Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos kosmetikos, kūno priežiūros priemonės

QUOTE(Keretoja @ 2012 03 23, 12:23)
Yra, pati nesenai ishsirinkau Acorelle firmos ekologiskus kvepalus, o shaip ir lietuvisku yra Marmozele, bet neishsirinkau kvapo sau.


Aš iš "Marmozel" aliejinių mėgau "Optimistė", "Kvapni", o dabar svajoju apie naujieną - vaškinius kvepalus ... tuos, kur su rožėmis ir kvapniąja kananga.
Gal jau uostėt?

QUOTE(Palomina @ 2012 03 23, 18:21)
Yra yra  smile.gif
Florescent, dar Kvapu Namuose yra kvepalu arba ten galima susikurti smile.gif



Dar yra ir Florame

Galima kvepintis ir... eteriniais aliejais wink.gif Tepti sluoksnis po sluoksnio, kaip kad daro arabės.

Kvapų namuose nerealių kvepalų esu uosčiusi, tikrai kažkas ypatinga 4u.gif
Atsakyti
Acorelle ir Marmozele uostyt galima Biosaloj Vokieciu g.
Atsakyti
labas,gal galite patarti kokias plauku putas ar plauku pakeleja kuris pakeltu plaukus nuo saknu truputi ju nelipindamas? bandziau giovani,bet man jis lipino plaukus
bei plauku laka kuris nesulipintu plauku gal koki patartumete?
Atsakyti
QUOTE(tu.man.pasakyk @ 2012 03 25, 20:25)
labas,gal galite patarti kokias plauku putas ar plauku pakeleja kuris pakeltu plaukus nuo saknu truputi ju nelipindamas? bandziau giovani,bet man jis lipino plaukus
bei plauku laka kuris nesulipintu plauku gal koki patartumete?

Man patinka Lavera plaukų putos :gan natūraliai, bet pakankamai pakelia plaukus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rupestingas @ 2012 03 24, 20:42)
Taciau sis man yra gan svarbus, nes noriu pameginti himalaju druska, taciau nezinau ar ji nera kaskoks ispustas burbulas. Kaimyne pasake, labai dziaugesi sake jau seniai nenaudoju paprastos druskos.
Taciau esu labai smalsus ir noriu suzinoti gal kas is jusu naudoja sia druska ir turi atsiliepimu ar ji isties tokia naudinga musu organizmui.  ax.gif 
Gal kas galite parekomenduoti is kur pirkti?  blush2.gif

Apie valgomą druską nežinau, bet mes naudojam himalajų druskų lempą. jos svorį skaičiavom pagal kambaro kavadratūrą, esam patenkinti.
Atsakyti
Aciu uz atsakymus smile.gif
Atsakyti
Hopeidea ten tas zalias buteliukas? kur jas pirkai? bandysiu ieskot ju pirkt
Atsakyti
Sveikos, ar yra ekologisku soliariumo kremu? Tokiu kurie skirti odai pamaitinti pries saules vonias, bet ne atspalviui suteikti. Zinoma, jis turetu tikti ir vasarai einant degintis i papludimi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(geggle @ 2012 03 26, 16:41)
Sveikos, ar yra ekologisku soliariumo kremu? Tokiu kurie skirti odai pamaitinti pries saules vonias, bet ne atspalviui suteikti. Zinoma, jis turetu tikti ir vasarai einant degintis i papludimi  ax.gif


tai gal paprasciausia alieju galima pasirinkti kazkoki g.gif
Atsakyti
QUOTE(MaGre @ 2012 03 26, 22:27)
tai gal paprasciausia alieju galima pasirinkti kazkoki  g.gif

O toks kremas neturėtų būti drėkinantis? Aš kiek supratau, aliejai nedrėkina, tik padeda kažkiek išsaugoti drėgmę blush2.gif
Atsakyti
Gal kuri esate labai patenkinta savo kompaktine arba biria pudra? Parašykite tada, iškart dėkoju.
Norėtųsi, kad truputį pamaskuotų ir nesausintų odos, nes esu sausiaodė.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 03 27, 07:38)
O toks kremas neturėtų būti drėkinantis? Aš kiek supratau, aliejai nedrėkina, tik padeda kažkiek išsaugoti drėgmę  blush2.gif

Aliejai odą daugiau maitina 4u.gif

QUOTE(jurgitaz @ 2012 03 27, 14:00)
Gal kuri esate labai patenkinta savo kompaktine arba biria pudra? Parašykite tada, iškart dėkoju.
Norėtųsi, kad truputį pamaskuotų ir nesausintų odos, nes esu sausiaodė.

Aš turiu EM, nenaudoju kasdien, bet mano poreikiams patenkinti jos užtenka smile.gif
Atsakyti