Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos kosmetikos, kūno priežiūros priemonės

QUOTE(tu.man.pasakyk @ 2011 09 01, 20:11)
labas paneles,o is kur jus perkate sias ekologiskas prekes ?(uzsieni)

Aš beveik viską perku iš iHerb - 2-3 kartus pigiau nei LT. Pirmam užsakymui taikoma $5 nuolaida. thumbup.gif
Siuntimas kainuoja $4 už 1.4 kg. Užsisakant prekes, geriau neviršyti 75lt sumos, nes antraip reiks mokėti importo PVM.

Atsakyti
QUOTE(tu.man.pasakyk @ 2011 09 01, 20:11)
labas paneles,o is kur jus perkate sias ekologiskas prekes ?(uzsieni)


Aš iš www.iherb.com 4u.gif Aišku, daug ten ir nevisai ekologiškų prekių, bet atsirinkti galima.

Weledos druskinė pasta
Atsakyti
o pagal ka atsirenkat ar ekologiska?pagal sudedamasias dalis ziurit viska? ar pagal gamintojus? o kaip ten reikia uzsakyti?nelabai atsirenku.sugundet.as anksciau is violey bet paziurejau ir cia yra geru dalykeliu tai iskart noriu noriu noriu:)))
Atsakyti
QUOTE(tu.man.pasakyk @ 2011 09 01, 22:17)
o pagal ka atsirenkat ar ekologiska?pagal sudedamasias dalis ziurit viska? ar pagal gamintojus? o kaip ten reikia uzsakyti?nelabai atsirenku.sugundet.as anksciau is violey bet paziurejau ir cia yra geru dalykeliu tai iskart noriu noriu noriu:)))


Žiūrim pagal sudėti. Pvz. tokių gamintojų, kaip Aubrey Organics, Hugo Naturals, Dr Bronner's produktų sudedamosios dalys yra be blogiukų, tuomet dar neblogai Avalon Organics.. Ai, nu ir galyyyyybė kitų. Reikia pagal sudėtis žiūrėt, pvz. aš ingredientus pasitikrinu čia. Arba iHerb temoj klauskit.
Daugiau info apie viską čia ir bloge.

Pirmą kartą perkant, nepamirškite įvesti koduko (kartais jis patenka automatiškai), tuomet gausite $5 nuolaidą. Kai aš pirmą kartą pirkau, nieko apie koduką nežinojau ir jo neįvedžiau. doh.gif Iki šiol pikta. doh.gif
Atsakyti
Sveiki, būčiau dėkinga, jei kas pasiūlytų kur nusipirkti levandų vandenį (hidrolatą) pigiau nei Kvapų namuose 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, gal zinote kokia patikima internetine parduotuve Lietuvoje, kurioje galeciau isigyti Alva sampuna? Kelis kart esu jau nudegusi nuo tokiu pardaveju, kai susimoki, o prekiu negauni doh.gif Buciau labai dekinga uz informacija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(asmodeja @ 2011 09 02, 13:47)
Sveikos merginos, gal zinote kokia patikima internetine parduotuve Lietuvoje, kurioje galeciau isigyti Alva sampuna? Kelis kart esu jau nudegusi nuo tokiu pardaveju, kai susimoki, o prekiu negauni  doh.gif Buciau labai dekinga uz informacija  smile.gif


Sveika,

tai gali pirkti nebutinai per el.parduotuve, o pavyzdziui eko prekiu parduotuvese tikrai buna Alva produkcijos smile.gif tai bus patikimiau ir iskart gausi preke..

Man tai kiek esu pirkus, tai kol kas neteko nusivilt el.parduotuvem!
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2011 09 02, 13:41)
Sveika,

tai gali pirkti nebutinai per el.parduotuve, o pavyzdziui eko prekiu parduotuvese tikrai buna Alva produkcijos  smile.gif tai bus patikimiau ir iskart gausi preke..

Man tai kiek esu pirkus, tai kol kas neteko nusivilt el.parduotuvem!

Galeciau, bet siuo metu esu ikalinta namuose su mazu serganciu vaiku doh.gif , o ir kurioje parduotuveja konkreciai Klaipedoje galeciau jo gauti irgi nezinau, o laiko paieskoms nera... doh.gif Tai kad internetas man butu visagalis biggrin.gif
Atsakyti
mannu dekui uz gamintojus,gal bandysiu sakytis jei iseis:)
Atsakyti
QUOTE(tu.man.pasakyk @ 2011 09 01, 20:11)
labas paneles,o is kur jus perkate sias ekologiskas prekes ?(uzsieni)

Šioje temoje yra parduotuvių sąrašas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amadeja @ 2011 09 03, 08:57)
Ecocert sertifikuotas levandų vanduo 200ml 32Lt

akomoj 125ml - 17 litu
Atsakyti
ačiū 4u.gif nes su kvapų namų kainomis (100 ml 25 lt be purkštuko) baigiu nusibankrotint, nors kokybė ir labai patinka wub.gif
Atsakyti