Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos kosmetikos, kūno priežiūros priemonės

http://www.mineralin...s...inės_dalys

man taip pat sis straipsniukas labai patiko. tik va noriu pridurti kad tokios naturalios mineralines kosmetikos galima ne tik internetu isigyti, bet ir akropolyje yra micabella salele. va ten pirkau seseliu, tai gal buvo jau isbandziusiu is tenai pudru ar skaistalu? nes kainos tai nemazos...
Atsakyti
Gal mergaites zinote, kur butu galima isigyti veido masazuokliu?
Atsakyti
QUOTE(rasabakiene @ 2012 03 22, 15:16)
Gal mergaites zinote, kur butu galima isigyti veido masazuokliu?

The body shopo'o netinka http://www.thebodysh...sesuarai/58235/?
user posted image
Atsakyti
Laba diena,Nezinau ar cia pataikiau. Noreciau paklausti ar yra kokiu nors kvepalu,kurie nebutu kenksmingi? Nezinau gal juokingai skamba klausimas mano. blush2.gif Norisi kvepaliuku,bet nesinori purksti ant saves visos chemijos. ax.gif
Atsakyti
Yra, pati nesenai ishsirinkau Acorelle firmos ekologiskus kvepalus, o shaip ir lietuvisku yra Marmozele, bet neishsirinkau kvapo sau.
Atsakyti
QUOTE(Keretoja @ 2012 03 23, 13:23)
Yra, pati nesenai ishsirinkau Acorelle firmos ekologiskus kvepalus, o shaip ir lietuvisku yra Marmozele, bet neishsirinkau kvapo sau.

O kur ju galima pauostyti?
Atsakyti
QUOTE(Babrake @ 2012 03 23, 11:31)
Laba diena,Nezinau ar cia pataikiau. Noreciau paklausti ar yra kokiu nors kvepalu,kurie nebutu kenksmingi? Nezinau gal juokingai skamba klausimas mano.  blush2.gif  Norisi kvepaliuku,bet nesinori purksti ant saves visos chemijos.  ax.gif

Yra yra smile.gif
Florescent, dar Kvapu Namuose yra kvepalu arba ten galima susikurti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 23 kovo 2012 - 18:22
Gal kas iš savo patirties gali parekomenduoti neblogai maskuojančią ekologišką natūralią pudrą?
Nuo mineralinės beria ir labai sausina odą.
Dar esu bandžiusi 100 percent pure healthy skin foundation, bet labai išryškina sausus odos plotus.
Atsakyti
QUOTE(rutuliukass @ 2012 03 23, 19:39)
Gal kas iš savo patirties gali parekomenduoti neblogai maskuojančią ekologišką natūralią pudrą?
Nuo mineralinės beria ir labai sausina odą.
Dar esu bandžiusi 100 percent pure healthy skin foundation, bet labai išryškina sausus odos plotus.

Lakshmi krempudra neblogai maskuoja, taip ir UNE Skin Matt..
Atsakyti
Merginos, kokius zinote ekologiskus ar bent jau maziau kenksmingus nagu lakus? g.gif Nebenoriu pirkti tu pilnu formaldehido. Gal dar pridesit, kur ju isigyjate (as gyvenu ne LT).
Atsakyti
QUOTE(eleonorra @ 2012 03 23, 20:48)
Merginos, kokius zinote ekologiskus ar bent jau maziau kenksmingus nagu lakus?  g.gif  Nebenoriu pirkti tu pilnu formaldehido. Gal dar pridesit, kur ju isigyjate (as gyvenu ne LT).

Dabar prisimenu Sante ir Benecos, bet tų firmų turi būti ir daugiau 4u.gif
Atsakyti
Sveiki visi,
Esu cia naujokas, bet tokios temos neradau. Taciau sis man yra gan svarbus, nes noriu pameginti himalaju druska, taciau nezinau ar ji nera kaskoks ispustas burbulas. Kaimyne pasake, labai dziaugesi sake jau seniai nenaudoju paprastos druskos.
Taciau esu labai smalsus ir noriu suzinoti gal kas is jusu naudoja sia druska ir turi atsiliepimu ar ji isties tokia naudinga musu organizmui. ax.gif
Gal kas galite parekomenduoti is kur pirkti? blush2.gif
Aciu uz atsakymus.
Atsakyti