Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos

QUOTE(Inetookaz @ 2009 04 10, 16:38)
komunijos pazyma turiu, bet krikstynu ne, na gal susipras gi kunigas, kad be krikstynu ir komunijos nebuciau priemusi. smile.gif

Sorriux - "susimakalavau" doh.gif Taigi ir aš pati turiu tik I komunijos pažymą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2009 04 10, 16:43)
Sorriux - "susimakalavau" doh.gif Taigi ir aš pati turiu tik I komunijos pažymą ax.gif

na geriausia tureti jei kartais prireiktu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetookaz @ 2009 04 10, 17:28)
geriausia tureti, jei kartais prireiktu. smile.gif

Išsiaiškinau ir pasirodė, kad jokio Krikšto dokumento aš nė neturėjau (galbūt tais laikas dar neišdavinėjo). Užtat pažymą apie Pirmąją Komuniją tikrai turiu.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2009 04 11, 12:55)
Išsiaiškinau ir pasirodė, kad jokio Krikšto dokumento aš nė neturėjau (galbūt tais laikas dar neišdavinėjo). Užtat pažymą apie Pirmąją Komuniją tikrai turiu.

as irgi neturiu, tai matyt, ir neišduodavo jokios pažymos, mama sakė, kad į knygą kažkokią įrašė ir viskas. smile.gif
Atsakyti
Mes jau irgi uzrasem savaja krikstymui.Kunigas paprastas kai 3 kapeikos, atejo vyras, as lauke laukiau kol mane pakvies...Paklause kada norim ir koks vaiko vardas.Iskart uzrase ir viskas.Vyras paklause kiek mum tai kainuos, sako ka jus, i dezute paaukosit ir uzteks. rolleyes.gif Nei kazkokiu pazymu prase, net neklause ar susituoke, ar tikintys ir t.t.Pasake kad galime kursus palankyti, bet kadangi esam is kito miesto, sako tiek to. lotuliukas.gif
Ai, beje, o kai uzrasinejot savo vaikiukus krikstynom ar paeme kazkokius jusu kontaktus, prase dar karta susitikti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elenuxus: 15 balandžio 2009 - 18:59
QUOTE(elenuxus @ 2009 04 15, 19:55)
Mes jau irgi uzrasem savaja krikstymui.Kunigas paprastas kai 3 kapeikos, atejo vyras, as lauke laukiau kol mane pakvies...Paklause kada norim ir koks vaiko vardas.Iskart uzrase ir viskas.Vyras paklause kiek mum tai kainuos, sako ka jus, i dezute paaukosit ir uzteks. rolleyes.gif Nei kazkokiu pazymu prase, net neklause ar susituoke, ar tikintys ir t.t.Pasake kad galime kursus palankyti, bet kadangi esam is kito miesto, sako tiek to. lotuliukas.gif
Ai, beje, o kai uzrasinejot savo vaikiukus krikstynom ar paeme kazkokius jusu kontaktus, prase dar karta susitikti?

mas dar neužsirašę,busim krikštotėvai, tai užrašys tėveliai. smile.gif O kokioje bažnyčioje krikštysit? smile.gif
Atsakyti
Sveki,
Gal žinote kiek reikia Kaune Vytauto bažnyčioje ar Kauno katedroje mokėti už krikštynas? Ar pasako kiek ar reik patiem susiprasti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuika X @ 2008 02 21, 17:02)
As turiu klausimeli> Ar galima kriksta panaikinti ir is naujo pakrykstyti vaikus?

Matot ex buves pasieme savaitgaliui vaikus ir pakrykstyjo be mano zinios  ir kriksto tevai jo sesuo su vyru abiems vaikams, vaikai is vis nebendrauja su jais.  O ar galejo be mano leidimo tai padaryti?

gun_bandana.gif Na dar tokio atvejo neteko girdėti! mad.gif Su Jūsų ex buvusio vyro psichika kažkas tikrai netvarkoj. Belieka Jus tik užjausti, nes, kiek žinau, galima tik perkrikštyti į kitą tikėjimą, o dar kartą krikštyti katalikų bažnyčioje - ne. verysad.gif
Atsakyti
Nezinau, kodel mamos taip dziaugiasi, kad kunigas nereikalauja laikytis tikejimo tradiciju. Tai kam tada is vis krikstyt, pasidarykit baliu, pastovekit prie baznycois ar dar ka? Kunigas privalo paaiskinti kriksto sakramento prasme, priminti krikstateviu pareigas, paklausti vaikucio vardelio ir prireikus pasiulyti - šventą.
Nepagalvokit, as pati prasta katalike ir neagituoju cia religijos, bet visiskas jos sumenkinimas dziaugsmo nekelia.
Atsakyti
QUOTE(Romantika5 @ 2009 04 17, 12:46)
Nezinau, kodel mamos taip dziaugiasi, kad kunigas nereikalauja laikytis tikejimo tradiciju. Tai kam tada is vis krikstyt

Kunigas privalo paaiskinti kriksto sakramento prasme, priminti krikstateviu pareigas


Labai teisingai pastebėta drinks_cheers.gif

Beje, aš kuo senesnė daraus, tuo vis labiau mąstau, jog krikštyti reikėtų jau sąmoningą vaiką, t.y. kad jis pats galėtų nuspręst, kuri gi religija jam yra arčiausiai širdies ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintė @ 2009 04 16, 16:57)
Sveki,
Gal žinote kiek reikia Kaune Vytauto bažnyčioje ar Kauno katedroje mokėti už krikštynas? Ar pasako kiek ar reik patiem susiprasti  g.gif

Mes krikstynom pernai Prisikelimo baznycioj, tai rastinej pakalusus kainos, pasake, kad tai ne atlygis, o auka ir pridure 100-150 lt. Kriksto diena mes kunigui sumokejom 150lt, ir dar davem maiseli saldainiu (tures ka vaikam padalint biggrin.gif ). Pagal senas krikstynu tradicijas reikia duoti pyrago, kad is geros rankos pakrikstytu. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetookaz @ 2009 04 15, 20:55)
mas dar neužsirašę,busim krikštotėvai, tai užrašys tėveliai. smile.gif O kokioje bažnyčioje krikštysit? smile.gif

Krikstysim Taikos Karalienes baznycioj.Labai laukiam ax.gif
Papildyta:
Beje, as dar apie pati kriksta, tai manau, kad visi, kas yra nusiteike krikstyti, tai puikiai zino ka tas krikstas reiskia, kam tie krikstateviai, kas tas sventas vardas ir t.t.Nieks nenumenkina tu krikstynu.Viskas supaprastinta siais laikais, bet as nematau nieko blogo ir nejauciu jokio diskomforto.Ir balius cia ne prie ko, net negalvojom daryti baliaus, tik veliau nusprendem, kad rinksimes pas giminaicius saslyko pakepti ir pasibuti kartu su seimom.O placiau apie visus uz ir pries padiskutuoti kvieciu i kazkokia tema"krikstynos-kam?"Kazkur siame forume yra.
Atsakyti