Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos kosmetikos, kūno priežiūros priemonės

Jungiuosi prie jusu smile.gif del tam tikru priezasciu pereinu prie ekologiskos kosmetikos ir tikiuosi ko nezinosiu rasiu jusu nagrinejamoje temyteje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukeee @ 2012 02 06, 21:03)
Jungiuosi prie jusu  smile.gif  del tam tikru priezasciu pereinu prie ekologiskos kosmetikos ir tikiuosi ko nezinosiu rasiu jusu nagrinejamoje temyteje  smile.gif

ką jau išbandei? bigsmile.gif
Atsakyti
ar tikrai ekologiškas MARGARITA EKOLOGIŠKA“ KŪNO KREMAS , 150 ml ?

SUDĖTIS: Aqua*, Caprylic/Capric Triglyceride*, Glycerin*, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract*, Helianthus Annuus (Sunflower) Oil*, Tapioca Starch*, Cetearyl Alcohol*, Glyceryl Stearate SE*, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Extract*, , Sodium Stearoyl Glutamate*, Parfum* (Limonene, Linalool), Tocopherol, Gluconolactone, Sodium Benzoate, Calcium Gluconate.
* - 95 % ECOCERT ar natūralios prigimties komponentų.
Atsakyti
merginos, radau užsiklydusi iš aroma natural stiklainiuka nilininių taukmedžių sviesta,taip apsidžiaugiau, bet žiūriu parašyta,kad geriausia iki 2011 11.
tai kaip suprantu jau vsio, mest laukan ar galima dar naudoti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Basari'a @ 2012 02 07, 22:06)
merginos, radau užsiklydusi iš aroma natural stiklainiuka nilininių taukmedžių sviesta,taip apsidžiaugiau, bet žiūriu parašyta,kad geriausia iki 2011 11.
tai kaip suprantu jau vsio, mest laukan ar galima dar naudoti?  ax.gif

jei pats sviestas spalvos, kvapo nepakeitęs, tai aš naudočiau, kūno kremamas - sueitų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(braskel @ 2012 02 07, 22:16)
jei pats sviestas spalvos, kvapo nepakeitęs, tai aš naudočiau, kūno kremamas - sueitų  ax.gif

to tai nėra, visai jokių pakitimų neturi. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mantilė @ 2012 02 07, 19:26)
ar tikrai ekologiškas MARGARITA EKOLOGIŠKA“ KŪNO KREMAS , 150 ml ?

SUDĖTIS: Aqua*, Caprylic/Capric Triglyceride*, Glycerin*, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract*, Helianthus Annuus (Sunflower) Oil*, Tapioca Starch*, Cetearyl Alcohol*, Glyceryl Stearate SE*, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Extract*, , Sodium Stearoyl Glutamate*, Parfum* (Limonene, Linalool), Tocopherol, Gluconolactone, Sodium Benzoate, Calcium Gluconate.
* - 95 % ECOCERT ar natūralios prigimties komponentų.

Sudėtis gera.

QUOTE(Basari'a @ 2012 02 07, 23:50)
to tai nėra, visai jokių pakitimų neturi. ax.gif

Tada galima naudot mirksiukas.gif Tik dar gal reikėtų žiūrėti kaip oda reaguoja, jei viskas OK, tada drąsiai naudočiau smile.gif
Atsakyti
Man toks klausimas iškilo, - o ar yra ekologiškų, natūralių kvepalų? g.gif
Spėju, kad yra, gal kas susidūrėt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mur @ 2012 02 09, 00:07)
Man toks klausimas iškilo, - o ar yra ekologiškų, natūralių kvepalų?  g.gif
Spėju, kad yra, gal kas susidūrėt  4u.gif


Acorelle, Florame
Atsakyti
QUOTE(Mur @ 2012 02 09, 01:07)
Man toks klausimas iškilo, - o ar yra ekologiškų, natūralių kvepalų?  g.gif
Spėju, kad yra, gal kas susidūrėt  4u.gif


Turiu sios serijos tepamus kvepalus (rose),purskiamu nebandziau,bet tepami visai gerai laikosi,o ir kvapas roziu labai jau mielas 4u.gif Dabar jiems kaip tik akcija

http://ekopirk.lt/ek...riniai-aliejai/
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 02 08, 17:02)
Sudėtis gera.
Tada galima naudot mirksiukas.gif Tik dar gal reikėtų žiūrėti kaip oda reaguoja, jei viskas OK, tada drąsiai naudočiau smile.gif



Na, ne visiskai sutinku su tavimi Babi.
Manau, kad ekologisku juo negalima pavadinti:) tik 95% ekologisku.
Dideliu blogiuku nera, bet noretusi, kad ju isvis nebutu.
Ir kad susizgribtu ir pagamintu pagliau normalu ir gera produkta, be jokiu, o bet taciau..tik tiek, ten mikro daleles...

O tiesiog 100% toki kokio ir reikalauja eko standartai:).

As uz lietuvius ir ju inovatyvuma ir kad pagaliau atitiktu visus reikiamus standartus.
Kodel pvz. Madara ir Latviai gali pagaminti, o lietuviai bijosi...
Drasiau!:)

Bandau provokuoti gamintojus, gal i mano sauksma atsilieps? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(gitancikas @ 2012 02 09, 11:32)
Turiu sios serijos tepamus kvepalus (rose),purskiamu nebandziau,bet tepami visai gerai laikosi,o ir kvapas roziu labai jau mielas 4u.gif Dabar jiems kaip tik akcija

http://ekopirk.lt/ek...riniai-aliejai/


eko parduotuvese yra ir purskiamu Florasence ir eu champetre ir dar kazkokiu buvau maciusi.

tikrai yra bet jie nepigus. vandenys pigesnis apie 60 lt, o parfumas jau brangesnis gali net virs 200 kainuot.
Atsakyti
Gal esate naudojusios alva tušą, ar netepa paakių, o jei verki, negriaužia akių?
http://www.ecoland.l...?id_product=138

Dėl kvepalų naudoju iš kvapų namų tepamus istorinius kvepalus cyprinum. Ten ir didesnis pasirinkimas yra 4u.gif
Atsakyti