Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos kosmetikos, kūno priežiūros priemonės

QUOTE(evvva @ 2011 06 19, 14:31)
Gal yra koks top 10 ar 5  geriausios ekologoskos kosmetikos ? g.gif


Yra, štai čia: http://www.supermama...howtopic=488641

Aš plaukams naudoju John Masters Organics, o veidui Dr. Hauschka kosmetiką.
Atsakyti
QUOTE(evvva @ 2011 06 19, 14:31)
ir dar naudoju prabangia profesionalia PHYTOMER kosmetika jau daug metu ,bet dabar nusprendziau pereiti  prie ekologiskos kosmetikos ,tik nezinau katra rinktis , o ir oda jautroka ,serpetojanti ,bandyt visas priemones ir zaist su oda ne labai noriu. rolleyes.gif  Gal yra koks top 10 ar 5  geriausios ekologoskos kosmetikos ? g.gif

Mano vyro oda pan. kaip Jūsų - jautri, šerpetojanti, greit išsauėja, traukia, dar jei priemonė nelabai tinka, tai 'plėmais' parausta.
Kiek privargau, kiek pribandžiau ant jo eko kremų, jūs neįsivaizduojat..Galvojau vis tiek įrodysiu, kad galima atrasti eko kremą, kuris atitiktų pamėgtąjį nenatūralų. Jam idealiai tiko "Santa verde" kremai (beje, irgi visai nepigūs), ypač patikęs "Santa Verde Rich" (siunčiuos iš Vokietijos) , dabar pastoviai to kremuko reikalauja ir visąlaik turi naują pakuotę atsargose. Va šitas: http://www.violey.co...eam_p_4848.html (su atsisiuntimu gaunasi apie 65 Lt, o atsisiųst yra ir mėginukų (2 ml)

Yra ir liet. internetinėje parduotuvėje: http://www.ekosalis.lt/veido-prieziura , tik kainuoja 104 Lt (30 ml)

Lietuviškas aprašymas: "Maitinamasis dieninis ir naktinis veido kremas, skirtas sausai, jautriai ir brandžiai veido odai. Šis alavijų kremas, pagamintas iš grynų alavijų sulčių, taukmedžio sviesto, argano, nakvišų ir migdolų aliejų, kurie maitina, atnaujina odą, suteikia jai elastingumo ir stangrumo, apsaugo nuo ankstyvo senėjimo. Ypač rekomenduojama sausai, jautriai, reikliai ir brandžiai odai.

Sudėtis (INCI): Aloe Vera Juice CO, Sesame Oil CO, Coconut Oil CO, Composition of Coco and Palm Oil, Shea Butter CO, Alcohol, Plant Fatty Alcohol, Sweet Almond Oil CO, Sea Buckthorn Extract CO, Sodium Lactate, Plant Glycerol Fatty Acid Ester, Plant Emulsifier, Argan Oil CO, Evening Primose Oil CO, Hydrogenated Vegetable Oil, Vitamin E, Vitamin C Palmitate, Sodium Phytate from Rice, Essential Oils."
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 06 19, 17:36)

Aš plaukams naudoju John Masters Organics, o veidui Dr. Hauschka kosmetiką.


aciu ,pasiskaiciau toj temoj ir irgi radau atsliepimu apie si John Masters Organics priemones plaukams , tai apsispendizau nuo ju ir pradet ,o kas liecia veida apie Dr.Hauschka irgi galvojau ,kaip tik dabar uzsakyti noriu ...Mano oda pamirsau parasyti misri ,kartais serpetuojanti ir laaabai dehidratuota (savo laikais prisizaidziau su soliariumais doh.gif ) Tai pradziai dabar ieskau geros kaukes ir dieninio (naktinio) kremo ,gal dar prausikli g.gif


QUOTE(Rasma @ 2011 06 19, 19:22)
Mano vyro oda pan. kaip Jūsų - jautri, šerpetojanti, greit išsauėja, traukia, dar jei priemonė nelabai tinka, tai 'plėmais' parausta.



aciu labai uz patarimus isidmesiu si kremuka , pamirsau parasyti kad mano oda misri ,serpetuojanti .tai del to ir vargstu su tom priemonem ,nes sunku parinkti ir kad tiktu misriai ir dar serpetuojanciai ,nors pastebejau ,kad ne visada oda jautri ,tarpais sakyciau ...gal cia nuo metu laiko priklauso rolleyes.gif
Atsakyti
Dr. Hauschka turi melisų kremą mišriai/jautriai odai, man tai jis labai patinka. O kaukę iš Hauschkos rekomenduočiau rejuvenating (daugiausiai gerų atsiliepimų sulaukusi, atnaujinanti, šiek tiek raminanti) arba soothing (raminanti).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 19 birželio 2011 - 22:15
QUOTE(micefee @ 2011 06 19, 23:14)
Dr. Hauschka turi melisų kremą mišriai/jautriai odai, man tai jis labai patinka. O kaukę iš Hauschkos rekomenduočiau rejuvenating (daugiausiai gerų atsiliepimų sulaukusi, atnaujinanti, šiek tiek raminanti) arba soothing (raminanti).


siandien uzsakiau melisu krema ir rinkinuka pradziai pabandymui va toki ,tik neradau kad butent misriai odai butu rinkinuku arba sausai arba riebiai -uzterstai

http://www.hannover-...286a0e344ad1f68

gal patarsite is kokio uzsienio puslapio labiau apsimoka uzsakineti JMO kosmetika ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(evvva @ 2011 06 20, 09:29)
gal patarsite is kokio uzsienio puslapio labiau apsimoka uzsakineti JMO kosmetika ? ax.gif


Hauschka rinkinuko mišriai odai neturi. schmoll.gif

O JMO priemonės gana nebrangiai išeina pirkti Lietuvoj Biotekoje arba bluefly.lt. Su tam tikrom kortelėm galioja nuolaida, kartais šiaip akcijos būna. Aš kadangi gyvenu ne Lietuvoj, tai šampūnus, balzamus perku feelunique.com. Turiu pasidariusi JMO 10% nuolaidą. Dar ASOS yra JMO produktų pirkti, kartais irgi būna nuolaidų kodai.
Atsakyti
per masinius pirkimus beta.lt pirkau organini veido seruma ir sveiciamaja veido kauke Organix Cosmetix (ten buvo galima pasirinkti is keliu prekiu). mokejau 22 lt, vietoj 45 lt uz viena vbnt. nu ka man tinka, malonios konsistencijos, zodziu viskas ok, pirkiniu as patenkinta 4u.gif atsiemiau prekes elevita parduotuvej Madoj, tai labai super, siltas aptarnavimas. ekologiskos kosmetikos tenais gan nemazai, bet ne vien ekologiskos ten prekes (kas megsta natura siberica, tai ten jos irgi yra), bet paradaveja kuri buvo man labai patiko, papasakojo apie kosmetika, apie visus ingredeintus zino, apie zolytes visokias kurios i sudeti ieina. susigundziau dar pirkti ekologiska kuno sveitikli, bet abejojau del kainos, tai pardaveja sako kita menesi bus nuolaida 40 proc. tai ateikit tada. tai va man patiko tas nuosirdumas, kur kitur retai jo gausi, visi nori tik prakist prekes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(burbulina @ 2011 06 21, 08:09)
per masinius pirkimus beta.lt pirkau organini veido seruma ir sveiciamaja veido kauke Organix Cosmetix (ten buvo galima pasirinkti is keliu prekiu). mokejau 22 lt, vietoj 45 lt uz viena vbnt. nu ka man tinka, malonios konsistencijos, zodziu viskas ok, pirkiniu as patenkinta  4u.gif atsiemiau prekes elevita parduotuvej Madoj, tai labai super, siltas aptarnavimas. ekologiskos kosmetikos tenais gan nemazai, bet ne vien ekologiskos ten prekes (kas megsta natura siberica, tai ten jos irgi yra), bet paradaveja kuri buvo man labai patiko, papasakojo apie kosmetika, apie visus ingredeintus zino, apie zolytes visokias kurios i sudeti ieina. susigundziau dar pirkti ekologiska kuno sveitikli, bet abejojau del kainos, tai pardaveja sako kita menesi bus nuolaida 40 proc. tai ateikit tada. tai va man patiko tas nuosirdumas, kur kitur retai jo gausi, visi nori tik prakist prekes  biggrin.gif


Kam bus nuolaida kitą mėnesį? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Placebo. @ 2011 06 21, 14:53)
Kam bus nuolaida kitą mėnesį? 4u.gif


nzn tiksliai, bet man sake kad bus kuno sveitikliams, sviestams 40 proc nuolaida ir dar kazkokiem organiniams veido premams irgi nuoalida. as uzpildziau ten anketa kur man pranes apie akcijas tai jei ka gausiu, tai pranesiu cia ! 4u.gif
Atsakyti
Gal pravers visiems Urtekram produktams didziosiose Rimi nuolaida 20%.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gal žinote, ar yra ekologiškų pieštukų akių kontūrams apvedžioti ir tušo kur pirkti, kažkaip tokių dalykų man atrodo nesu regėjusi g.gif Man mamai reikia, nes nebegali dažytis, alergija kažkokia atsirado tai chemijai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltupyte @ 2011 06 26, 16:58)
Sveikos 4u.gif
Gal žinote, ar yra ekologiškų pieštukų akių kontūrams apvedžioti ir tušo kur pirkti, kažkaip tokių dalykų man atrodo nesu regėjusi  g.gif  Man mamai reikia, nes nebegali dažytis, alergija kažkokia atsirado tai chemijai  doh.gif


Aišku yra, pasirinkimas labai platus - Benecos, Dr. Hauschka, Lavera, Alva, Sante, Lakshmi, Nvey ir t. t.
Atsakyti