Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos

QUOTE(Angelina 2007 @ 2008 05 29, 14:41)
4. Kokia dieną bažničioj galima pasirinkti krikštinoms (Šv. Petro ir Povilo bažničioj)?
Penktadienis arba šestadienis.

kitose baznyciose galima ir 7-ieni mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Zavinga*: 29 gegužės 2008 - 15:51
Vienam puslapi perskaiciau va ka

Krikštatėviais gali būti:
-tik katalikai;
-vyresni nei 16 metų asmenys (priėję prie Pirmos komunijos, priėmę Sutvirtinimo sakramentą);
-gali būti tik vienas krikštatėvis (krikštatėvis arba krikštamotė);

Kaip cia dabar suprast?
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2008 05 31, 15:48)
Vienam puslapi perskaiciau va ka

Krikštatėviais gali būti:
-tik katalikai;
-vyresni nei 16 metų asmenys (priėję prie Pirmos komunijos, priėmę Sutvirtinimo sakramentą);
-gali būti tik vienas krikštatėvis (krikštatėvis arba krikštamotė);

Kaip cia dabar suprast?




blink.gif
Kazkokia tai mesamone, ypac paskutinis punkta, logiskai mastant, turi buti abu krikstateviai g.gif
Gal galite atsiusti nuoroda i ta puslapi (jeigu rasit)? Tiesiog pasidare idomu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Angelina 2007 @ 2008 05 31, 20:04)
blink.gif
Kazkokia tai mesamone, ypac paskutinis punkta, logiskai mastant, turi buti abu krikstateviai  g.gif
Gal galite atsiusti nuoroda i ta puslapi (jeigu rasit)?  Tiesiog pasidare idomu  ax.gif

www.viskaskrikstynoms.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bumbasi: 31 gegužės 2008 - 20:40
QUOTE(bumbasi @ 2008 05 31, 15:48)
-gali būti tik vienas krikštatėvis (krikštatėvis arba krikštamotė);

Kaip cia dabar suprast?

Suprast tiesiogiai. Kai sunku rasti du, laisvai gali būti tik vienas. smile.gif

http://kaunas.lcn.lt/10/rodyti,1040
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 03 birželio 2008 - 18:06
Sveikos mamytes,


ruošiuosi krikštyti sūnelį ir niekur nerandu žodžių kuriuos galūtum su vyru pasakyti svečiams prie stalo, kaip visi susėda svečiai. Gal galėtumete padėti.


Ačiū
Atsakyti
Moteros, pagelbėkit ir man dėl krikštynų. Mes su vyru susituokę jau 10 metų, bet mūsų santuoka civilinė (bažnyčioje nesituokėm). Aš esu tik krykštyta, pirmos komunijos nepriėjusi ir pan. Vyras šiuos reikalus dar vaikystėje susitvarkė. Ar mums leis sūnų krykštyti be šliubo bažnyčioje?
Atsakyti
QUOTE(cookiller @ 2008 07 08, 13:08)
Moteros, pagelbėkit ir man dėl krikštynų. Mes su vyru susituokę jau 10 metų, bet mūsų santuoka civilinė (bažnyčioje nesituokėm). Aš esu tik krykštyta, pirmos komunijos nepriėjusi ir pan. Vyras šiuos reikalus dar vaikystėje susitvarkė. Ar mums leis sūnų krykštyti be šliubo bažnyčioje?

manes tai net neklause kunigas ar tuokemes baznycioje unsure.gif aisku kad leis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2008 07 08, 12:29)
manes tai net neklause kunigas ar tuokemes baznycioje  unsure.gif aisku kad leis  smile.gif


Labai tikiuosi, nes esu girdėjusi kad kažkas susidūrė su šia problema.
Tai pirmas žingsnis yra nueiti į bažnyčią ir pareikšti norą pakrykštyti vaiką? Kunigas paskiria datą ar pats gali rinktis? Esu žalia žalia šioj srity.
Atsakyti
QUOTE(cookiller @ 2008 07 08, 12:31)
Labai tikiuosi, nes esu girdėjusi kad kažkas susidūrė su šia problema.
Tai pirmas žingsnis yra nueiti į bažnyčią ir pareikšti norą pakrykštyti vaiką? Kunigas paskiria datą ar pats gali rinktis? Esu žalia žalia šioj srity.


Einat į bažnyčią ir derinat laiką, kuris būtų patogus tiek jums tiek kunigui. Mes pasakėm kada norim, tą dieną dar buvo galimybė tilpt į kunigo "grafikus", suderinom valandą ir viskas, sutartą dieną atvažiavom.

Tėvų santuoka, bažnytinė ar ne nėra kliūtis vaiko krikštui. Svarbiau kad krikšto tėvai, jei jie vyras ir žmona būtų priėmę šliūbą.
Atsakyti
QUOTE(toscana @ 2008 07 08, 12:41)
Einat į bažnyčią ir derinat laiką, kuris būtų patogus tiek jums tiek kunigui. Mes pasakėm kada norim, tą dieną dar buvo galimybė tilpt į kunigo "grafikus", suderinom valandą ir viskas, sutartą dieną atvažiavom.

Tėvų santuoka, bažnytinė ar ne nėra kliūtis vaiko krikštui. Svarbiau kad krikšto tėvai, jei jie vyras ir žmona būtų priėmę šliūbą.


O kokios stavkės, kiek kunigui reikia sumokėti už krikštynas? Kada? Registruojantis ar kaip? Apšvieskit mane biggrin.gif
Atsakyti
Mūsų krikštas 10.30.kada patartumėt rezervuot restoraną?aš mąstau kokiai 12-ai.ar spėsim?iki šventimo vietos gal tik 20 minučių kelio.Kiek gi trunka pats krikštas?
Atsakyti