Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos

QUOTE(Pumpuryte @ 2007 05 16, 15:19)
Peržiūrėjau, bet tokios temos neradau  bigsmile.gif
Padiskutuokim apie vaiko krykštą- kam jis reikalingas, kas apeigų metu įvyksta , kaip pasiruošt ir apie visą kitą kas liečia krikštynas.

O man įdomu štai kas- ar įsisvaikinus vaikelį reikia jį perkrikštyt jei nežinai ar krikštytas arba nežinai kas ir kur jo krykšto tėvai..?
Gal yra čia dvasininkų, kurie tai paaiškintu..?
Dėkoju už bet kokią nuomonę  ax.gif

Dvasininkai ir labai kompetetingi zmones (religiniais) klausimais cia nesilanko, tikrai zinau smile.gifO pati ar tikinti esat?
Atsakyti
QUOTE(Evelinushka @ 2007 05 16, 13:22)
Dvasininkai ir labai kompetetingi zmones (religiniais) klausimais cia nesilanko, tikrai zinau smile.gifO pati ar tikinti esat?

Tikejausi "profesionalaus" atsakymo blush2.gif Gaila, jei nera patareju...
Taip, tikinti.
Atsakyti
QUOTE(Pumpuryte @ 2007 05 16, 15:28)
Tikejausi "profesionalaus" atsakymo  blush2.gif  Gaila, jei nera patareju...
Taip, tikinti.

katalike?
Atsakyti
QUOTE(Evelinushka @ 2007 05 16, 13:30)

Vyksta apklausa? biggrin.gif
Taip.
Papildyta:
QUOTE(Evelinushka @ 2007 05 16, 13:22)
Dvasininkai ir labai kompetetingi zmones (religiniais) klausimais cia nesilanko, tikrai zinau smile.gifO pati ar tikinti esat?

O kodel taip isitikinus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpuryte @ 2007 05 16, 15:31)
Vyksta apklausa?  biggrin.gif
Taip.

tai jei esat is kitos konfesijos, tai jau ne man kazka sakyt 4u.gif neperseniausiai kalbejau su zmogum, kuris rengia kriksto Sakramentui, tai pabandysiu atkartot, ka jis sake:)
o sake, kad jei tevai katalikai,laikosi dekalogo ir baznycios mokymo, tai reikia krikstyti, o jei ne tai kam?Kriksto metu pasejamas tarsi tikejimo grudas, kuri reikia auginti ir puoseleti ir.t.t. ot, turiu bedos su atkartojimu nuostabiu minciu doh.gif nieko, gudresni truputi papildys mane 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Pumpuryte @ 2007 05 16, 15:36)
Vyksta apklausa?  biggrin.gif
Taip.
Papildyta:

O kodel taip isitikinus?  g.gif

turiu garbes juos pazinti( ne visus,aisku) ir paklausiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelinushka @ 2007 05 16, 13:37)
tai jei esat is kitos konfesijos, tai jau ne man kazka sakyt  4u.gif neperseniausiai kalbejau su zmogum, kuris rengia kriksto Sakramentui, tai pabandysiu atkartot, ka jis sake:)
o sake, kad jei tevai katalikai,laikosi dekalogo ir baznycios mokymo, tai reikia krikstyti, o jei ne tai kam?Kriksto metu pasejamas tarsi tikejimo grudas, kuri reikia auginti ir puoseleti ir.t.t. ot, turiu bedos su atkartojimu nuostabiu minciu doh.gif nieko, gudresni truputi papildys mane  4u.gif

Prasau man neismanelei paaiskinti siu zodziu prasme: konfesija, dekalogas blush2.gif
Kad pakrikstynus pasiejamas tikejimo grudas ta suprantu biggrin.gif
O as klausiu ar įsisvaikinus vaikelį reikia jį perkrikštyt jei nežinai ar krikštytas arba nežinai kas ir kur jo krykšto tėvai..?
Atsakyti
QUOTE(Pumpuryte @ 2007 05 16, 15:45)
Prasau man neismanelei paaiskinti siu zodziu prasme: konfesija, dekalogas  blush2.gif
Kad pakrikstynus pasiejamas tikejimo grudas ta suprantu  biggrin.gif
O as klausiu  ar įsisvaikinus vaikelį reikia jį perkrikštyt jei nežinai ar krikštytas arba nežinai kas ir kur jo krykšto tėvai..?

Dekalogas-Dievo isakymai, konfesija-religine pakraipa(?) blush2.gif
tai, jei auginsi katalikiskai, tai krikstyk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelinushka @ 2007 05 16, 13:50)
Dekalogas-Dievo isakymai, konfesija-religine pakraipa(?)  blush2.gif
tai, jei auginsi katalikiskai, tai krikstyk smile.gif

aciu mirksiukas.gif
tik jei jis buvo krikstytas nesigaus "uzkrikstytas"? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpuryte @ 2007 05 16, 16:04)
aciu  mirksiukas.gif
tik jei jis buvo krikstytas nesigaus "uzkrikstytas"? g.gif

As noreciau tau patarti, tokiais klausimai kreiptis i kompetetinga zmogu, kuris tau ta paaiskins
mirksiukas.gif o tokiu yra musu zemelej, tik reik paiekot 4u.gif
Atsakyti
Ech kaip noreciau pametyt strelikes, bet susilaikysiu biggrin.gif

zmogau jei esi tikintis ir lankaisi baznycioje tai ir paklausk pas savo kuniga, jis viska smulkiai ir isaiskins smile.gif o siaip tikinciam zmogui reiketu zinoti kriksto klausymus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpuryte @ 2007 05 16, 14:45)
Kad pakrikstynus pasiejamas tikejimo grudas ta suprantu  biggrin.gif
O as klausiu  ar įsisvaikinus vaikelį reikia jį perkrikštyt jei nežinai ar krikštytas arba nežinai kas ir kur jo krykšto tėvai..?

Krikštydama įsipareigoji auklėti vaiką krikščioniškai. jok "grūdas" nesėjamas"
Jei nežinai ar krikštytas - galit krikštyti, tada kunigui taip ir pasakykit - kad nežinot - krikštys su sąlyga, kad nekrikštas.
Jeigu žinot, kad krikštytas, tik nežinot kas krikštatėviai - ne priežastis krikštyti dar kartą. Galot paklausti buvuxių globėjų ar vaikų namų auklėtojų. jei nežinos - teks apsieiti be jų.
Atsakyti
QUOTE(Evelinushka @ 2007 05 16, 14:22)
Dvasininkai ir labai kompetetingi zmones (religiniais) klausimais cia nesilanko, tikrai zinau smile.gif

O aš žinau, kad bent jau tikrai lankėsi ir ne vienas kompetentingas žmogus. tongue.gif Beje didelės kompetencijos tokiu klausimu ir nereikia. smile.gif

p. Kikimora labai trumpai ir teisingai atsakė. smile.gif

O čia plačiau apie krikštą. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 16 gegužės 2007 - 18:15