Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos kosmetikos, kūno priežiūros priemonės

Sveikos,
norėjau paklaust dėl Faith In Nature intymios higienos prausiklio, ar tikrai jis toks nekaltas? g.gif
Atsakyti
O kas kokius šampūnus naudoja tokiems ne leliukams, bet dar ir ne paaugliams (8-9-10 metų)?
Aš šiandien su savo laveros apelsininiu išploviau, bet turbūt nėra labai gerai dar tokiems plaukams "suaugėliškas" šampūnas?
Atsakyti
QUOTE(Bishojo @ 2011 09 19, 20:52)
O kas kokius šampūnus naudoja tokiems ne leliukams, bet dar ir ne paaugliams (8-9-10 metų)?
Aš šiandien su savo laveros apelsininiu išploviau, bet turbūt nėra labai gerai dar tokiems plaukams "suaugėliškas" šampūnas?

Specialiai nesidomejau, bet saviskiui (9 m.) plaunu tais paciais, kaip ir patys su mb naudojam. Siuo metu Laveros su migdolais, Weledos su rozmarinais ir t.t. Jo plaukuciams labai tinka, taip blizga, svelnus.
Atsakyti
Sveikos, kur Jūs perkat EA? K. Namuose brangoki truputi, bet norėčiau ne internetinėj parduotuvėj, nes ten dar siuntimas kainuos smile.gif
Atsakyti
Sveikos mielosios, noreciau jusu patarimo, gal kas gales man ka patarti. Dairausi kremuko saltajam sezonui, mano oda sausa jautri, linkusi rausti. Renkuosi tarp
Argital roziu ar Logona free. Bandziau Hauschka roziu, bet jis man toks gan riebus pasirode, ir pasitepus juo jauciasi toks riebaliukas ant odos, man labiau patinka kai oda lieka matine, tai bijau kad Arigital roziu nebutu panasus i ji. Gal kas is savo patirties galetu ka patarti, buciau labai dekinga blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ciuju'ke @ 2011 09 20, 11:32)
Sveikos, kur Jūs perkat EA? K. Namuose brangoki truputi, bet norėčiau ne internetinėj parduotuvėj, nes ten dar siuntimas kainuos smile.gif



Neblogomis kainomis kokybiškų yra ekolinija.lt, aromanatural.lt. Gyvai net nežinau, nes pati perku iš internetinių parduotuvių, neturiu laiko po miestą ieškot 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(liepsnelee @ 2011 09 19, 13:51)
Sveikos,
norėjau paklaust dėl Faith In Nature intymios higienos prausiklio, ar tikrai jis toks nekaltas?  g.gif



Naudojau, man patiko, jokio aitraus kvapo, švelnus buvo. Nesigailėjau. Dėl kaltumo nekaltumo, žiūrint kaip Jūs tai vertinat. Aš už eko prekes, bet man ir ne visai eko tenka panaudot deja. Kai ne per daug, nemanau kad tai yra labai blogai ar mane stipriai nuodija.
Atsakyti
QUOTE(Bishojo @ 2011 09 19, 21:52)
O kas kokius šampūnus naudoja tokiems ne leliukams, bet dar ir ne paaugliams (8-9-10 metų)?
Aš šiandien su savo laveros apelsininiu išploviau, bet turbūt nėra labai gerai dar tokiems plaukams "suaugėliškas" šampūnas?

weleda baby su medetkom.šampūnas-kūno prausiklis.aš ir pati kartais jį naudoju..man patinka.prausia gerai,švelniai kvepia,plaukučiai sveiki ir blizgantys smile.gif o šiaip pati naudoju Siberica natura produktus.Natūralūs,be SLS ir parabenų.Ir šampūnus ir kremus ir šveitiklius perku.Muilą Sonett bekvapį naudojam.
Atsakyti
Sveikos.Gal galite patarti 4u.gif
Ieskau makijazo pagrindo misriai odai,nezinau ka rinktis is ekologisku produktu rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, jau seniai domiuosi ekologiškomis kosmetikos priemonėmis, bet vis kažkaip nesigaudavo pradėt naudot.. Mano veido oda laaabai jautri ir alergiška, net kremams kurie turėtų nedirgint odos ir panašiai... Išbandžiau dabar migdolų aliejų. Nu šakės, negaliu atsidžiaugt, dar įsilašinu greipfrutų eterinio aliejaus, tai veidas kaip šilkinis wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
o paauglei 16 m. su misria oda bei spuogeliais, ka patartumete? Ziurineju Lavera. g.gif
Cia as dukrai ieskau. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramzetė @ 2011 09 18, 10:30)
Gal esate bandžiusi ir Bioplasis šampūną išsausėjusiems ir dažytiems plaukams?
Užklausiau ir kitoje temoje apie jį, bet kol kas jokių atsiliepimų  verysad.gif

Apie sampuna nezinau, bet pasta, tai thumbup.gif
Atsakyti
Pirkau tokia pasta http://www.sveikipro...ml-natur-hurtig. Tik manoji su meta. Labai svariai nuvalo apnasas nuo dantuku, o ir skonis geras, nei per stiprus, nei per silpnas. Taigi rekomenduoju wink.gif
Atsakyti