Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos

o kokia jaukia kavinuke? kur skaniai taiso, ir siaip maloni aplinka? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(mazulia @ 2008 03 04, 19:31)
o kokia jaukia kavinuke? kur skaniai taiso, ir siaip maloni aplinka? wink.gif

Atskira banketine salyte, talpina iki 20 zmoniu. Yra atskiras iejimas, atskiras wc, isejimas i lauka. Skanu labai smile.gif "trys mergeles" Antakalnis, netoli P.Povilo bazn. 4u.gif (ten savo vestuves svenciau smile.gif ) thumbup.gif Yra ten ir 2 didesnes salytes, bet sita jaukiausia smile.gif
Atsakyti
Dar prisiminiau viena varianta.
Teko man dalyvauti krikstynose Vilniuje, Krikstynos vyko Katedroj, tada vaziavom i Botanikos soda, ten buvo fotosesija, ir piknikas. Ten tokia didele yra pavesine, kurioje visi uzkandziavo ir t.t. tikrai grazus parkas thumbup.gif: Tik va, reikalingas geras oras smile.gif Ir pagalvojus, kad tikrai nebrangiai gavosi grazios krikstynos.
Atsakyti
o galima butu tel. tos kavinukes? is anksto dekoju, galima i az. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(mazulia @ 2008 03 04, 22:52)
o galima butu tel. tos kavinukes? is anksto dekoju, galima i az. wink.gif

ot tai vepla, sumaisiau pavadinimus smile.gif
"trys puseles"
http://www.meniu.lt/...id=1079&id=3526
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2008 03 04, 16:02)
Vilniuje, jei zaidimu kambariai " ziogas"- Big'e" "laukiniai vakarai" - antakalnyje; "Nykstukas"- pasilaiciuose; Euro-opa- Europoj, Akropoli; Bavaria- Akropoli (atskira banketine sake su kampeliu vaikams"; "dvarkiemis"- Traku kelias, Visas rusys vaikams smile.gif

Dar testi smile.gif


Kaip tik ten norejome daryti, bet palaidojau ta minti, nes buvau isitikinusi, kad ten nieko panasaus nera, o dabar zinau kad yra thumbup.gif Oi kaip aciu aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanile @ 2008 03 05, 17:19)
Kaip tik ten norejome daryti, bet palaidojau ta minti, nes buvau isitikinusi, kad ten nieko panasaus nera, o dabar zinau kad yra  thumbup.gif  Oi kaip aciu  aciuks.gif

Yra smile.gif
http://www.trakudvar.../lt/?pg=vaikams

tik ten reik is anksto paprasyt, kad ta diena i ta kambari nieko neleistu, nes kai sueis svetimi vaikai su savo "cebatais" tai jus su graziais drabuziais liksit baisus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2008 03 05, 16:10)
Yra smile.gif
http://www.trakudvar.../lt/?pg=vaikams

tik ten reik is anksto paprasyt, kad ta diena i ta kambari nieko neleistu, nes kai sueis svetimi vaikai su savo "cebatais" tai jus su graziais drabuziais liksit baisus smile.gif


Aga tiksliai, as apie tai net nepagalvojau doh.gif Bet kazi ar seimininkai sutiks, nes va perskaiciau, kad kiekviena sestadieni, sekmadieni 15val renginius vaikams siulo g.gif Na reikia vaziuoti ir sneketis ax.gif
Atsakyti
sveikutes,nezinau ar i tema parasysiu,bet mane domina kokius dokumentus reikia pristatyti norint pakrikstyti leliuka sv Onos baznycioja vilniuje ir kur ten reikia kreiptis del datos paskirimo,gal kas susidure su tuo.kadangi gyvenu uk, o leliuka noriu krikstyti Lietuvoj,tai net neisivaizduoju kas ir kaip busiu dekinga uz informacija biggrin.gif
Atsakyti
siaip reikia tik vaiko gimimo liudijima, zvakes ir ziurstuko, ar kazko tokio.mes krikstysim vln katedroj, as manau visur tas pats.bet del viso pikto isversk GL i lt kalba wink.gif
o del tel paieskok google, as t.p. ieskojau katedros tel .vat
Atsakyti
QUOTE(mazulia @ 2008 03 07, 00:30)
siaip reikia tik vaiko gimimo liudijima, zvakes ir ziurstuko, ar kazko tokio.mes krikstysim vln katedroj, as manau visur tas pats.bet del viso pikto isversk GL i lt kalba wink.gif
o del tel paieskok google, as t.p. ieskojau katedros tel .vat

dekui uz pagalba,tiesa mano maziuko gimimo liudijimas lietuviskas mes ji pasidarem rudeni,bet turiu ir angliska. o gal ka nors zinai kaip del kriksto tevu,jie gali buti nesusituokia?
Atsakyti
gali, as pati krikstyjau neapsizenijus.tuolab mergaite pirma-nors kaip bobutes sako liksiu senmerge, aaga, kaip ne taip, istekejus turiu vyra ir nuostabu sunu wink.gif
Atsakyti