Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos

QUOTE(lotta @ 2006 03 27, 15:14)
Taip, draugu turiu begale, bet nemegstu kazkokio farso daryti "del akiu"...Jei esu viena tai viena, kai busiu su kazkuo, tada nebebusiu viena... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
O kur Vln. kas krikstijot? Kur neuzdave durnu klausimu ir nemoralizavo, bo man tai visai neidomu.... g.gif


Na, kažkaip įdomiai jūs čia apie moralizavimus šnekat, lyg pačios būtimėm kaltos, kad vienišos... Krikštijau Šv. Onos bažnyčioje, labai viskas buvo puiku ir nuoširdu... Ir klausimų nebuvo jokių lotuliukas.gif O kalbėdama apie draugus turėjau omeny, tau brangius žmones, kuriems rūpi tu ir tavo vaikelis 4u.gif Tai tik draugai draugės, o ne dėl akių kažkas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(stellcis @ 2006 03 28, 12:22)
Na, kažkaip įdomiai jūs čia apie moralizavimus šnekat, lyg pačios būtimėm kaltos, kad vienišos... Krikštijau Šv. Onos bažnyčioje, labai viskas buvo puiku ir nuoširdu... Ir klausimų nebuvo jokių  lotuliukas.gif  O kalbėdama apie draugus turėjau omeny, tau brangius žmones, kuriems rūpi tu ir tavo vaikelis  4u.gif Tai tik draugai draugės, o ne dėl akių kažkas  doh.gif


Niu matai, ne taip tave supratau...sorry... 4u.gif
Paprasciausiai esu girdejusi pasiulymu paprasyti kokio pazistamo, kad per krikstynas pastovetu vietoj tetuko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lotta @ 2006 03 28, 12:44)
Niu matai, ne taip tave supratau...sorry... 4u.gif
Paprasciausiai esu girdejusi pasiulymu paprasyti kokio pazistamo, kad per krikstynas pastovetu vietoj tetuko doh.gif


Fee, nu čia tai nesąmonė lotuliukas.gif Man užteko ir labai gero draugo, dabar jau dukters krikšto tėvelio, kuris mažają labai myli, o mes esam tiesiog labai geri draugai smile.gif Niu ir šiaip, kai atsimenu labai faina buvo, nes visi mano draugai susirinko... NIu žiauriai miela thumbup.gif
Atsakyti
Vilniuje Šv.Onos bažnyčia ir prie jos esanti Bernardinų bažnyčia. Krikštą suteikia broliai. Labai gražios ir šiltos vyksta apeigos.Visi ten esantys broliai yra be galo puikūs thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . Galėtum krikštamote paprašyti savo artimiausios draugės, o krokštatėviu brolį, kuris krykštis. Problema būtų išspręsta ir vaikas turėtų abu krikštatėvius.
Atsakyti
QUOTE(Anida @ 2006 03 29, 00:15)
Galėtum krikštamote paprašyti savo artimiausios draugės, o krokštatėviu brolį, kuris krykštis.

O taip galima? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bedugne @ 2006 03 29, 09:29)
O taip galima? g.gif


O tavo zirniukas irgi dar nepakrikstytas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lotta @ 2006 03 29, 10:32)
O tavo zirniukas irgi dar nepakrikstytas? ax.gif

Aha blush2.gif
Aktuali tema, seku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bedugne @ 2006 03 29, 09:39)
Aha blush2.gif
Aktuali tema, seku mirksiukas.gif


O kada zadi krikstyti? mirksiukas.gif
As tai lygtai vasara....
Atsakyti
QUOTE(lotta @ 2006 03 29, 10:44)
O kada zadi krikstyti? mirksiukas.gif
As tai lygtai vasara....

As irgi smile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bedugne @ 2006 03 29, 09:51)
As irgi smile.gif  ax.gif


O tu jau baznucia issirinkusi esi? Krikstatevius irgi?
Bo as krikstatevius issirinkusi jau seniai, bet jie abu uzsienyje ir nzn. ar jiems pavyks tuo paciu metu grizti abiems doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lotta @ 2006 03 29, 12:01)
O tu jau baznucia issirinkusi esi? Krikstatevius irgi?
Bo as krikstatevius issirinkusi jau seniai, bet jie abu uzsienyje ir nzn. ar jiems pavyks tuo paciu metu grizti abiems doh.gif

Tai jau tiek pralaukus, dar palauk, kol abu krikstateviai bus LT biggrin.gif
Neissirinkau dar baznycios g.gif
Krikstatevius daug maz jau numaciusi esu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bedugne @ 2006 03 29, 11:47)
Tai jau tiek pralaukus, dar palauk, kol abu krikstateviai bus LT biggrin.gif
Neissirinkau dar baznycios g.gif
Krikstatevius daug maz jau numaciusi esu smile.gif


Ai, sunki ten situacija su jais. Turbut, ju kartu LT niekada ir nepamatysim doh.gif
Reiks greiciausiai kriksto tetuko kito ieskoti g.gif
Atsakyti