Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos kosmetikos, kūno priežiūros priemonės


Gal kas bandėt šią kosmetiką kosmetika. Pagal aprašymą atrodo neblogai ir kaina manau nedidelė, ar verta pasitikėti...baltarusiška kosmetika?
Atsakyti
Oleic/Linoleic/Linolenic Polyglycerides, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Hydroxystearic/Linolenic/Oleic Polyglycerides, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Beeswax, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Calcium Sodium Borosilicate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Wax, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Polyethylene Terephthalate, Trihydroxystearin, Acrylates Copolymer, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Tocopherol, Passiflora Edulis Seed Oil, Passiflora Incarnata Seed Oil, Silica, Tocopheryl Acetate, Talc, Ammonium Glycyrrhizate, Flavor, Tin Oxide, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Citronellol. May Contain: Mica, Titanium Dioxide, Iron Oxides, Red 7 Lake, Red 28 Lake, Red 6, Blue 1 Lake].

Gal galite pakomentuoti sudėtį. Kai kas lyg nepatiko, bet...
Atsakyti
sveikutės mirksiukas.gif
gal kas yra išbandę ir gali patarti kokią tikrai gerą priemonę ar aliejuką plaukų galams labiau drėkinti, nu siaubingai kotais išsausėjo. doh.gif
šiuometu naudoju - i+m Kanapių aliejaus šampūną ir Sante Brilliant care balzamą.
AČIŪ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Basari'a @ 2012 01 04, 15:57)
sveikutės  mirksiukas.gif
gal kas yra išbandę ir gali patarti kokią tikrai gerą priemonę ar aliejuką plaukų galams labiau drėkinti, nu siaubingai kotais išsausėjo.  doh.gif
šiuometu naudoju - i+m Kanapių aliejaus šampūną ir Sante Brilliant care balzamą.
AČIŪ  4u.gif

Gal John Mastre Organics citrus and neroli dentagler'is (dabar visiems jį giriu biggrin.gif ), man labai sumažina plaukų elektrinimąsi, tai todėl manyčiau, kad jis drėkina g.gif Daugiau gal ką parekomenduos turinčios tokius galiukus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(mamax3 @ 2011 12 29, 16:48)
Gal kas bandėt šią kosmetiką kosmetika. Pagal aprašymą atrodo neblogai ir kaina manau nedidelė, ar verta pasitikėti...baltarusiška kosmetika?

Reikėtų žiūrėti sudėtis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Basari'a @ 2012 01 04, 15:57)
sveikutės  mirksiukas.gif
gal kas yra išbandę ir gali patarti kokią tikrai gerą priemonę ar aliejuką plaukų galams labiau drėkinti, nu siaubingai kotais išsausėjo.  doh.gif
šiuometu naudoju - i+m Kanapių aliejaus šampūną ir Sante Brilliant care balzamą.
AČIŪ  4u.gif


Kaip tik kitoj temoj apie tai kalbejom su merginom cool.gif Labai padeda alieju kaukes (butent man - kokosu aliejus) Nakciai pasitepu galva ir saknis (kad pasimaitintu galvos oda ir augintu sveikus plaukus) ir dar galiukus patepu, kad sausi nebutu, o ryte issiplaunu galva. Tokias proceduras darau 1-2 kartus i men. mirksiukas.gif
O, beje, Sante Brilliant balzama ir as naudoju, man jis labai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indre.horn: 04 sausio 2012 - 15:57
QUOTE(Indre.horn @ 2012 01 04, 16:56)
Kaip tik kitoj temoj apie tai kalbejom su merginom  cool.gif Labai padeda alieju kaukes (butent man - kokosu aliejus) Nakciai pasitepu galva ir saknis (kad pasimaitintu galvos oda ir augintu sveikus plaukus) ir dar galiukus patepu, kad sausi nebutu, o ryte issiplaunu galva.  Tokias proceduras darau 1-2 kartus i men. mirksiukas.gif
O, beje, Sante Brilliant balzama ir as naudoju, man jis labai  wub.gif

drinks_cheers.gif aliejinės kaukės ir man plaukams tikras gėris smile.gif
Atsakyti
Keistas dalykas man atsitiko. Gyvenime nebuvau niekam aliergiska, nei maistui nei kosmetikai. Ir daugiausia eko priemones senai naudoju. Bet va po svenciu isbere gryn alerginiais spuogeliais veida. Dar tiksliai nezinau nuo ko, bet gavau dovanu Hauschka rinkini, tai itariu kad nuo kazkurios priemones is rinklinuko. sad.gif Gaila, taip norejau to rinkinuko, ir taip norejau Hauschka kosmetika pradet naudoti. Aplamai man kazkokia labai stipri ir koncentruota ta kosmetika pasirode, tiek nuo toniko tiek nuo kremu kazkoks toks tarsi dirginimas jauciasi, nezinau net kaip issireiksti.
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2012 01 04, 15:54)
Keistas dalykas man atsitiko. Gyvenime nebuvau niekam aliergiska, nei maistui nei kosmetikai. Ir daugiausia eko priemones senai naudoju. Bet va po svenciu isbere gryn alerginiais spuogeliais veida. Dar tiksliai nezinau nuo ko, bet gavau dovanu Hauschka rinkini, tai itariu kad nuo kazkurios priemones is rinklinuko. sad.gif Gaila, taip norejau to rinkinuko, ir taip norejau Hauschka kosmetika pradet naudoti. Aplamai man kazkokia labai stipri ir koncentruota ta kosmetika pasirode, tiek nuo toniko tiek nuo kremu kazkoks toks tarsi dirginimas jauciasi, nezinau net kaip issireiksti.



Mane sualergizavo hausckos roziu kremas.
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2012 01 04, 16:54)
Keistas dalykas man atsitiko. Gyvenime nebuvau niekam aliergiska, nei maistui nei kosmetikai. Ir daugiausia eko priemones senai naudoju. Bet va po svenciu isbere gryn alerginiais spuogeliais veida. Dar tiksliai nezinau nuo ko, bet gavau dovanu Hauschka rinkini, tai itariu kad nuo kazkurios priemones is rinklinuko. sad.gif Gaila, taip norejau to rinkinuko, ir taip norejau Hauschka kosmetika pradet naudoti. Aplamai man kazkokia labai stipri ir koncentruota ta kosmetika pasirode, tiek nuo toniko tiek nuo kremu kazkoks toks tarsi dirginimas jauciasi, nezinau net kaip issireiksti.

mane irgi sualergizavo hauschka kremas, o taip tikejaus, kad va dabar jis bus geris mano odai ax.gif

anksciau darydavau aliejinias kaukes, bet dabar kokia puse metu apstojus, reiks vel pradeti, aciu 4u.gif

John Mastre Organics tokios nieko priemones pasirode skaitant, vilioja isbandyti, tik kad irgi nepigiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrushacka @ 2012 01 04, 19:02)
Mane sualergizavo hausckos roziu kremas.

Dekoratyvinė Hauschkos man labai patinka ir tušas superinis,šešėliai labai patinka,bet nuo toniko (mišriai/riebiai odai)visas veidas paraudo ir perštėt pradejo,pamenu,puoliau praust ir daugiau bijau ką ir bebandyt.
Atsakyti
QUOTE(Silvy @ 2012 01 05, 12:40)
Dekoratyvinė Hauschkos man labai patinka ir tušas superinis,šešėliai labai patinka,bet  nuo toniko  (mišriai/riebiai odai)visas veidas paraudo ir perštėt pradejo,pamenu,puoliau praust ir daugiau  bijau ką ir bebandyt.

oi tas veido tonikas labai stiprus, man buvo labai oda issausines, todel dabar naudoju ta kita svelnesni tonika ir visai nesiskundziu smile.gif
Atsakyti
Gal kitas ir svelnesnis,bet po to kai apturejau toki "malonuma" noro nebeliko kazka bandyt.Naudoju levandu hidroliata "Ladrome",kuriuo esu visaip kaip patenkita bigsmile.gif
Atsakyti