Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos kosmetikos, kūno priežiūros priemonės

QUOTE(Babi* @ 2011 12 08, 18:58)
Kūnui aš kokosus po dušo naudoju, ant drėgnos odos, tai ir rytais dar jaučiu kokosų kvapą, o jis man nuostabus wub.gif

Gavau jau ir aš nerafinuotą kokosų aliejų, jau kvapas... wub.gif Ir labai maloniai ant odos tepasi. Tik jau matau, kad vien jo nepakaks, naudosiu ir kremą pakaitomis.
Bet dalį jo žadu į sausainius sukept, nes noriu, kad tas kvapas po namus pasklistų. wub.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolirta @ 2011 12 09, 17:58)
http://www.iherb.com...908-g/7227?at=0

Gal kas bandėte šitą aliejų, ir ar jis stikliniame ar plastikiniame indelyje ax.gif ?

sis aliejus plastikiniame indelyje mirksiukas.gif labai skaniai kvepia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 12 08, 12:12)
Nes vien tik kokosų aliejus tikrai nedrėkins rankųsmile.gif būtinai reikia kremo:)


o as jau visus metus rankas tik kokosu aliejumi tepu. Sunaudojau 200 g. Net nesinori kazko ieskoti. Labai tiko.
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2011 12 21, 20:38)
o as jau visus metus rankas tik kokosu aliejumi tepu. Sunaudojau 200 g. Net nesinori kazko ieskoti. Labai tiko.


Tai jums pasisekė, reiškias:)
nes man tai šakės būtų, jei vien tik kokosais tepčiaus:)
Atsakyti
Reikia pagalbos 4u.gif
Gal kas mate pirkti si kuno kieta sviesta ? Gal zinot is kur butu galima atsisiust? Arba kazka panasaus tokio poveikio 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2011 12 23, 14:57)
Gal kas mate pirkti si kuno  kieta sviesta ? Gal zinot is kur butu galima atsisiust? Arba kazka panasaus tokio poveikio  4u.gif
http://perfumoteka.p...9b8bea4f25e.jpg


Ar ten yra sis sviestas, tikrai nezinau, bet Stenders produkcijos kioskelis yra prekybos centre Gedimino 9 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre.horn @ 2011 12 23, 17:39)
Ar ten yra sis sviestas, tikrai nezinau, bet Stenders produkcijos kioskelis yra prekybos centre Gedimino 9  smile.gif

Pabandysiu paskambinti ir paklausti, nes anksciau pirkdavau Kaune, Megoje, bet jau seniai nebera ir negauna...
Atsakyti
QUOTE(eleonorra @ 2011 12 13, 19:08)
Keista, kad Jusu odos nesausina sis prausiklis, nes jo sudetyje yra nemazai alkoholio.. Nors pati nesu bandziusi is tikruju  blush2.gif


Na, žinokit, kalbu iš patirties 4u.gif tačiau, kas keisčiausia, nusipirkau toki pati prausikli is TBS Organic linijos, ir va dabar (aisku + saltasis metu laikotarpis), bet be kremo - ne pro kur! o po Madaros ma odos netrauke ne kiek..
Gal kas turit pardavimui arba ideju, kur galima butu isigyti pigiau? blush2.gif
Atsakyti
Sveikos ar galetumet pagelbet kokia duso zele ir sampuna vaikams 1.3 amziaus? Maziu dar ir paberia buna doh.gif Kolkas linola ir seba med naudojom..brangoka.. Gyd. Sake kad naturali bet ar tikrai? Jau ir baigiam noreciau kazko tikrai sweiko mazyliams.. Aciu smile.gif
Atsakyti
laba ryta, noreciau pagalbos, gal galetumete rekomenduoti deginimosi kremu ar aliejuku is naturalesniu, kad susigertu greiciau. maciau vieninteli JMO gal kas bandet,kokie atsiliepimai?
aciu uz pagalba.
Atsakyti
QUOTE(Akutee @ 2011 12 26, 23:46)
Sveikos ar galetumet pagelbet kokia duso zele ir sampuna vaikams 1.3 amziaus? Maziu dar ir paberia buna doh.gif Kolkas linola ir seba med naudojom..brangoka.. Gyd. Sake kad naturali bet ar tikrai? Jau ir baigiam noreciau kazko tikrai sweiko mazyliams.. Aciu smile.gif

Naudoju šitą

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Akutee @ 2011 12 27, 00:46)
Sveikos ar galetumet pagelbet kokia duso zele ir sampuna vaikams 1.3 amziaus? Maziu dar ir paberia buna doh.gif Kolkas linola ir seba med naudojom..brangoka.. Gyd. Sake kad naturali bet ar tikrai? Jau ir baigiam noreciau kazko tikrai sweiko mazyliams.. Aciu smile.gif

Draugių vaikiukams labai žiūrėjom sudėtį, esu užsakinėjus Aubrey prausiklį vaikams ir šampūną+prausiklį viename, nei viena nesiskundė.

4u.gif
Atsakyti