Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos kosmetikos, kūno priežiūros priemonės

Ieškojau informacijos , bet neradau ax.gif Ar ši kosmetika ištikrųjų neblogiukė g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(overlook @ 2012 02 04, 13:42)
Ieškojau informacijos , bet neradau ax.gif  Ar ši kosmetika ištikrųjų neblogiukė g.gif ?

Sudėtis neparašyta, tai sunku vertinti, bet jei tiesa, kad sertifikuota ECOCERT ir COSMEBIO sertifikatais, tai gal ir be blogiukų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(overlook @ 2012 02 04, 13:42)
Ieškojau informacijos , bet neradau ax.gif  Ar ši kosmetika ištikrųjų neblogiukė g.gif ?

šitų priemonių yra pirkti didžiosiose maximose, ten galima ir sudėtį pasižiūrėti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(overlook @ 2012 02 04, 14:42)
Ieškojau informacijos , bet neradau ax.gif  Ar ši kosmetika ištikrųjų neblogiukė g.gif ?


Turiu šampūną ir dušo želę, jeigu domina sudėtys galiu parašyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2012 02 05, 00:44)
Sudėtis neparašyta, tai sunku vertinti, bet jei tiesa, kad sertifikuota ECOCERT ir COSMEBIO sertifikatais, tai gal ir be blogiukų ax.gif


Ecocert-vienas is rimciausiu ekologiskos kosmetikos sertifikatu. Jei produktas juo sertifikuotas-drasiai gali pirkti 4u.gif
“ECOCERT” yra viena iš pasaulio didžiausių organinio sertifikavimo organizacijų (Prancūzija), apimanti maisto, ūkininkavimo, namų apyvokos, tekstilės ir kosmetikos produktus.
"Ecocert” grožio priemonėms suteikia du sertifikatus: ekologiškai kosmetikai ir biokosmetikai. Biokosmetikoje 95 proc. ingredientų turi būti natūralios (gamtinės) kilmės, iš jų ne mažiau nei 5 proc. turi būti ekologinio žemės ūkio produktai. Ekologiškoje kosmetikoje turi būti bent 10 proc. ekologiškų ingredientų ir bent 95 proc. natūralių. Žmogaus sveikatai žalingi sintetiniai ingredientai — draudžiami. Šis sertifikatas garantuoja, kad biokosmetika neturi genetiškai modifikuotų sudedamųjų medžiagų, sintetinių priedų ir konservantų, dažiklų, naftos produktų. Ji taip pat nėra bandoma su gyvūnais.

Atsakyti
Sveikuose produktuose Visą vasario mėn. - „Essential care“ kosmetikai - 30 proc. nuolaida.
http://www.sveikipro...CFZIifAodxgtb5w
Man labai patinka ši kosmetika smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natela: 05 vasario 2012 - 11:05
QUOTE(Natela @ 2012 02 05, 11:02)
Sveikuose produktuose Visą vasario mėn. - „Essential care“ kosmetikai - 30 proc. nuolaida.
http://www.sveikipro...CFZIifAodxgtb5w
Man labai patinka ši kosmetika smile.gif

gal naudojate rožių kremą, kaip jis jums? 4u.gif
Atsakyti
Ačiū jums visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gitancikas @ 2012 02 05, 10:56)
Ecocert-vienas is rimciausiu ekologiskos kosmetikos sertifikatu. Jei produktas juo sertifikuotas-drasiai gali pirkti 4u.gif

Bet ant pakuotės nematau to ženkliuko, dėl to taip ir parašiau mirksiukas.gif Man asmeniškai BDIH sertifikatas patikimesnis, nes ECOCERT leidžia tam tikrus blogiukus.
Atsakyti
Sveikos gal galit patart koki gera tusa kuris neteptu paakiu ir netrupetu? 4u.gif Bandziau essential care is sveiku produktu gaila netiko tepe akis labai o nuo odos sunkiai nusivale tai dabar parduodu gal kam ir tinka verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(JLab @ 2012 02 05, 20:47)
Sveikos gal galit patart koki gera tusa kuris neteptu paakiu ir netrupetu? 4u.gif  Bandziau essential care is sveiku produktu gaila netiko tepe akis labai o nuo odos sunkiai nusivale tai dabar parduodu gal kam ir tinka verysad.gif

Essential Care tusu ir as esu labai nusivylusi verysad.gif doh.gif palyginus su juo, tada visi kiti natur./eko tusai yra tikrai daug geresni biggrin.gif Man patinka AneMarie Borlind ir dr.Hauschka tusai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2012 02 05, 20:53)
Essential Care tusu ir as esu labai nusivylusi  verysad.gif  doh.gif  palyginus su juo, tada visi kiti natur./eko tusai yra tikrai daug geresni  biggrin.gif  Man patinka AneMarie Borlind ir dr.Hauschka tusai  thumbup.gif

Su dr. Hauschka man buvo paradoksas . Kei pirkau is hannoverbiologish , gal sakau , sviezias buvo , tai tepe ir toks skystas pasirode. Gulejo gal kelis men. nenaudojamas , o dabar issitraukiau ir visai geras man ir netepa visai thumbup.gif
Atsakyti