Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos

QUOTE(Coccinela @ 2009 05 14, 09:04)
O kas čia per diplomai ir laikraščiai? kam jie skirti? į bažnyčią neštis? unsure.gif

tikrai ne i baznycia. visa tai yra skirta krikstynu sventei, kad butu idomiau ir prisiminimams mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2009 05 14, 13:27)
tikrai ne i baznycia. visa tai yra skirta krikstynu sventei, kad butu idomiau ir prisiminimams  mirksiukas.gif

Kažkaip visai atsilikus, net neįsivaizduoju, kaip tai turi atrodyti.. unsure.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2009 04 22, 11:37)
Pripažinkit, jog iš principo kunigas tokiu atveju yra visiškai teisus cool.gif Na, pasakykit, koks tikslas tuomet krikštyt vaiką? g.gif

P.S. kuo puikiausiai žinau, kad kaip žmonių, taip ir kunigų visokių būna irnesakyk.gif



KUNIGAS VISISKAI NETEISUS !!!

O VAIKAS BUTENT IR KRIKSTIJAMAS, KAD PANAIKINTI GIMTAJA NUODEME. NES VAIKAS NEKALTAS, DEL TEVU SPRENDIMO NESITUOKTI BAZNYCIOJE.
Atsakyti
QUOTE(stasele @ 2009 05 14, 13:51)
KUNIGAS VISISKAI NETEISUS !!!

O VAIKAS BUTENT IR KRIKSTIJAMAS, KAD PANAIKINTI GIMTAJA NUODEME.  NES VAIKAS NEKALTAS, DEL TEVU SPRENDIMO NESITUOKTI BAZNYCIOJE.

visiskai pritariu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(stasele @ 2009 05 14, 13:51)
O VAIKAS BUTENT IR KRIKSTIJAMAS, KAD PANAIKINTI GIMTAJA NUODEME.  NES VAIKAS NEKALTAS, DEL TEVU SPRENDIMO NESITUOKTI BAZNYCIOJE.

tai kad lyg ir ne tą nuodėmę nuplauna biggrin.gif
bet kad kunigas nekrikštyja dėl tėvų nesantuokos, tai aš irgi nesutinku unsure.gif
Atsakyti
Gal kas zino kur gauti sablonu etiketems ant butelio? smile.gif
Atsakyti
Sveikos planiukės 4u.gif

Šiemet duris atveria nauja kaimo turizmo sodyba, kviečiame švęsti vestuves, krikštynas ir visas kitas šventes. Mano paraše yra nuoroda į nuotraukas, jei kiltų klausimų galima skambinti arba rašyti į AŽ.

Linkiu pačios gražiausios gyvenimo šventės
Atsakyti
mes krikstysim birzelio vidury,darysim svente kaime,jei geras oras tai stala lauke,ten grazus sodas daug zalumos,grazi gamta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetookaz @ 2009 05 14, 17:26)
Gal kas zino kur gauti sablonu etiketems ant butelio? smile.gif


yra firmos, kurios gamina tokius, paieskojus internete, tikrairasi. O as buvau prisitaupius Hippo stiklainiuku ir viena mociute pridejo sirsiu medaus, kitai pritaupiau Hippo sulciu buteliuku ir si pripyle uzpiltines. Avt buteliuku ir stiklainiuku buvau atspausdinus dukrytes nuotrauka su uzrasu ... kosyte, ir ... syltytes drinks_cheers.gif ir visai nekainavo. Jei ka galiu padet pasidaryt mirksiukas.gif
Atsakyti
Arba galima uzeiti i tema viskas photoshopui, tai ten turetumet rasti ne tik butelio etikeciu, bet ir saldainiu popieriuku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aquilatel @ 2009 05 16, 19:17)
Arba galima uzeiti i tema viskas photoshopui, tai ten turetumet rasti ne tik butelio etikeciu, bet ir saldainiu popieriuku smile.gif

butinai užeisiu. ačiū. smile.gif
Atsakyti
Na va, radau sablonu, bet gi niekaip neišeina įdėti nuotraukos į etiketę, parsisiunčiau photoshop'ą, bet nesigauna man. Gal galėtumėt man pagelbėt? smile.gif
Atsakyti