Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos

QUOTE(Borzika @ 2009 04 17, 11:51)
Labai teisingai pastebėta  drinks_cheers.gif

Beje, aš kuo senesnė daraus, tuo vis labiau mąstau, jog krikštyti reikėtų jau sąmoningą vaiką, t.y. kad jis pats galėtų nuspręst, kuri gi religija jam yra arčiausiai širdies  ax.gif

Siuo klausimu, pas mus taip yra. Vyresneliui 7m ir jis pareiske nora krikstytis, tik vat jam sunku issirinkti kriksto tevus, nes tas kurio norejo ir taip turi jau ne viena krikstavaiki, tai jau nelabai sutinka. O mazoji is paskos, jai beveik 5m, tai neatsilieka nuo brolio irgi nori krikstytis, tai visai nesusigaudo ko noretu... doh.gif
Atsakyti
tikrai drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif , maniskaii irgi patys nusprende buti krikscionimis , maledels ismoke jau buvo.
Atsakyti
QUOTE(Mintė @ 2009 04 16, 15:57)
Sveki,
Gal žinote kiek reikia Kaune Vytauto bažnyčioje ar Kauno katedroje mokėti už krikštynas? Ar pasako kiek ar reik patiem susiprasti  g.gif



Mes pries kelis metus Vytauto baznycioje savo mergaite krikstyjome. Mokejom 100 Lt. Bet patiko tai kad nebuvo viso burio pasaliniu znomiu... Labai jauki ir rami ceremonija buvo... smile.gif

Jau kelis metus is eiles fotografuoju krikstynas, ir visas kurias teko fotografuoti Vytauto baznycioje buvo panasios... nereikia stumdytis tarp svetimu, labai uzdara ir rami seimos svente...
Dar noreciau parasyti apie nuostabia krikstynu ceremonija Rumsiskese.
Cia keli kadrai daryti Rumsiskiu baznycioje. Puiki sviesa (cia jau as is profesines puses priduriu) ir jauki atmosfera. Tik isejus is baznyteles dazniausiai darome krikstynu fotosesija. Laisve fantazijai ir viskas vietoje 4u.gif

MANO FOTOGRAFIJOS DARBAI
Atsakyti
QUOTE(sviecia @ 2009 04 21, 11:40)

Jau kelis metus is eiles fotografuoju krikstynas, ir visas kurias teko fotografuoti Vytauto baznycioje buvo panasios... nereikia stumdytis tarp svetimu, labai uzdara ir rami seimos svente...



ar tikrai? nes siaip jau tikkai kuriais atvejais ten krikstija po viena vaika
Atsakyti
Sveikos smile.gif gal zinot kaip su tevu skirtyngais tikejimas buna? g.gif Nes as esu pravoslave o mano vyras katalikas,lyg ir tas pats tikejimas tik skirtyngom kalbom rolleyes.gif Ar vaiko krikstui tai neturi esmes?Me banycioj nesizzenijom schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(inaccka @ 2009 04 21, 14:07)
Sveikos  smile.gif  gal zinot kaip su tevu skirtyngais tikejimas buna? g.gif  Nes as esu pravoslave o mano vyras katalikas,lyg ir tas pats tikejimas tik skirtyngom kalbom rolleyes.gif  Ar vaiko krikstui tai neturi esmes?Me banycioj nesizzenijom schmoll.gif

kadangi baznycioje nesituoket, tai jus patys turit nuspresti, kurioje baznycioje krikstysite vaika ir kurio tikejimo ji mokysite, tikejimas tai pas abu krikscioniskas, taciau ne tik kalba skiriasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(inaccka @ 2009 04 21, 14:07)
Sveikos  smile.gif  gal zinot kaip su tevu skirtyngais tikejimas buna? g.gif  Nes as esu pravoslave o mano vyras katalikas,lyg ir tas pats tikejimas tik skirtyngom kalbom rolleyes.gif  Ar vaiko krikstui tai neturi esmes?Me banycioj nesizzenijom schmoll.gif

Musu kunigas nieko neklause apie tikejimus.Ir baznycioje mes nesituokem, bet tai nesvarbu, nieko nesake.Tikriausiai labiausiai priklauso nuo kunigo.Mes uzsirasem Klaipedoj, kunigas paprastas ir mielas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vijuke @ 2009 04 21, 14:02)
ar tikrai? nes siaip jau tikkai kuriais atvejais ten krikstija po viena vaika


hm... kiek man teko ten fotografuoti - tai taip smile.gif
Matyt kaip susitaria...
Papildyta:
QUOTE(inaccka @ 2009 04 21, 14:07)
Sveikos  smile.gif  gal zinot kaip su tevu skirtyngais tikejimas buna? g.gif  Nes as esu pravoslave o mano vyras katalikas,lyg ir tas pats tikejimas tik skirtyngom kalbom rolleyes.gif  Ar vaiko krikstui tai neturi esmes?Me banycioj nesizzenijom schmoll.gif


Visiskai jokio skirtumo!
Niekas net neklausia kokie jusu tikejimai. Krikstas taigi vaiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sviecia @ 2009 04 21, 23:30)
hm... kiek man teko ten fotografuoti - tai taip smile.gif
Matyt kaip susitaria...
Papildyta:
Visiskai jokio skirtumo!
Niekas net neklausia kokie jusu tikejimai. Krikstas taigi vaiko smile.gif

Mat mano drauge krikstyjo dukra savo ir ji buvo nesituokus baznycioj tai vaje vaje ko tik kunigas jai neprisnekejo blink.gif vaika benkartu isvadino,ne is meiles gimusiu nu zodziu kosmariskai juo iskeike doh.gif
Atsakyti
QUOTE(inaccka @ 2009 04 22, 12:29)
mano drauge krikstyjo dukra savo ir ji buvo nesituokus baznycioj

Pripažinkit, jog iš principo kunigas tokiu atveju yra visiškai teisus cool.gif Na, pasakykit, koks tikslas tuomet krikštyt vaiką? g.gif

P.S. kuo puikiausiai žinau, kad kaip žmonių, taip ir kunigų visokių būna irnesakyk.gif
Atsakyti
Na aš čia ir prisiskaičiau visko... Norim ir mes dukrytę krikštyti, bet mes su dukrytės tėveliu nesusituokę, o ir krikšto tėvai bus iš skirtingų šeimų ir nei vienas nesusituokęs... Įdomu, ar dukrytę kas sutiks apkrikštyti... Šiandien kaip tik eisim į bažnyčią su kunigu kalbėti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aquilatel @ 2009 04 23, 14:23)
Na aš čia ir prisiskaičiau visko... Norim ir mes dukrytę krikštyti, bet mes su dukrytės tėveliu nesusituokę, o ir krikšto tėvai bus iš skirtingų šeimų ir nei vienas nesusituokęs... Įdomu, ar dukrytę kas sutiks apkrikštyti... Šiandien kaip tik eisim į bažnyčią su kunigu kalbėti  ax.gif

kad kriksto teveliai bus is skirtingu seimu, tai cia nieko tokio, bet va kaip del jusu tai nzn. smile.gif
Atsakyti