Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos kosmetikos, kūno priežiūros priemonės

As tepiau weledos nuo striju aliejuku o poto tiesiog taukmedzio sviestu,kokosu aliejum, bet tepiaus nuosirdziai kas vakara. Striju nera 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Keretoja: 07 lapkričio 2011 - 17:44
Noriu pasidalinti patirtimi. Mano viso kuno oda nuo pat jaunystes buvo sausa, po maudyniu butinai turiu tepti kremu ar losjonu. Isbandziau ju begale, visokiu. Jauna budama maziau kreipdavau demesio kuo tepu, svarbu buvo sudrekinti ir tiek. Su amziumi labai pradejau ziureti ka valgau, ka deviu, kuo save tepu. Stengiuos pirkti kiek imanoma naturalesnes priemones. Siuo metu issimaudziusi oda issitepu misiniu is medaus ir aliejaus. Nuplovus po dusu, oda lieka siek tiek riebi - kaip tik tiek, kiek man reika. Dziaugiuosi padariusi si "atradima", nebeperku brangiu losjonu, medus man labai patinka, naturalu ir nebrangu, o alieju siuo metu dedu simondsiju.Gal patartumete koks dar tiktu brandesnei odai? Gerai butu ir koks stangrinantis (vis dar neprarandu vilties sumazinti celiulita smile.gif Veidui naudoju "Bioderma", priekaistu neturiu.
Atsakyti
QUOTE(zibuteg @ 2011 11 07, 13:37)
Mergaites, gal patartumet koki drekinanti krema riebiai , brandziai odai  rolleyes.gif Kazkodel visi anti-aging kremai sausai odai  g.gif O riebiai-brandziai  nerandu unsure.gif


Pabandykite pažiūrėti iš OrganiX CosmetiX linijos, yra anti-aging normaliai ir riebiai odai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blueberry_nights: 07 lapkričio 2011 - 22:16
QUOTE(Keretoja @ 2011 11 07, 17:44)
As tepiau weledos nuo  striju aliejuku o poto tiesiog taukmedzio sviestu,kokosu aliejum, bet tepiaus nuosirdziai kas vakara. Striju nera  4u.gif



Aciu uz patarima 4u.gif ,kokosu alieju pastoviai naudoju dar reikes pabandyti is weledos alieju,tiesiog labai bijau striju,nes po pirmo vaikelio ju nemazai turejau doh.gif
Atsakyti
Kiek girdėjau strijos atsiranda dėl antinksčių veiklos, kremai mažai įtakos turi. Čia gal daugiau su medicina susiję žmonės gali papasakoti.
Atsakyti
Mergaites tik nepykit 4u.gif , o cia labai negera sudetis g.gif ax.gif
Water, Cyclopentasiloxane (silicone slip agent), Octyldodecyl Neopentanoate (thickening/skin-conditioning agent), Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer (silicone texture enhancer), Glycerin (skin-identical/repairing ingredient), Sodium Ascorbyl Phosphate (stabilized vitamin C), Cetyl Alcohol (thickener), Niacinamide (cell-communicating ingredient), Dimethicone (silicone slip agent), Butylene Glycol (slip agent), Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate (thickeners), Polysilicone-11 (film-forming agent), Adenosine (cell-communicating ingredient), Epigallocatechin Gallate (antioxidant), Glucose Oxidase, Lactoperoxidase (skin-clearing agents), Boerhavia Diffusa Root Extract (plant extract/antioxidant), Xanthan Gum (binding agent/emulsifier), Glucose (skin-identical/repairing ingredient), Ceteareth-20 (solubilizing agent), Decyl Glucoside (emulsifier), Citric Acid (pH adjuster), Phenoxyethanol (preservative).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zibuteg: 08 lapkričio 2011 - 13:32
QUOTE(zibuteg @ 2011 11 08, 14:31)
Mergaites tik nepykit  4u.gif , o cia labai negera sudetis  g.gif  ax.gif
Water, Cyclopentasiloxane (silicone slip agent), Octyldodecyl Neopentanoate (thickening/skin-conditioning agent), Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer (silicone texture enhancer), Glycerin (skin-identical/repairing ingredient), Sodium Ascorbyl Phosphate (stabilized vitamin C), Cetyl Alcohol (thickener), Niacinamide (cell-communicating ingredient), Dimethicone (silicone slip agent), Butylene Glycol (slip agent), Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate (thickeners), Polysilicone-11 (film-forming agent), Adenosine (cell-communicating ingredient), Epigallocatechin Gallate (antioxidant), Glucose Oxidase, Lactoperoxidase (skin-clearing agents), Boerhavia Diffusa Root Extract (plant extract/antioxidant), Xanthan Gum (binding agent/emulsifier), Glucose (skin-identical/repairing ingredient), Ceteareth-20 (solubilizing agent), Decyl Glucoside (emulsifier), Citric Acid (pH adjuster), Phenoxyethanol (preservative).

Pakankamai, kad aš sau tokio gaminio nepirkčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lauramedis @ 2011 11 07, 19:02)
Siuo metu issimaudziusi oda issitepu misiniu is medaus ir aliejaus.

medumi? blink.gif sunkiai įsivaizduoju. nebent labai mažas procentas. ar nelieka lipnumo, kaip susigeria?
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 11 10, 02:53)
medumi? blink.gif sunkiai įsivaizduoju. nebent labai mažas procentas. ar nelieka lipnumo, kaip susigeria?

drinks_cheers.gif aš ir sunkiai įsivaizduoju tokį dalyką..
Tai turbūt dar ir kiekvieną kartą susimaišo porciją tam kartui, nes iš esmės medus nėra tirpus aliejuje, kad gaut visai vienalytę masę reiktų abejus kartu šiek tiek pašildyt, be to po kurio laiko medus vis vien nusėda į aliejaus apačią...
Atsakyti
QUOTE(Tendre @ 2011 11 10, 12:32)
drinks_cheers.gif  aš ir sunkiai įsivaizduoju tokį dalyką..
Tai turbūt dar ir kiekvieną kartą susimaišo porciją tam kartui, nes iš esmės medus nėra tirpus aliejuje, kad gaut visai vienalytę masę reiktų abejus kartu šiek tiek pašildyt, be to po kurio laiko medus vis vien nusėda į aliejaus apačią...

na aš ir pati dažnai terliojuosi panašiais dalykais, kas užima laiko, bet jei padėtų-tebūnie:) tik įdomus tikrai labai variantas, keistai skamba.
medaus drėkiklis yra pardavime, honeyquat'as vadinasi (berods miltelių pavidale), tai jis jokių pokštų manau nekrėstų, kaip kad paprastas medus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kigaite @ 2011 11 10, 21:09)
šampūno sudėtis: nimbamedžio lapų* (Azadirachta indica), ramunėlių žiedų (Chamomilla recutita), arnikos (Arnica cordifolia), pušų žievės (Pinus sylvestris), baziliko (Acimum basillicum), vyšnios žievės (Prunus serotina), olefin sulfonate, polysorbate 20, alkyl polyglucoside, lauramide DEA, peg-7 glycerin cocoate, nimbamedžių aliejus* (Azadirachta indica), jūros druska, patenolis, natūralūs kvapai, citrinų rūgštis.


Šitas, mano žiniomis, blogietis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 11 lapkričio 2011 - 06:07
QUOTE(Babi* @ 2011 11 10, 23:05)
Šitas, mano žiniomis, blogietis.

O kad blogietis pagriskite - kadangi sudetis yra zymiai geresne nei lietuvoje siuloma ekologiska produkcija, kurioje yra tik 5% naturaliu priedu+ naftos ingridientai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 11 lapkričio 2011 - 06:08