Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos kosmetikos, kūno priežiūros priemonės

Mergaitės, ką naudojat akių makijažui valyti? Neatrandu nie doh.gif ko ekologiško
Atsakyti
QUOTE(sija8 @ 2012 03 27, 21:13)
Mergaitės, ką naudojat akių makijažui valyti? Neatrandu nie doh.gif ko ekologiško

Pienelio ieškote ar prausiklio? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sija8 @ 2012 03 27, 22:13)
Mergaitės, ką naudojat akių makijažui valyti? Neatrandu nie doh.gif ko ekologiško


Aš tai naudoju Simondsijų (jojobos) aliejų. Super, negaliu atsidžiaugti ilgam užtenka, o ir kaina juokinga gaunasi smile.gif

Iš aliejaus aprašymo:
Simondsijų aliejus nedirgina akių, nesukelia alergijos, todėl galite naudoti kaip akių makiažo valiklį. Jis taip pat lengvai nuvalo pudrą, skaistalus ir lūpų dažus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 27 kovo 2012 - 21:26
QUOTE(sija8 @ 2012 03 27, 22:13)
Mergaitės, ką naudojat akių makijažui valyti? Neatrandu nie doh.gif ko ekologiško


as irgi alieju naudoju, jei labai tingiu cackintis tada prausikli blush2.gif o siaip aliejus tikrai gerai nuvalo, as naudoju abrikosu kauliuku, tik vatos diskeli reikia siek tiek padrekinti vandeniu tada uzpilti aliejuko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitaz @ 2012 03 27, 14:00)
Gal kuri esate labai patenkinta savo kompaktine arba biria pudra? Parašykite tada, iškart dėkoju.
Norėtųsi, kad truputį pamaskuotų ir nesausintų odos, nes esu sausiaodė.



Turiu birią mineralinę BareXminerals, esu labai patenkinta. Bent jau man nesausina taip kaip E.L.F mineralinė, be to atspalvis man labiau tinka.
http://www.barexmine...;products_id=17
ir šią:
http://www.barexmine...p;products_id=6

Čia parodyta kaip naudoti birią pudrą

 i 
Skelbimai forume draudžiami.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 28 kovo 2012 - 16:46
man tai pati paciausia Bare Escentuals mineraline pudra thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(geggle @ 2012 03 26, 15:41)
Sveikos, ar yra ekologisku soliariumo kremu? Tokiu kurie skirti odai pamaitinti pries saules vonias, bet ne atspalviui suteikti. Zinoma, jis turetu tikti ir vasarai einant degintis i papludimi  ax.gif


as sauluteje kai kaitinuosi naudoju kokosu alieju,tai gal ir soliariume tiktu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Higa @ 2012 03 27, 23:33)
Turiu birią mineralinę BareXminerals, esu labai patenkinta. Bent jau man nesausina taip kaip E.L.F mineralinė, be to atspalvis man labiau tinka.
Jeigu ką, parduodu kelis mėginėlius iš BareXminerals, nes man tiesiog jų nebereikia Dalinamės natūralia kosmetika  4u.gif

Tai gal ji labiau tinkama būtų riebiai odai? Bandau mamai parinkt kad maskuotų, nuo saulės saugotų ir neblizgėtų. Nes kaip tik vasara, taip ir vaikšto kaip keptuvė aliejuota. O nuo visų pudrų ir apsauginių kremų dar blogiau. Įkalbinėju pereiti prie mineralinės kosmetikos.
E.L.F man spalvos keistos... gal kompas kraipo g.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 03 28, 08:05)
Tai gal ji labiau tinkama būtų riebiai odai? Bandau mamai parinkt kad maskuotų, nuo saulės saugotų ir neblizgėtų. Nes kaip tik vasara, taip ir vaikšto kaip keptuvė aliejuota. O nuo visų pudrų ir apsauginių kremų dar blogiau. Įkalbinėju pereiti prie mineralinės kosmetikos.
E.L.F man spalvos keistos... gal kompas kraipo  g.gif

Man iš geriausiai maskuojančių ir labiausiai leidžiančių prisitaikyti spalvą Everyday Minerals, ten keturios formulės, tai galima prisitaikyti pagal odos tipą mirksiukas.gif O palyginimui esu naudojusi Essence, Magic minerals, Alima pure, Bella pierre, Benecos, bet natūralaus vaizdo su geru maskavinu galutinai nepavykdavo išgayti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 28 kovo 2012 - 09:16
QUOTE(*Liepa18* @ 2012 03 27, 22:25)
Aš tai naudoju Simondsijų (jojobos) aliejų. Super, negaliu atsidžiaugti ilgam užtenka, o ir kaina juokinga gaunasi smile.gif

Iš aliejaus aprašymo:
Simondsijų aliejus nedirgina akių, nesukelia alergijos, todėl galite naudoti kaip akių makiažo valiklį. Jis taip pat lengvai nuvalo pudrą, skaistalus ir lūpų dažus.

Ačiū, širdingai wub.gif . Tikrai nežinojau, kad aliejuku galima valyt akis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2012 03 28, 10:09)
Man iš geriausiai maskuojančių ir labiausiai leidžiančių prisitaikyti spalvą Everyday Minerals, ten keturios formulės, tai galima prisitaikyti pagal odos tipą mirksiukas.gif O palyginimui esu naudojusi Essence, Magic minerals, Alima pure, Bella pierre, Benecos, bet natūralaus vaizdo su geru maskavinu galutinai nepavykdavo išgayti 4u.gif

oi kokie jie šviesūs unsure.gif , ar nerandu tamsiųjų? mano mama kaip ir tamsaus gymio, sakyčiau vidutiniškai tamsi labiau, nei vidutiniškai šviesi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 03 28, 09:27)
oi kokie jie šviesūs  unsure.gif , ar nerandu tamsiųjų? mano mama kaip ir tamsaus gymio, sakyčiau vidutiniškai tamsi labiau, nei vidutiniškai šviesi  blush2.gif

Jūs gal tik pirmus puslapius žiūrite, ten kai kurios ir mulatėms tiktų g.gif Nebūtinai iš lietuviško puslapio užsisakinėti, galite ir siųstis, tarkim ecco verde pasirinkimas tikrai platus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 28 kovo 2012 - 09:35