Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos kosmetikos, kūno priežiūros priemonės

QUOTE(Babi* @ 2011 12 07, 14:22)
Na, kremų taip pat yra natūralių. Mano asmeninė patirtis tokia: nei kokosų, nei kiti aliejai neatstoja kremo 4u.gif


Na, aš pvz. naudoju alyvuogių aliejų kūnui. Netepu jo po kiekvieno dušo, bet tik tada, kai kūną visą nusišveičiu, tai būna kas kažkur dvi savaites. Man labai tinka ir kūnui jokių kremų nenaudoju, nes nebūna poreikio. thumbup.gif

Bet rankoms netinka man nei taukmedžių, nei alyvuogių aliejus (na, nebent po alyvuogių kas kart pirštines dėčiau). Tai ir toliau naudoju Lavera Sensitive Basis rankų kremą, jis man pats pačiausias. wub.gif Bet visgi užsisakiau nerafinuotą kokosų aliejų. Kol neišbandysiu - nežinosiu. smile.gif

4u.gif
Atsakyti
Aš naudoju nerafinuotą kokosų aliejų rankoms, nepasakyčiau, kad labai gerai, vis tiek reikia drėkinančio kremo. Dabar nusipirkau kremą veidui su taukmedžiu, jojobos ir dar kažkokiu aliejumi (nebeprisimenu), tai užtepus ant drėgnų rankų daug geresnis efektas nei kokosų aliejus.
Atsakyti
QUOTE(Spurgita @ 2011 12 08, 11:10)
Aš naudoju nerafinuotą kokosų aliejų rankoms, nepasakyčiau, kad labai gerai, vis tiek reikia drėkinančio kremo. Dabar nusipirkau kremą veidui su taukmedžiu, jojobos ir dar kažkokiu aliejumi (nebeprisimenu), tai užtepus ant drėgnų rankų daug geresnis efektas nei kokosų aliejus.


Nes vien tik kokosų aliejus tikrai nedrėkins rankųsmile.gif būtinai reikia kremo:)
Atsakyti
QUOTE(Spurgita @ 2011 12 08, 11:10)
Aš naudoju nerafinuotą kokosų aliejų rankoms, nepasakyčiau, kad labai gerai, vis tiek reikia drėkinančio kremo. Dabar nusipirkau kremą veidui su taukmedžiu, jojobos ir dar kažkokiu aliejumi (nebeprisimenu), tai užtepus ant drėgnų rankų daug geresnis efektas nei kokosų aliejus.


Na, kažkokių stebuklų aš ir nesitikiu. Specialiai pirkau tokį, kad ir maistui tiktų. essen.gif

Atsakyti
QUOTE(Mannu @ 2011 12 08, 08:45)
Na, aš pvz. naudoju alyvuogių aliejų kūnui. Netepu jo po kiekvieno dušo, bet tik tada, kai kūną visą nusišveičiu, tai būna kas kažkur dvi savaites. Man labai tinka ir kūnui jokių kremų nenaudoju, nes nebūna poreikio.  thumbup.gif

Bet rankoms netinka man nei taukmedžių, nei alyvuogių aliejus (na, nebent po alyvuogių kas kart pirštines dėčiau). Tai ir toliau naudoju Lavera Sensitive Basis rankų kremą, jis man pats pačiausias.  wub.gif  Bet visgi užsisakiau nerafinuotą kokosų aliejų. Kol neišbandysiu - nežinosiu.  smile.gif

4u.gif

Kūnui aš kokosus po dušo naudoju, ant drėgnos odos, tai ir rytais dar jaučiu kokosų kvapą, o jis man nuostabus wub.gif
Atsakyti
http://www.iherb.com...908-g/7227?at=0

Gal kas bandėte šitą aliejų, ir ar jis stikliniame ar plastikiniame indelyje ax.gif ?
Atsakyti
Norėčiau padovanoti mamai natūralų kremą veidui,gal kas gaminotės kur nors?gal galite parekomenduoti? 4u.gif beje,norėčiau kokio visų tipų odai,kokį žiemai maitinantį,kokios sudėties geriau rinktis,gal kas bandėte pirkti,parekomenduokite prašau ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rokus @ 2011 12 09, 22:12)
Norėčiau padovanoti mamai natūralų kremą veidui,gal kas gaminotės kur nors?gal galite parekomenduoti? 4u.gif beje,norėčiau kokio visų tipų odai,kokį žiemai maitinantį,kokios sudėties geriau rinktis,gal kas bandėte pirkti,parekomenduokite prašau ax.gif  4u.gif

pasigaminti kremu galima Kvapu Namuose (Seimyniskiu g.).. Antradieniais ten buna vakareliai jei nesi dar niekad gaminusi (paaiskins ka ir kaip daryti), o jei jau patirties turi tai gali bet kada uzeiti ir pasigaminti.. Tik nezinau ar patiks kremai, nes jie sviestmedzio ar mango sviesto pagrindu, riebus.. Bet ziema tai gerai..
Jei gamintis tingi, tai galima ten nusipirkti, nes yra kelios rusys..
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif

Po truputi per kelius metus beveik visiskai perejau naturalios ir ekologiskos kosmetikos (neatradau tik gero naturalaus šampūno, man nė vienas nepalieka tokiu gražių ir blizgančių plaukų kaip profesionalios linijos "saloniniai" šampūnai). Noriu pasidalinti keliais atradimais, kuriuos praktiškai patikrinau per tuos kelis bandymų metus:
- vienas geriausių mano atradimų - LOGONA aliejinis akių valiklis. Nors naudoju šitą priemonę jau trečius metus, baiginėju dar tik antrą mažą buteliuką (!!!). Makiažą (ir waterproof) nuvalo puikiai, o aliejus švelniai sudrėkina paakių odą.
- atsisakiusi bet kokių pienelių ir kūno kremų, šventai tikėjau, kad viskas ko mano odai reikia - tai geras, kokybiškas, ekologiškas aliejus (naudojau alyvuogių kauliukų, argano ir jojobos aliejus). Ir nors tepiau jį ant dar po dušo neišsausėjusios odos, per dvi žiemas taip išsausinau savo odą, kad turėjau ją net gydyti sad.gif Dabar po viso gydomųjų losijonų kurso naudoju jau 3čią Weledos šaltalankių kūno pienelį, ir kolkas, atrodo, oda jauciasi puikiai. Gaila, kad bent jau mano odai aliejaus nepakanka sad.gif
- dar vienas atradimas, kurio dabar nenaudoju, nes neturėjau progos paskutinį kartą nusipirkti pabaigus - MADARA putojantis prausiklis. Visiškai odos nesausinanti priemone, pakeiciau dabar i analogiska TBS ekologines linijos putojanti prausikli, bet jis net nesulyginamas - kazkoks muilinis, ir be kremo po jo vistiek truputi traukia oda. Budama Lietuvoje tikrai uzhsistokinsiu Madara gerio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rokus @ 2011 12 09, 22:12)
Norėčiau padovanoti mamai natūralų kremą veidui,gal kas gaminotės kur nors?gal galite parekomenduoti? 4u.gif beje,norėčiau kokio visų tipų odai,kokį žiemai maitinantį,kokios sudėties geriau rinktis,gal kas bandėte pirkti,parekomenduokite prašau ax.gif  4u.gif

Aubrey Organics kremai yra labai geros sudėties, natūralūs. Jų ir 'Sveikuose produktuose' būna.
Tik nežinia, kaip pavyktų kremą pagal mamos odą parinkt, nes aš pati savo odai tinkantį Aubrey kremą tik iš kelinto karto atsirinkau.


4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laFraise @ 2011 12 12, 00:04)
- dar vienas atradimas, kurio dabar nenaudoju, nes neturėjau progos paskutinį kartą nusipirkti pabaigus - MADARA putojantis prausiklis. Visiškai odos nesausinanti priemone, pakeiciau dabar i analogiska TBS ekologines linijos putojanti prausikli, bet jis net nesulyginamas - kazkoks muilinis, ir be kremo po jo vistiek truputi traukia oda. Budama Lietuvoje tikrai uzhsistokinsiu Madara gerio smile.gif


Keista, kad Jusu odos nesausina sis prausiklis, nes jo sudetyje yra nemazai alkoholio.. Nors pati nesu bandziusi is tikruju blush2.gif
Atsakyti
mano oda problemine tokia, dabar naudoju natūralų ramunėlių fidroliata purskiuosi juo ir tada tepu veida naturaliu argano aliejumi, man jis tinka kol kas, kur reikia padrekina, kur nereikia ten nera riebalų pertekliaus.. o maudantis pilu i vonia arbatmedzio, bet juo veida tepdavau tj raudona budavau nelabai tiko, o maudytis man jis lb tinka ir patinka thumbup.gif dabar ieskosiu kuo veida prasti naturaliu kazkokiu prausiklio ar muilo..
kaip jusu nuomone apie aromanatural produkcija?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo snypstalas: 14 gruodžio 2011 - 15:40