Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos kosmetikos, kūno priežiūros priemonės

QUOTE(Bishojo @ 2011 09 19, 22:52)
O kas kokius šampūnus naudoja tokiems ne leliukams, bet dar ir ne paaugliams (8-9-10 metų)?
Aš šiandien su savo laveros apelsininiu išploviau, bet turbūt nėra labai gerai dar tokiems plaukams "suaugėliškas" šampūnas?


o kodėl negerai? aš saviškiui 7m. plaunu jau seniai su tuo pačiu, su kuriuo ir mes su vyru - Urtekram.

Gal kuri turėjot jautrius dantis ir atradot kokią ekopastą kuri nujautrintų dantis? noriu kad poveikis būtų kaip sensodine kad būna rolleyes.gif

Papildyta:
QUOTE(Linute*** @ 2011 10 25, 11:06)
Gal kas galite patarti kokia nors gera ekologiska arba naturalia akiu  makiazo valymo priemone?


aliejus bigsmile.gif
yra Laveros 2in1 akių makijažui, bet man asmeniškai tušą ir pieštuką nevisiškai švariai nuplauna, vis tiek reikia su aliejum pabaigt. Bet aš tai visad prausiuos su rasulo moliu, o akis užbaigiu valyt su aliejum.
Atsakyti
QUOTE(Linute*** @ 2011 10 25, 10:06)
Gal kas galite patarti kokia nors gera ekologiska arba naturalia akiu  makiazo valymo priemone?


Yra Logona su rožių aliejumi ir alaviju ir Sante kažkokia nauja atsiradus - eko parduotuvėse internete tikrai rasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Linute*** @ 2011 10 25, 10:06)
Gal kas galite patarti kokia nors gera ekologiska arba naturalia akiu  makiazo valymo priemone?

Galit paprasčiausią aliejų pabandyti: ant sudrėkinto vatos gabalėlio užlašinkite aliejaus ir valykite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2011 10 25, 11:40)
Yra Logona su rožių aliejumi ir alaviju ir Sante kažkokia nauja atsiradus - eko parduotuvėse internete tikrai rasi smile.gif

Gal jau kiuria is siu preimoniu bandete? bandziau dvi makiazo valymo priemones ir lyg tinkamaos akims, bet man visai nepatiko nei viena nei kita, grauzia akis doh.gif

QUOTE(Babi* @ 2011 10 25, 19:46)
Galit paprasčiausią aliejų pabandyti: ant sudrėkinto vatos gabalėlio užlašinkite aliejaus ir valykite 4u.gif

As siuo metu taip ir darau ax.gif su vynuogiu kauliuku aliejumi bet dar galvoju kokia specialia priemone isigyti
Atsakyti
Aš makiažą valau su persikų kauliukų aliejumi. Tik va klausimas iškilo, ar po to reikia veidą dar su toniku nuvalyt? Aš nuvalau ir niekuo daugiau netepu, o veido oda tokia minkšta, švelni būna. Tik "T" zona pradėjo labiau riebaluotis.
Atsakyti
QUOTE(Spurgita @ 2011 10 26, 13:13)
Aš makiažą valau su persikų kauliukų aliejumi. Tik va klausimas iškilo, ar po to reikia veidą dar su toniku nuvalyt? Aš nuvalau ir niekuo daugiau netepu, o veido oda tokia minkšta, švelni būna. Tik "T" zona pradėjo labiau riebaluotis.


Na aš nusivalius veidą bet kokiu aliejuku, tada nuplaunu prausikliu, o toliau seka tonikas, paakių kremas ir veido kremas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(evvva @ 2011 06 19, 13:31)
Mergaites , gal kas gali patarti gera ekologiska sampuna ,balzama kuris tiktu sviesientiems plaukams plauti ?!

Man patinka JMO cinko šampūnas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Valentinka @ 2011 07 02, 22:28)
Gal kas galite parekomenduoti priemonę deginimuisi soliariume ?  blush2.gif  karts nuo karto apsilankau, bet kadangi retai, norėčiau skatinančios įdegį priemonės  ax.gif
Pati darausi krūvos įv. aliejų mišinį ir tiek-į maniškį įeina: monoi, kokosai, nil. sviestmedis, šaltalankiai, avokadai, sezamai, jojoba, avietės, arganas. L. patinka smile.gif naudoju prieš, po ir dar plaukus ištepu prieš deginantis, kad ne taip sausėtų. O aliejų daug, nes visi skirtingi savybėmis-manau geresnis, visapusiškesnis efektas.
Nieko daugiau neišmąsčiau geriau, vaškai nelabai man atrodo tinka, EA tuo labiau dėl galimo odos suerzinimo, dėmelių unsure.gif Soliariumas tai ne saulė vis tiek.
O nieko kito ir neprigalvosi, nebent dar žaisti su vandens (hidrolato) ir aliejaus mišiniu, sviestmedis ar tai mango sv. pats kažkiek emulsionuoja. Dar labai norint galima apsipurkšti kokiu hidrolatu+hialuronu ir ant drėgnos odos tepti aliejų mišinį, tai bus ir vanduo, drėgmė, ir aliejai, maitinimas drinks_cheers.gif

QUOTE(Asstule @ 2011 07 13, 22:50)
Gal kuri patarsite, koks aliejukas tinka makiazui nuvalyti?  g.gif
abrikosų kauliukų, alyvuogių. šiaip valo bet kuris, tik vienas labiau riebumą palieka, kitas mažiau. Pabodo terliotis su rasulo moliu ar pavieniais aliejais, senokai jau darausi paprastos sudėties naminį valiklį-emulsinis vaškas, distiliuotas vanduo ir bet koks aliejus (~15-30%) thumbup.gif

QUOTE(femme @ 2011 09 02, 11:47)
Sveiki, būčiau dėkinga, jei kas pasiūlytų kur nusipirkti levandų vandenį (hidrolatą) pigiau nei Kvapų namuose 4u.gif
Aromanatural geri 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 01 lapkričio 2011 - 01:12
QUOTE(Etama @ 2011 11 01, 02:08)
Pati darausi krūvos įv. aliejų mišinį ir tiek-į maniškį įeina: monoi, kokosai, nil. sviestmedis, šaltalankiai, avokadai, sezamai, jojoba, avietės, arganas. L. patinka smile.gif naudoju prieš, po ir dar plaukus ištepu prieš deginantis, kad ne taip sausėtų. O aliejų daug, nes visi skirtingi savybėmis-manau geresnis, visapusiškesnis efektas.
Nieko daugiau neišmąsčiau geriau, vaškai nelabai man atrodo tinka, EA tuo labiau dėl galimo odos suerzinimo, dėmelių unsure.gif Soliariumas tai ne saulė vis tiek.
O nieko kito ir neprigalvosi, nebent dar žaisti su vandens (hidrolato) ir aliejaus mišiniu, sviestmedis ar tai mango sv. pats kažkiek emulsionuoja. Dar labai norint galima apsipurkšti kokiu hidrolatu+hialuronu ir ant drėgnos odos tepti aliejų mišinį, tai bus ir vanduo, drėgmė, ir aliejai, maitinimas drinks_cheers.gif

Etama, o tu ta alieju misini tepiesi pries pat deginimasi soliariume? Juk aliejus nespeja susigerti i oda ir tada turbut visas soliariumas (jei gulimas) aliejuotas lieka g.gif ne? na, nebent i stovima eini..

o siaip kas del alieju deginimuisi (bet ne apie soliariuma kalbu), tai kad jie apsaugotu oda, deginantis jais reikia teptis nuolat ir gausiai.. netinka toks variantas, kad is ryto po duso issitepei ant dregnos odos ir pvz. po pietu eini degintis.. tai as pvz alieju panaudojimo soliariume nelabai isivaizduoju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 11 05, 12:44)
Etama, o tu ta alieju misini tepiesi pries pat deginimasi soliariume? Juk aliejus nespeja susigerti i oda ir tada turbut visas soliariumas (jei gulimas) aliejuotas lieka  g.gif  ne? na, nebent i stovima eini..

o siaip kas del alieju deginimuisi (bet ne apie soliariuma kalbu), tai kad jie apsaugotu oda, deginantis jais reikia teptis nuolat ir gausiai.. netinka toks variantas, kad is ryto po duso issitepei ant dregnos odos ir pvz. po pietu eini degintis..  tai as pvz alieju panaudojimo soliariume nelabai isivaizduoju  biggrin.gif

tepu iškart prieš eidama į kabiną 4u.gif ir dažniausiai einu į stovimą. ėjau į gulimą pora k., po to šiaip ar taip lyg iš balos atsikeli doh.gif tai nuvalau pop. rankšluostuku viską, o po to vis tiek ten su spec. skysčiu dar darbuotoja pereina, tai kažkaip labai nesuku galvos , grynai aliejaus dėmių irnesakyk.gif
o šiaip nugaros al. netepu, tai "nusiguli" pagrinde dupcė ir užpakalinė šlaunų pusė biggrin.gif o šiaip gi kiekvienas marmalas, ar tai sintetinis, ar grynas nespėja per pusę min. susigerti, kad liečiantis odai neliktų žymių g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 05 lapkričio 2011 - 19:20
Mergaites, gal patartumet koki drekinanti krema riebiai , brandziai odai rolleyes.gif Kazkodel visi anti-aging kremai sausai odai g.gif O riebiai-brandziai nerandu unsure.gif
Atsakyti
Gal galetumet patarti kuo tepti kuna nestumo metu? noreciau pabandyti apsisaugoti nuo striju smile.gif
Atsakyti