Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos

Sveiki, turiu toki klausimeli.... kas turi dalyvauti krikstynose??? nu aisku, tevai, krikšto tėvai, seneles ir seneliai, ar butinai turi dalyvauti kitos gimines, pvz. pusbrolis,tetos, arba cia kaip patys tevai nuspres organiziuoti svente???
Atsakyti
QUOTE(Bjarke @ 2008 02 21, 11:49)
Sveiki, turiu toki klausimeli.... kas turi dalyvauti krikstynose??? nu aisku, tevai, krikšto tėvai, seneles ir seneliai, ar butinai turi dalyvauti kitos gimines, pvz. pusbrolis,tetos, arba cia kaip patys tevai nuspres organiziuoti svente???


Manau, kad viskas priklauso nuo teveliu organizavimo.. ar jus norit seimynines sventes(dideles/mazos),ar dar ir draugu kviesit... pagal tradicijas ar siaip...
Mes kvietem tai ka jus isvardinot + buri draugu, ir mums tai buvo svente thumbup.gif
Atsakyti
Tai zinoma,kad tik nuo tevu priklauso.Jei norit galit tik su kriksto tevais be giminiu.
Atsakyti
O kada paprastai daromos krikstynos?Kokio amziaus turi buti mazylis? ar cia irgi nuo tevu priklauso? O gal prietaru kokiu yra?


O del ju dydzio tai manau viskas nuo pinigu priklauso. Jei ju yra maiselis, tai galima ir kokiu planuotoju pasamdyti, o jei nera, tai uzteks ir simboliskai.
Atsakyti
As turiu klausimeli> Ar galima kriksta panaikinti ir is naujo pakrykstyti vaikus?

Matot ex buves pasieme savaitgaliui vaikus ir pakrykstyjo be mano zinios ir kriksto tevai jo sesuo su vyru abiems vaikams, vaikai is vis nebendrauja su jais. O ar galejo be mano leidimo tai padaryti?
Atsakyti
QUOTE(Zuika X @ 2008 02 21, 16:02)
As turiu klausimeli> Ar galima kriksta panaikinti ir is naujo pakrykstyti vaikus?

Matot ex buves pasieme savaitgaliui vaikus ir pakrykstyjo be mano zinios  ir kriksto tevai jo sesuo su vyru abiems vaikams, vaikai is vis nebendrauja su jais.  O ar galejo be mano leidimo tai padaryti?

Negalima perkrikštyt. Blogai jei be leidimo, bet krikštas vis tiek tikras ir galioja.

Yra krikštynoms skirtas visas skyrelis ir tema apie tai yra
http://www.supermama...?...=17368&st=0
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo feličitavas_tarakonas: 21 vasario 2008 - 16:11
QUOTE(Bjarke @ 2008 02 21, 12:46)
Sveiki, turiu toki klausimeli.... kas turi dalyvauti krikstynose??? nu aisku, tevai, seneles ir seneliai, ar butinai turi dalyvauti kitos gimines, pvz. pusbrolis,tetos, arba cia kaip patys tevai nuspres organiziuoti svente???

Jokio BUTINAI nera. Cia priklauso nuo pacios taves. Pas mus dalyvavo tik seneliai is mano puses kriksto tevai ir dar viena teta pasikvietem. Daugiau jokiu giminiu, nors ju daug yra.
Atsakyti
sveikos mamytes smile.gif noriu jusu paklausti, gal kuri esate susidurusi su sia problemele ir radote puiku sparendima.
ruosiuosi krikstyti savo mazyle, taciau kumai yra neorganizuoti zmones, tai gal kas zinote koki krikstynu vedeja, uris pravestu visa svente. noriu kad si niena butu nepamirstama ne tik mums bet ir musu sveciams.
busiu labai dekinga uz pagalba mirksiukas.gif
Atsakyti
o dar yra ir tokiu zmoniu, kurie veda krikstynas? idomu suzinot kiek ima uz tai
Atsakyti
PADEKIT wub.gif gal kas zino kokia jaukia kavine? net nzn nuo kur pradet? sad.gif
jauciu viskas uzimta vestuvems.
Atsakyti
QUOTE(mazulia @ 2008 03 03, 10:23)
PADEKIT  wub.gif gal kas zino kokia jaukia kavine? net nzn nuo kur pradet? sad.gif
jauciu viskas uzimta vestuvems.


Va ir mane domina kokios yra Vilniuje kavinukes, kad butu kampelis vaikams. g.gif Zinoma visokios CILI netinka, noretusi kad butu krikstynu nuotaika ax.gif Gal mamytem teko svesti vaiku gimtadienius kazkur idomiau, ar as cia ne sitije temoje bludiju blush2.gif
Atsakyti
Vilniuje, jei zaidimu kambariai " ziogas"- Big'e" "laukiniai vakarai" - antakalnyje; "Nykstukas"- pasilaiciuose; Euro-opa- Europoj, Akropoli; Bavaria- Akropoli (atskira banketine sake su kampeliu vaikams"; "dvarkiemis"- Traku kelias, Visas rusys vaikams smile.gif

Dar testi smile.gif
Atsakyti