Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos kosmetikos, kūno priežiūros priemonės

QUOTE(mazoji_eglute @ 2012 02 09, 13:10)
Na, ne visiskai sutinku su tavimi Babi.
Manau, kad ekologisku juo negalima pavadinti:) tik 95% ekologisku.
Dideliu blogiuku nera, bet noretusi, kad ju isvis nebutu.
Ir kad susizgribtu ir pagamintu pagliau normalu ir gera produkta, be jokiu, o bet taciau..tik tiek, ten mikro daleles...

O tiesiog 100% toki kokio ir reikalauja eko standartai:).


Ekologišku aš jo ir nevadinu, tiesiog parašiau, kad sudėtis gera smile.gif O dėl pačios sąvokos, tai ekologišku produktas gali vadintis tada, kai turi sertifikatą, čia, kaip suprantu, sertifikuotos tik tam tikros sudedamosios dalys.

Beje, o ką jūs čia priskyrėt prie blogiukų?
Atsakyti
na tikrai blogų ingriedientų jame nematyti, gal reiks išbandyti g.gif
Atsakyti
Kvapu Namu campaku pomoda panaudojus kuri laika islygina odos ir paakiu spalva;)(cia aliejus) 4u.gif  As dievinu Kvapu namus todel ir siulau bet gal jums netinka toks sprendimas:)
[/quote]

O man, deja, campaku pomada netiko... Alergizavo oda ax.gif nors ir parasyta, kad tinka jautriai ax.gif
[/quote]
Papildyta:
Merginos, noriu jusu visu paklausti, ka manot apie tokia nuomone, jog aliejai ir visi sviestai, tinkami naudoti tik kaip kaukes? Na, neva, tepant jais, oda dusta ir pradeda vysti, odai reikalinga dregme. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sheba: 09 vasario 2012 - 22:29
[quote=Sheba,2012 02 09, 23:31]
Kvapu Namu campaku pomoda panaudojus kuri laika islygina odos ir paakiu spalva;)(cia aliejus) 4u.gif  As dievinu Kvapu namus todel ir siulau bet gal jums netinka toks sprendimas:)
[/quote]

O man, deja, campaku pomada netiko... Alergizavo oda ax.gif nors ir parasyta, kad tinka jautriai ax.gif
[/quote]
Papildyta:
Merginos, noriu jusu visu paklausti, ka manot apie tai, jog aliejai ir visi sviestai, tinkami naudoti tik kaip kaukes? Na, neva, tepant jais, oda dusta ir pradeda vysti, odai reikalinga dregme. blush2.gif
[/quote]
Atsakyti
QUOTE(Mur @ 2012 02 08, 23:07)
Man toks klausimas iškilo, - o ar yra ekologiškų, natūralių kvepalų?  g.gif
Spėju, kad yra, gal kas susidūrėt  4u.gif



QUOTE(mazoji_eglute @ 2012 02 09, 12:10)
As uz lietuvius ir ju inovatyvuma ir kad pagaliau atitiktu visus reikiamus standartus.
Kodel pvz. Madara ir Latviai gali pagaminti, o lietuviai bijosi...
Drasiau!:)

Bandau provokuoti gamintojus, gal i mano sauksma atsilieps? 4u.gif


Yra yra, ir, kuo labiausiai man patinka - gamina lietuvė ir Lietuvoje. Beje, kiek žinau, buvo viena pirmųjų ( jei ne PIRMOJI smile.gif

natūralūs Marmozel kvepalai

dar patiko tokia Marmozel kūrėjos mintis - vakariečiai kvėpinasi kitiems, rytiečiai - sau ir artimiausiam žmogui smile.gif todėl pirmieji įnikę į purškiamus kvepalus, kurie palieka šleifą praėjus, o antrieji mėgsta aliejinius kvepalus, kurie dažnai be estetinės, turi ir svarbią praktinę funkciją - susikaupti, nusiraminti, "užsidegti" smile.gif

apie aliejinius kvepalus

tiesiog prieš pora metų buvau paskaitoje apie aliejus, tada juos atradau ir įtikėjau - net gimdymui ruošiausi visokias rožes ir nerolius uostydama... ir dabar po ranką saldų apelsiną turiu - padeda nusiteikti darbui
Atsakyti
[quote=Sheba,2012 02 09, 23:14]
O man, deja, campaku pomada netiko... Alergizavo oda ax.gif nors ir parasyta, kad tinka jautriai ax.gif
[/quote]
Papildyta:
Merginos, noriu jusu visu paklausti, ka manot apie tai, jog aliejai ir visi sviestai, tinkami naudoti tik kaip kaukes? Na, neva, tepant jais, oda dusta ir pradeda vysti, odai reikalinga dregme. blush2.gif
[/quote]
[/quote]
Mano nuomone aliejus vietoje kremo nera blogai jai naudojamas ant dregnos veido odos ax.gif Kai tepiau ant sausos labai kimso poras kilo spuogai o dabar naudoju po hidrolato sudrekinus oda ir pasitepu(vakare) tai tokiu problemu nebera ir nei vieno spuogiuko neturiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaya @ 2012 02 10, 02:29)
Yra yra, ir, kuo labiausiai man patinka - gamina lietuvė ir Lietuvoje. Beje, kiek žinau, buvo viena pirmųjų ( jei ne PIRMOJI smile.gif

natūralūs Marmozel kvepalai

dar patiko tokia Marmozel kūrėjos mintis - vakariečiai kvėpinasi kitiems, rytiečiai - sau ir artimiausiam žmogui smile.gif todėl pirmieji įnikę į purškiamus kvepalus, kurie palieka šleifą praėjus, o antrieji mėgsta aliejinius kvepalus, kurie dažnai be estetinės, turi ir svarbią praktinę funkciją - susikaupti, nusiraminti, "užsidegti" smile.gif

apie aliejinius kvepalus

tiesiog prieš pora metų buvau paskaitoje apie aliejus, tada juos atradau ir įtikėjau - net gimdymui ruošiausi visokias rožes ir nerolius uostydama... ir dabar po ranką saldų apelsiną turiu - padeda nusiteikti darbui

Gal ka nors naudojate is Marmozel ir galite pasidalinti atsiliepimais. Tinklalapyje atsiliepimai visi teigiami.
Gundausi ir as,noreciau isbandyti krema veidui ax.gif
Atsakyti
aš tepu kūną kokosų aliejumi iškart po dušo , tik čiut apsišluosčius, nes ant sausos odos jo net neužtepčiau rolleyes.gif
Atsakyti
Jei nesunku pakomentuokit sudeti ar daug blogiuku? ax.gif
Mica, Coco-Caprylate/Caprate, Polymethylsilsesquioxane, Ethylhexyl Palmitate, Synthetic Wax, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Zinc Stearate, Water (Aqua, Eau), Isopropyl Linoleate, Palmitoyl Hexapeptide-14, Silica, Lycium Barbarum Fruit Extract, Peat Extract, Hydrolyzed Wheat Protein, Barium Sulfate, Dimethylacrylamide/Acrylic Acid/Polystyrene Ethyl Methacrylate Copolymer, Sodium Dehydroacetate, , Dimethicone, Gold (CI 77480), Potassium Sorbate, Hexylene Glycol, Sodium Benzoate, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Trisodium EDTA, Ethoxydiglycol, Phenoxyethanol [+/- Titanium Dioxide (CI 77891) , Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499), Blue 1 Lake (CI 42090), Carmine (CI 75470), Manganese Violet (CI 77742), Yellow 5 Lake (CI 19140)].
Atsakyti
QUOTE(JLab @ 2012 02 12, 16:30)
Jei nesunku pakomentuokit sudeti ar daug blogiuku? ax.gif
Mica, Coco-Caprylate/Caprate, Polymethylsilsesquioxane, Ethylhexyl Palmitate, Synthetic Wax, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Zinc Stearate, Water (Aqua, Eau), Isopropyl Linoleate, Palmitoyl Hexapeptide-14, Silica, Lycium Barbarum Fruit Extract, Peat Extract, Hydrolyzed Wheat Protein, Barium Sulfate, Dimethylacrylamide/Acrylic Acid/Polystyrene Ethyl Methacrylate Copolymer, Sodium Dehydroacetate, , Dimethicone, Gold (CI 77480), Potassium Sorbate, Hexylene Glycol, Sodium Benzoate, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Trisodium EDTA, Ethoxydiglycol, Phenoxyethanol [+/- Titanium Dioxide (CI 77891) , Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499), Blue 1 Lake (CI 42090), Carmine (CI 75470), Manganese Violet (CI 77742), Yellow 5 Lake (CI 19140)].

Priklauso nuo to, kiek laikote daug. O šiaip, blogiukų yra 4u.gif Tik kai rašot sudėti, parašykit ir koks produktas, kokia firma. Gali būt, kad vien į firmos pavadinimą pažiūrėjus bus aišku, kad sudėtis tikrai bloga/gera.
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 02 12, 16:42)
Priklauso nuo to, kiek laikote daug. O šiaip, blogiukų yra 4u.gif Tik kai rašot sudėti, parašykit ir koks produktas, kokia firma. Gali būt, kad vien į firmos pavadinimą pažiūrėjus bus aišku, kad sudėtis tikrai bloga/gera.

Cia buvo Smashbox Halo hydrating powder ax.gif Taip ir galvojau kad nieko gero schmoll.gif
Atsakyti
siuo metu vargstu beieskant eko-bronzato.
labai vilioja ALVA bronzatas, kaina gera, bet is atsiliepimu labiau atlieka shimmer'ío nei bronzato funkcijas.
Gal galite kazka rekomenduoti kietame pavidale, ne skystame, esu baltaode.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo be*starlet: 13 vasario 2012 - 22:19