Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos kosmetikos, kūno priežiūros priemonės

QUOTE(Indre.horn @ 2011 10 05, 12:06)
Na, jei sioj pastoj jis yra, tai matyt del to, kad sukeltu putojima.
Galite pasiskaityti cia:
http://www.kordicepsas1.info/kenksmingos-m...je!,70.html
As tai kai atradau Weledos druskine pasta, tai nenoriu i nieka mainyt  cool.gif

Tai ir norejau pasakyti, kad loja5 ideta pasta nera naturali 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Papasakokit kaip pasikeitė jūsų odos būklė, pakeitus dekoratyvinę kosmetiką į ekologišką. AR pagerėjo veido, blakstienų, antakių būklė? AR ši kosmetika ilgai išlieka, na tarkim savo kokybe prilygsta paprastai kosmetikai?
Atsakyti
O gal galima šią temą naudoti ir diskusijoms apie ekologiškos dekoratyvinės kosmetikos efektyvumą apskritai (temoje apie kosmetikos ir kūno priežiūros priemones reikia labai ilgai naršyti, pasisakymai apie dekoratyvinę kosmetiką joje tiesiog "paskęsta")? Pavyzdžiui, kokias kremines ar kitokias pudras, šešėlius, pieštukus ir t.t. naudojot, kas patiko, kas ne, ką pirksit dar kartą ir pan.

Mano pačios akys alergiškos: kai pasidažau įprastais šešėliais ar pieštuku, po ilgesnio laiko jie pradeda "jaustis" ant akių, jas graužia, ašaroja, vėliau įsiskausta galva verysad.gif Nusipirkau pamėginti Sante rudą pieštuką, žiūrėsiu, kokį poveikį jis turės. Taip pat turiu Sante nagų laką, naudojau tik kartą, todėl dar nenoriu rašyti apibendrinimų, vėliau parašysiu savo įspūdžius.
Dabar ieškau kokios nors pudros, gal ką patartumėt?
Atsakyti
Žinoma, manau ši tema tam ir sukūriau, kad rašytumėm viską apie dekoratyvinę kosmetiką, nes kituose temose tikrai sunku ką nors rasti tarp kitos info smile.gif

Aš pati dar neturiu daug dekoratyvinės eko kosmetikos, tačiau planuoju visiškai pereiti. Iš dekoratyvinės kosmetikos brandų, tai labiausiai įstrigo Benecos, Lavera, Logona, Sante. Bandykite pas jų paieškoti mineralinės pudros. Aš pati esu pirkusi Bare-X minerals pudrą, man patiko, tik nežinau ar ji sertifikuota.
O šeip kur dažniausiai perkate kosmetiką? Užsienyje ar LT, internetu ar parduotuvėje? Man kolkas optimaliausias variantas internetu.
Atsakyti
Gal kas zinote ar Dr. organic yra ekologiska produkcija, nes nusipirkau lupu balzama ir tik tiek kad nera parabenu g.gif o mokejau nepigiai
Atsakyti
QUOTE(butėė @ 2011 10 20, 09:05)
Gal kas zinote ar Dr. organic yra ekologiska produkcija, nes nusipirkau lupu balzama ir tik tiek kad nera parabenu g.gif o mokejau nepigiai

Keik pamenu yra priemonių ir su blogiečiais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(butėė @ 2011 10 20, 09:05)
Gal kas zinote ar Dr. organic yra ekologiska produkcija, nes nusipirkau lupu balzama ir tik tiek kad nera parabenu g.gif o mokejau nepigiai


Kiek žiūrėjau Dr. Organic, priemonės ten ne be blogiukų.. Pavadinimas vienoks, o sudėtyje kas kita. schmoll.gif
Ir iš vis, kiek dabar į LT tų "ekologiškų" priemonių privežta.. doh.gif




Atsakyti
QUOTE(Mannu @ 2011 10 22, 16:17)
Kiek žiūrėjau Dr. Organic, priemonės ten ne be blogiukų.. Pavadinimas vienoks, o sudėtyje kas kita.  schmoll.gif
Ir iš vis, kiek dabar į LT tų "ekologiškų" priemonių privežta..  doh.gif

drinks_cheers.gif Reikia labai atidžiai skaityti sudėtis, nes žodžiai „organiškas“ ar „natūralus“ nėra lygūs žodžiui „ekologiška“ smile.gif
Atsakyti
Gal kuri bandet Nilens Jord danu kosmetika ? Labai noriu skysto makiazo pagrindo ax.gif , ale kaina 95 litai . Ar verta tiek moketi ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mannu @ 2011 10 22, 14:17)
Kiek žiūrėjau Dr. Organic, priemonės ten ne be blogiukų.. Pavadinimas vienoks, o sudėtyje kas kita.  schmoll.gif
Ir iš vis, kiek dabar į LT tų "ekologiškų" priemonių privežta..  doh.gif

Pavadinimas, deja, dar nieko nereiskia. Gamintojas gali panaudoti kelis ekologiskai isaugintus ingredientus ir toki gamini jau gali vadinti, kaip ''organic''. Pakuotes gale dazniausiai bus parasyta kiek ten tu procentu organic ingredientu. Visos likusios sudetines dalys gali buti visokiausios - naturalios ir ne tik, jei visas jau pagamintas produktas nera sertifikuotas. Todel visada butina pasigilinti i sudeti, jei ji jums svarbi, pries perkant. (Nekalbu kaip butent apie sia firma, nes nezinau. Bet su dauguma, kur skelbiasi, kad ''organic'' ir neturi sertifikato taip yra, o kur skelbiasi SLS ir paraben free, tai pilna kitu blogiu).
Atsakyti
QUOTE(lait @ 2011 10 23, 00:53)
Pavadinimas, deja, dar nieko nereiskia. Gamintojas gali panaudoti kelis ekologiskai isaugintus ingredientus ir toki gamini jau gali vadinti, kaip ''organic''. Pakuotes gale dazniausiai bus parasyta kiek ten tu procentu organic ingredientu. Visos likusios sudetines dalys gali buti visokiausios - naturalios ir ne tik, jei visas jau pagamintas produktas nera sertifikuotas. Todel visada butina pasigilinti i sudeti, jei ji jums svarbi, pries perkant. (Nekalbu kaip butent apie sia firma, nes nezinau. Bet su dauguma, kur skelbiasi, kad ''organic'' ir neturi sertifikato taip yra, o kur skelbiasi SLS ir paraben free, tai pilna kitu blogiu).


Teisingai pasakyta.
Šiaip aš dažniau net žiūriu, kad daiktas nebūtinai būtų ekologiškas, bet kad būtų be tų visų blogių. Aišku, ekologiški ingredientai yra labai gerai. thumbup.gif

Atsakyti
Gal kas galite patarti kokia nors gera ekologiska arba naturalia akiu makiazo valymo priemone?
Atsakyti