Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos kosmetikos, kūno priežiūros priemonės

As tai ir manau kad zymiai labiau apsimoka hidrolatus naudoti nei toki brangu tonika pirkt. Pav. morku hirdolatas 200ml man per akcija gal 15lt atsiejo, o thumbup.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vicious_L: 05 sausio 2012 - 15:37
Sveikos, merginos, gal patartumėte kokį intymios higienos prausiklį? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(INFJ @ 2012 01 06, 19:04)
Sveikos, merginos, gal patartumėte kokį intymios higienos prausiklį? 4u.gif

Šioje temoje kaip tik kalbama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 01 06, 17:10)
Šioje temoje kaip tik kalbama smile.gif

Dėkoju! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(INFJ @ 2012 01 06, 18:04)
Sveikos, merginos, gal patartumėte kokį intymios higienos prausiklį? 4u.gif

Iš mano naudotų ir patikusių galiu rekomenduoti Organyc, Argital ir Melvita 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2012 01 06, 20:06)
Iš mano naudotų ir patikusių galiu rekomenduoti Organyc, Argital ir Melvita 4u.gif

Ačiū, būtinai pasidomėsiu apie šiuos produktus thumbup.gif
Atsakyti
Gal koki plauku vaska rekomenduotumet? mirksiukas.gif
Atsakyti
gal plauku galiukams ka rekomenduotut?
Atsakyti
QUOTE(mamax3 @ 2011 12 29, 16:48)
Gal kas bandėt šią kosmetiką kosmetika. Pagal aprašymą atrodo neblogai ir kaina manau nedidelė, ar verta pasitikėti...baltarusiška kosmetika?

gal kas matėte ją kur nors pirkti?
Atsakyti
labas,gal kas apsipirkinejate http://www.akamuti.co.uk/ ?gal kuri noretu kartu kad siuntimas pigiau butu?
Atsakyti
Labas, gal galite rekomenduoti kokį veiksmingą kremuką/kaukę ar kažką, kas padėtų veido odai, nes šiaip ji pas mane sausa, o tokiems atšalusiems orams taip apie nosį, kaktą (ties plaukų liniją) išmeta tokiomis raudonomis sausomis dėmelėmis, rytais atsikėlus, tai net skauda/tempia nuo to sausumo, ko pasekoje ir pleiskanoti tos vietos pradeda verysad.gif Galvoju kuom galėčiau pagelbėti savo veidukui?
Atsakyti
QUOTE(braskel @ 2012 01 18, 11:21)
Labas, gal galite rekomenduoti kokį veiksmingą kremuką/kaukę ar kažką, kas padėtų veido odai, nes šiaip ji pas mane sausa, o tokiems atšalusiems orams taip apie nosį, kaktą (ties plaukų liniją) išmeta tokiomis raudonomis sausomis dėmelėmis, rytais atsikėlus, tai net skauda/tempia nuo to sausumo, ko pasekoje ir pleiskanoti tos vietos pradeda  verysad.gif Galvoju kuom galėčiau pagelbėti savo veidukui?

Pernai žiemą turėjau panašią bėda: aplink nosį oda buvo labai išsausėjusi. Nežinau, kas labiausiai padėjo, bet veidu rūpinuosi šią žiemą taip (oda susitvarkė): ryte prausiu pieneliu (pirmiausia apiprausiu veidu šiltu vandeniu, tada pavalau su pieneliu, nuprausiu su šiltu vandeniu ir tada su šaltu); tada tepu kremu (l. retai dar apipurškiu veidą hidrolatu (turiu laukinių morkų sėklų, l. patinka)). Ryte viskas. Tada vakare veidą valau aliejumi (aliejinis masažas), apipurškiu hidrolatu ir viskas smile.gif
Atsakyti