Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos kosmetikos, kūno priežiūros priemonės

As visai neseniai sužinojau apie puikias ir nebrangias ekologiškas priemones, kurios vadinasi antioffice
tai ir lūpų balzamai, veido bei paakių kremai, rankų balzamai ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(acotra @ 2012 02 23, 14:33)
As visai neseniai sužinojau apie puikias ir nebrangias ekologiškas priemones, kurios vadinasi antioffice
tai ir lūpų balzamai, veido bei paakių kremai, rankų balzamai ir t.t.

Ir vėl reklama doh.gif Peržiūrėjau vieno kremo sudėtį, bet ji nelabai panaši į ekologiškos kosmetikos sudėtį.
Atsakyti
QUOTE(gitancikas @ 2012 02 11, 12:01)
Gal ka nors naudojate is Marmozel ir galite pasidalinti atsiliepimais. Tinklalapyje atsiliepimai visi teigiami.
Gundausi ir as,noreciau isbandyti krema veidui ax.gif

as naudoju Marmozel ir drekinanti ir maitinanti, kol kas sunkiai ka nors randu geresnio, mano oda jautri labai tongue.gif
Atsakyti
O as yra ekologiško nagų lako?
Atsakyti
QUOTE(jurgitaz @ 2012 02 23, 16:27)
O as yra ekologiško nagų lako?

Kad būtų visiškai be blogiukų-nėra, yra tik su ne tokiomis kenksmingomis medžiagomis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitaz @ 2012 02 23, 17:27)
O as yra ekologiško nagų lako?


Taip yra,"Benecos" nagu lakas-ir ekologiškas ir natūralus. Spalvos gražios,ryškios ir greitai džiūna. Laiko apie 4 dienas 4u.gif
Atsakyti
O kaip ta tipo ekologiska produkcija SUHADA g.gif man neaisku kodel ji tokia pigi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mur @ 2012 02 22, 18:58)
O kur šį gėrį perkat  bigsmile.gif  - Lt ar siunčiatės iš užsienio?

Aš Biosaloje 4u.gif

QUOTE(Skrendanti @ 2012 02 22, 20:54)
kosmadoj as tai radau ji..bet man nepatiko..geriau jau lavera lupu balzamai...man jis toks per sausas..as megstu riebius ..bet cia kaip kam

O man atvirščiai Sante pieštukai daug minkštesni pasirodė už Lavera, aišku tik Repair esu naudojusi, nes daugiau bandyti nekilo noro smile.gif
user posted image

QUOTE(gitancikas @ 2012 02 23, 21:38)
Taip yra,"Benecos" nagu lakas-ir ekologiškas ir natūralus. Spalvos gražios,ryškios ir greitai džiūna. Laiko apie 4 dienas 4u.gif

Kad ir ką kas berašytų, nemanau, kad jie visiškai ekologiški, jei esate lakavusi juo nagus, vien iš kvapo turėjote suprasti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zibuteg @ 2012 02 23, 23:40)
O kaip ta tipo ekologiska produkcija SUHADA  g.gif  man neaisku kodel ji tokia pigi ax.gif

Turėjau jų rankų kremą, su sudėtimi viskas gerai-nėra blogiukų, tiesiog sudėtis skurdoka, dėl to ir kaina maža smile.gif
Atsakyti
gal kas gali parekomenduoti koki krema nuo rauksliu 45+? aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JLab @ 2012 02 17, 21:59)
Jei galit perzvelkit siatrumpa Egipto zemes(naujos kartos) sudeti ar verta demesio ar nera blogiuku? smile.gif

Ingredients: Titanium dioxide, Iron oxides (red, yellow, black), Cornstarch,Mica, Fragrance.


Manau cia tikrai ne visa sudetis, ar ta pudra biriam pavidale? Titano dioksidas paprastai buna alveolinės frakcijos, dėl to biriam pavidale kenksmingas. Bet bent jau senosios EZ sudetis zymiai platesne g.gif
Atsakyti
QUOTE(evuxiene @ 2012 02 23, 15:08)
as naudoju Marmozel ir drekinanti ir maitinanti, kol kas sunkiai ka nors randu geresnio, mano oda jautri labai tongue.gif


Smagu girdėti 4u.gif Jei nesunku, parašykite atsiliepimų specialiai Marmozel sukurtoje temoje:

http://www.supermama...howtopic=818238

Taip pat labai lauktumėmėe ir pageidavimų - kokių patobulintų ar naujų produktų norėt[QUOTE]umėte.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aš_Marmozel: 27 vasario 2012 - 14:47