Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos

QUOTE(Inetookaz @ 2009 05 20, 15:52)
Na va, radau sablonu, bet gi niekaip neišeina įdėti nuotraukos į etiketę, parsisiunčiau photoshop'ą, bet nesigauna man. Gal galėtumėt man pagelbėt? smile.gif



yra taip pat temuke photoshopo pamokeles. arba parasykit man i az. vakare atrasysiu, nes namie visa diena nebusiu.
Atsakyti
QUOTE(Inetookaz @ 2009 05 20, 15:52)
Na va, radau sablonu, bet gi niekaip neišeina įdėti nuotraukos į etiketę, parsisiunčiau photoshop'ą, bet nesigauna man. Gal galėtumėt man pagelbėt? smile.gif


atsiusk man failus, ikelsiu greitai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetookaz @ 2009 05 14, 16:26)
Gal kas zino kur gauti sablonu etiketems ant butelio? smile.gif

Pažiūrėk čia...
Atsakyti
Niu va, mes savo jau pakrikstyjom Sekesi puikiai, kunigas superinis.Ech, tiek jaudulio ir pasiruosimo, o tik 10min. ir viskas lotuliukas.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(elenuxus @ 2009 06 05, 21:52)
Niu va, mes savo jau pakrikstyjom Sekesi puikiai, kunigas superinis.Ech, tiek jaudulio ir pasiruosimo, o tik 10min. ir viskas  lotuliukas.gif  thumbup.gif  wub.gif

Tik 10 min. unsure.gif
Laabai jau greitas kunigas papuole,arba keletas vaikuciu vienu metu krikstijos,taip? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyšniux: 06 birželio 2009 - 09:32
QUOTE(vyšniux @ 2009 06 06, 10:32)
Tik 10 min. unsure.gif
Laabai jau greitas kunigas papuole,arba keletas vaikuciu vienu metu krikstijos,taip? g.gif

vieni buvom.Kunigas neskaite tu visu sventu rastu, daug ka savais zodziais, nenuvalkiotom frazem.Vaika nelabai norejo buti ant ranku, kai paeme krikstamote paleido kakaryne.Pries tai kunigas pasake, kad jei norim gali ir lakstyti po baznycia, kai reiks paimsim, patepsim, uzpilsim lotuliukas.gif Smagiai, greitai ir nenuobodziai.Kunigas linksmas, pajuokaudamas tik pradziugino visus thumbup.gif Visiem labai patiko.Po to nusifotkinom kartu ir viskas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elenuxus @ 2009 06 06, 16:21)
vieni buvom.Kunigas neskaite tu visu sventu rastu, daug ka savais zodziais, nenuvalkiotom frazem.Vaika nelabai norejo buti ant ranku, kai paeme krikstamote paleido kakaryne.Pries tai kunigas pasake, kad jei norim gali ir lakstyti po baznycia, kai reiks paimsim, patepsim, uzpilsim  lotuliukas.gif Smagiai, greitai ir nenuobodziai.Kunigas linksmas, pajuokaudamas tik pradziugino visus  thumbup.gif Visiem labai patiko.Po to nusifotkinom kartu ir viskas  4u.gif

O is kur tas kunigas?Mes irgi ieskom kunigo.Tik mes nesusituoke baznycioje,tai vienas kunigas del to nesutiko pakrikstyti musu vaiko schmoll.gif doh.gif Nemaniau,kad dar tokiu yra ax.gif .Ieskom ,kuris sutiks. rolleyes.gif
Atsakyti
Kunigas privalo krikstyt, nesamone kazkokia. Gali Jums siulyti, kalbeti, kad susituoktumete, bet vaikeli turi kriktyt. Man tai labai gerai issaiskino neseniai pazistamas kunigas. Nes patys greit busim krikstotevais, o vaikelio teveliai taip pat nesusituoke.Parasykit man i AZ, daugiau galeciau pakomentuot, gal padet kur kreiptis, jei dar reikia. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nicca @ 2009 06 06, 20:01)
O is kur tas kunigas?Mes irgi ieskom kunigo.Tik mes nesusituoke baznycioje,tai vienas kunigas del to nesutiko pakrikstyti musu vaiko schmoll.gif  doh.gif Nemaniau,kad dar  tokiu yra ax.gif .Ieskom ,kuris sutiks. rolleyes.gif

Mes tai Klaipedoje krikstyjomes.Nebutina but susituokus.Kunigas gali pasiulyti paimt sliuba, bet tikrai neatsisakyti krikstyti vaika.Baisiai nemegstu tu nupezusiu senu kunigu, kurie nei domisi kultura, nei siuolaikiniu gyvenimu...Kai atejo vyras data uzsisakyti, tai isvis nieko neklause, tik vaiko vardo, o jau pries ceremonija uzrase viska i knyga, kas mama,kas tetis.Paklause ar vede, bet nieko nekomentavo.Ir vardo sake jei nenorim svento, tai nebutina.Bet kazkaip nusprendem isrinkti, per minute pervertem sv.vardyna ir uzkibo Morta...Dar nepaziurejau ka reiskia sis vardas... blush2.gif Siaip patiko,senas, grazus, derinasi su Amelija.Gal visai ir nieko Amelija Morta ax.gif Tai va.Patiko tikrai kunigo poziuris thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(elenuxus @ 2009 06 10, 19:05)
Mes tai Klaipedoje krikstyjomes.Nebutina but susituokus.Kunigas gali pasiulyti paimt sliuba, bet tikrai neatsisakyti krikstyti vaika.Baisiai nemegstu tu nupezusiu senu kunigu, kurie nei domisi kultura, nei siuolaikiniu gyvenimu...Kai atejo vyras data uzsisakyti, tai isvis nieko neklause, tik vaiko vardo, o jau pries ceremonija uzrase viska i knyga, kas mama,kas tetis.Paklause ar vede, bet nieko nekomentavo.Ir vardo sake jei nenorim svento, tai nebutina.Bet kazkaip nusprendem isrinkti, per minute pervertem sv.vardyna ir uzkibo Morta...Dar nepaziurejau ka reiskia sis vardas... blush2.gif Siaip patiko,senas, grazus, derinasi su Amelija.Gal visai ir nieko Amelija Morta  ax.gif Tai va.Patiko tikrai kunigo poziuris  thumbup.gif

Gal galetum parasyt i az kunigo pavarde? nes irgi ruosiames Klaipedoj vaikus krikstyt, ieskom kunigo gero 4u.gif Aciu is anksto ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lukija: 11 birželio 2009 - 17:10
Laba diena,
Drysiu pasiulyti sitam skyrelyje, grazias dovanas krikstynoms mirksiukas.gif
http://www.supermama...;#entry27900058
Atsakyti
Musu irgi laukia krikstynos. Krikstysim Kernaveje, nes ten mum labai sirdziai miela vieta wub.gif nu bet kas per nesamone, kad kunigas atsisake krikstyti vaika g.gif juk taip negalima, nesvarbu ar kriksto tevai susituoke ar ne, jis privalo krikstyti, bet bent vienas kriksto tevelis kaip mum kunigas aiskino turi buti priemes visus sekramentus( pakrikstytas ir pabirmavotas). Cia norejo toki isleisti baznytini istatyma, bet jis dar nepriimtas, taip kad drasiai krikstateviais gali buti ir nesusituoke asmenys
Atsakyti