Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos kosmetikos, kūno priežiūros priemonės

as pirkau is www.elevita.lt ekologisku Natura Siberica prekiu ir Absolute Organic. kainos buvo zemesnes nei kad Droge.
is isbandytu prekiu labiausiai patiko Absolute organic sviestas ir sveitiklis kunui.
o Natura siberica as ir anksciau anudojau, o dabar isbandziau lupu dazus, tai patinka, pirkau akcijos metu tai ir kaina buvo nebloga.
Atsakyti
Merginos, galite parekomenduoti kokį gerą dezodorantą?
Atsakyti
QUOTE(Basari'a @ 2012 01 20, 12:35)
Merginos, galite parekomenduoti kokį gerą dezodorantą?

Kiek pagal senesnius atsiliepimus pamenu, tai acorelle daug kam patiko, neseniai lyg ir urtekram (bekvapis) buvo girtas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Basari'a @ 2012 01 20, 12:35)
Merginos, galite parekomenduoti kokį gerą dezodorantą?

apie dezodorantus daug kalbama stai cia:http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=678738&st=108 thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Basari'a @ 2012 01 20, 11:35)
Merginos, galite parekomenduoti kokį gerą dezodorantą?

Man šis labai patinka, bet girdėjusi dvejopų atsiliepimų, pati vieną jau sunaudojau ir laukiu naujo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 20 sausio 2012 - 16:31
QUOTE(Basari'a @ 2012 01 20, 12:35)
Merginos, galite parekomenduoti kokį gerą dezodorantą?

Dauguma eko dezodorantų man netiko, nes prasimušdavo smirdukas, tai geriausi - Madara ir Speick. Speick labiau smile.gif
Atsakyti
Ačiū merginos 4u.gif
galvoju išbandyti pirmiausia acorelle. kaži jos būna eurovaistinėje? gal kai savaidgaliais yra 15 nuolaida, tai ir šiam galioja?

Atsakyti
Dar ir čia paklausiu: kas turite riebiąją, kokį šampūną naudojate? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Basari'a @ 2012 01 21, 13:59)
Ačiū merginos  4u.gif
galvoju išbandyti pirmiausia acorelle. kaži jos būna eurovaistinėje? gal kai savaidgaliais yra 15 nuolaida, tai ir šiam galioja?

Aš esu pirkusi Šeimos vaistinėje ir beautyfly.lt, dėl eurovaistinės negaliu atsakyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ashtri @ 2012 01 20, 23:01)
Dauguma eko dezodorantų man netiko, nes prasimušdavo smirdukas, tai geriausi - Madara ir Speick. Speick labiau smile.gif

Kurį iš Speick naudojai -rutulinį ar pieštukinį?
Atsakyti
QUOTE(Mantilė @ 2012 01 22, 16:03)
Kurį iš Speick naudojai -rutulinį ar pieštukinį?

Abu smile.gif Pieštukinis fainesnis. Rutulinį turiu dar labai neseniai, orai šalti, nebuvo kada ekstremaliom sąlygom ištestuoti. O pieštukinis tai nepavedė dėl kvapo, plius geroookai patogiau naudoti. Ir kvapas man jo skanesnis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Basari'a @ 2012 01 21, 13:59)
Ačiū merginos  4u.gif
galvoju išbandyti pirmiausia acorelle. kaži jos būna eurovaistinėje? gal kai savaidgaliais yra 15 nuolaida, tai ir šiam galioja?


Yra Eurovaistinėje, nuolaida savaitgaliais 15% taikoma, tik nežinau ar visiems produktams..
Atsakyti