Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos kosmetikos, kūno priežiūros priemonės

QUOTE(gabrielita21 @ 2012 02 25, 16:53)
gal kas gali parekomenduoti koki krema nuo rauksliu 45+? aciu  4u.gif


vienareiksmiskai siulau Dr. Hauschka...
Papildyta:
QUOTE(jurgitaz @ 2012 02 23, 15:27)
O as yra ekologiško nagų lako?


sertifikuoto ekologisko neteko matyti. bet naturalesniu yra. Benecos kaip cia kazkas rase ir sante irgi turi.

Kainu skirtumu ir panasumu deja nezinau, bet manau turetu skirtis ir spalvomis. Tad kodel nepaziurejus abieju...

smile.gif
Atsakyti
o kurios naudojat hidrolata kaip tonika, dar ka i ji pilate? 4u.gif bei dar klausimas, kuri pudra geresne sveikatos atzvilgiu, skysta ar biri?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaciora*: 04 kovo 2012 - 14:34
QUOTE(kaciora* @ 2012 03 04, 15:25)
o kurios naudojat hidrolata kaip tonika, dar ka i ji pilate? 4u.gif bei dar klausimas, kuri pudra geresne sveikatos atzvilgiu, skysta ar biri?

Galite dėti visus vandenyje tirpstančius produktus atsižvelgiant į savo odą, niekas jum nesudiktuos stebuklingo receptod kad įdėjus būtent tą ir tą bus jūsų odai labai gerai, pagerinimų įvairovė tikrai didelė. Pasiskaitykit, pasidomėkit pati šiek tiek daugiau, tik jūs pati geriausiai žinote ko jūsų odai reikia. Ir tikriausiai reiktų ne pilti, o lašinti (atkreipiu dėmesį,kad pagerinimai dedami nedideliais kiekiais).
Tiek skystų, tiek birių pudrų yra ekologiškų, sertifikuotų ir nekenkiančių sveikatai. Ne pudros konsistencijoje esmė.. Sėkmės ieškojimuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kaciora* @ 2012 03 04, 15:25)
o kurios naudojat hidrolata kaip tonika, dar ka i ji pilate? 4u.gif bei dar klausimas, kuri pudra geresne sveikatos atzvilgiu, skysta ar biri?


Apie biria mineraline pudra vertas demesio straipsnis:
http://www.mineralin...s...inės_dalys
Atsakyti
QUOTE(Indre.horn @ 2012 03 05, 15:47)
Apie biria mineraline pudra vertas demesio straipsnis:
http://www.mineralin...s...inės_dalys

o ten išvardintos sudėtinės dalys parašytos vienos juodai , kitos raudonai - kurios blogos?
Atsakyti
QUOTE(Mantilė @ 2012 03 05, 20:10)
o ten išvardintos sudėtinės dalys parašytos vienos juodai , kitos raudonai - kurios blogos?

raudonos - blogai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mantilė @ 2012 03 05, 21:10)
o ten išvardintos sudėtinės dalys parašytos vienos juodai , kitos raudonai - kurios blogos?

Taigi prie kiekvienos medžiagos parašyta, kokią funkciją ji atlieka kosmetikos priemonėje ir ar su kelia kokius nors susirgimus ir pan. smile.gif Raudona spalva parašytos medžiagos-blogos, juoda-geros.
Atsakyti
QUOTE(Tendre @ 2012 03 05, 12:20)
Galite dėti visus vandenyje tirpstančius produktus atsižvelgiant į savo odą, niekas jum nesudiktuos stebuklingo receptod kad įdėjus būtent tą ir tą bus jūsų odai labai gerai, pagerinimų įvairovė tikrai didelė. Pasiskaitykit, pasidomėkit pati šiek tiek daugiau, tik jūs pati geriausiai žinote ko jūsų odai reikia. Ir tikriausiai reiktų ne pilti, o lašinti (atkreipiu dėmesį,kad pagerinimai dedami nedideliais kiekiais).
Tiek skystų, tiek birių pudrų yra ekologiškų, sertifikuotų ir nekenkiančių sveikatai. Ne pudros konsistencijoje esmė.. Sėkmės ieškojimuose smile.gif


kad galima kazka lasinti, tai suprantu. Bet as ir norejau paklausti, ar galima ji viena naudoti, ta prasme ar nera per stiprus? nes eterinio aliejaus juk netepsi ant veido "pliko" (aisku visu ju nezinau rusiu).
Keista, galvojau tikrai biri sveikiau, bet nesigincysiu. Pati studijuoju biomedicinines krypties dalyka, tai tikrai zinau, kad skirtingos konsistencijos medziagos skirtingai pasisavima organizmas. Galvojau apsviesit placiau apie pudras 4u.gif
Atsakyti
taip ir galvojau kad raudoni blogi, tik norėjau pasitikslinti, dėkui
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 02 23, 15:57)
Ir vėl reklama doh.gif Peržiūrėjau vieno kremo sudėtį, bet ji nelabai panaši į ekologiškos kosmetikos sudėtį.

atsiprasau, gal per daug ryskiai isryskinau pavadinima. Tiesiog man buvo labai nezinoma ta kosmetika, bet man parduotuvej dave kremo meginuku, isbandziau ir labai man patiko. Tai ir paklausiau ar kas dar bandete. Nes ir kaina prieinama, tai ir pabandziau...
Atsakyti
QUOTE(acotra @ 2012 03 05, 22:17)
atsiprasau, gal per daug ryskiai isryskinau pavadinima. Tiesiog man buvo labai nezinoma ta kosmetika, bet man parduotuvej dave kremo meginuku, isbandziau ir labai man patiko. Tai ir paklausiau ar kas dar bandete. Nes ir kaina prieinama, tai ir pabandziau...

Ne dėl pavadinimo ryškumo aš. Tiesiog greit permečiau vieno kremo sudėtį, ji nepanaši į ekologišką. Be to, jei parduotuvė prekiauja tikrai ekologiška kosmetika, tokio kremo jums nebūtų niekas davęs. O jei tikite kiekvienu konsultantu, kuris sako, kad jo siūloma kosmetika ekologiška, galėsite išbandyti begales visokių blogos sudėties kremų ir ne tik.
Atsakyti
Geras, švelnus šampūnas, nepaliekantis nuosėdų ant plaukų. Naudojami švelnūs, bet gana standartiniai detergentai, kurių būna ir „cheminiuose“ šampūnuose.

Aqua, Aloe barbadensis gel*, cocamidopropyl beatine, coco-glucoside, sodium coco-sulfate, glycerin, levulinic acid, sodium cocoyl glutamate, p-anisic acid, sodium citrate calendula officinalis extract*.

Ar tai tiesa?
Atsakyti