausiu. O kur perkate Phyts? Gal dar rekomenduotumėte kokių tušų?
Ačiū 4u.gif

Ekologiški retas kuris suteikia tokį efektą kaip cheminiai tušai mirksiukas.gif Perku Mondebio, daugiau nieko negaliu rekomenduot, nes niekas neprilipo rolleyes.gif
Atsakyti
ernesin neatsakėte į mano klausimą blush2.gif žinutė #434
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2012 03 28, 14:01)
ernesin neatsakėte į mano klausimą blush2.gif žinutė #434

Atsiprašau, nemačiau 4u.gif

QUOTE(Juxt @ 2012 03 28, 13:32)
ernesin, o ta nuorodą kur įdėjote LT, ar ten originali ta kosmetika?
kokį atspalvį jūs pirkote, kokia jūsų oda (sausa? riebi? jautri?
ir ką būtent maskuojate?
Taip, jie dabar atstovai Lietuvoje, anksčiau siųsdavausi per tarpininkes.
Aš naudoju Beige Neutral semmi matte formulės. Mano oda normali, gal kiek linkusi pasausėti šaltuoju metų laiku arba nugairinus vėjui. Anksčiau maskuodavau spuogus nes turėjau labai probleminę odą, dabar dėmeles kaip likusiais pasekmes rolleyes.gif
Atsakyti
dėkui už atsakyma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sija8 @ 2012 03 28, 14:38)
Na ir aš noriu , kad normaliai pailgintų ir pastorintų. Kaip suprantu su šiais tokio efekto neišgausiu. O kur perkate Phyts? Gal dar rekomenduotumėte kokių tušų?
Ačiū 4u.gif

man asmeniškai labai patinkantis - Dr.Hauschka volume - gerai padažo, netepa, netrupa ir labai legvai nusiplauna.
Papildyta:
QUOTE(jurgitaz @ 2012 03 27, 14:00)
Gal kuri esate labai patenkinta savo kompaktine arba biria pudra? Parašykite tada, iškart dėkoju.
Norėtųsi, kad truputį pamaskuotų ir nesausintų odos, nes esu sausiaodė.

aš visai patenkinta Benecos biria pudra. man nesausina, o oda mano pačios i sausumą.

QUOTE(sija8 @ 2012 03 27, 22:13)
Mergaitės, ką naudojat akių makijažui valyti? Neatrandu nie doh.gif ko ekologiško

labai labai esu patenkinta Lavera 2 in 1 prausikliu/pieneliu. Pagrinde prausiu su juo veida, kai reikia panaudoju kaip pienelį.

QUOTE(sija8 @ 2012 03 28, 14:09)

kiek domėjausi, tai abudu jie tepa, pirmas padažo geriau.

pati kartais panaudoju pirmąjį, pradžioj dažo gan natūraliai, bet kai kažkiek pasinaudoja-padžiūna dažo tada tikrai visai neprastai, jei ne tas patepliojimas, tai naudočiau jį ir būčiau patenkinta ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Basari'a: 28 kovo 2012 - 16:09
Ačiū dar kartą visoms už patarimus 4u.gif Jūs čia visos tokios šaunios wub.gif Tuomet gal dar galėtumėt rekomenduoti kokį deziką pažastims. Dabar naudoju alūno akmenį, bet jis tik kvapą panaikina, o drėgmės, deja, ne verysad.gif
Atsakyti