Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos

QUOTE(lotta @ 2006 03 26, 18:13)
Hm...norejau prikelti sita tema is mirusiu.... blush2.gif

Lyg ir reiktu vaika vasara pakrikstyti...Ale man asmeniskai tai dzin doh.gif , nesureiksminu as sito nerealiai...Bet jau draugai, gimines, artimieji pradejo spausti... g.gif
O as kai pagalvoju, kad baznycioje viena laikysiu ir vaika, ir zvake(nu zodziu uz save ir teti) man atsoka kazkokios fantazijos.... schmoll.gif

Prisiminkit ir jus savo pypliu krikstynas...Gal sugundysite mane mirksiukas.gif

Prisiminiau, kaip su exvyru krikstijom sesers mergaite, triju men kudiki. Nors oficialiai dar nebuvom issiskyre, bet jau pusmetis jis gyveno pas savo gyvenimo meile lotuliukas.gif
Zodziu, susitariau su kunigu, paaiskinau situacija, jis liepe atvaziuoti ir mums, krikstoteveliams, ir tikriems tevams su mergaite eiline diena-ketvirtadieni. Pakrikstijo. Kunigas bande priminti krikstotevu pareigas ir paprotinti ex del to, kad negerai daro, kad savus vaikus palieka. O varge, nemaniau, kad ex, siaip jau dievobaimingas zmogus, taip kuniga uzsipuls, ji iskolios, man geda buvo ir klausyti, galvoju, ot zmogu meiluze pakeite biggrin.gif Sugrizom i mano namus, buvau paruosusi vaisiu, pasivaisinome, ex atsisveikino ir isvyko. Kita diena pamaciau ji su melyne po akimi (o juk advokatas) lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Supratau, kad jo "gyvenimo meile" papuose taip uz toki dalyka, kaip krikstynas lotuliukas.gif
O visas balius su giminemis vyko jau pas seseri savaitgali, visi suprato, kad mergaite tures tik kriksto mama, ir sesuo labai laiminga, kad jos vaikui tapau antra mama thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrag @ 2006 03 26, 17:35)
Prisiminiau, kaip su exvyru krikstijom sesers mergaite, triju men kudiki. Nors oficialiai dar nebuvom issiskyre, bet jau pusmetis jis gyveno pas savo gyvenimo meile lotuliukas.gif
Zodziu, susitariau su kunigu, paaiskinau situacija, jis liepe atvaziuoti ir mums, krikstoteveliams, ir tikriems tevams su mergaite eiline diena-ketvirtadieni. Pakrikstijo. Kunigas bande priminti krikstotevu pareigas ir paprotinti ex del to, kad negerai daro, kad savus vaikus palieka. O varge, nemaniau, kad ex, siaip jau dievobaimingas zmogus, taip kuniga uzsipuls, ji iskolios, man geda buvo ir klausyti, galvoju, ot zmogu meiluze pakeite biggrin.gif Sugrizom i mano namus, buvau paruosusi vaisiu, pasivaisinome, ex atsisveikino ir isvyko. Kita diena pamaciau ji su melyne po akimi (o juk advokatas) lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Supratau, kad jo "gyvenimo meile" papuose taip uz toki dalyka, kaip krikstynas lotuliukas.gif
O visas balius su giminemis vyko jau pas seseri savaitgali, visi suprato, kad mergaite tures tik kriksto mama, ir sesuo labai laiminga, kad jos vaikui tapau antra mama thumbup.gif



Smagu buvo...Bet per krikstynas kaip suprantu dalyvavo abu tevai ir abi mamkos...O pas mus tai vieno is to ketvertuko greiciausiai nebus.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lotta @ 2006 03 26, 18:54)
Smagu buvo...Bet per krikstynas kaip suprantu dalyvavo abu tevai ir abi mamkos...O pas mus tai vieno is to ketvertuko greiciausiai nebus.... ax.gif

Kuo mazesnis vaikas, tuo geriau tai atlikti, maziau klausimu kels. Gal per sirdi ir pereis, bet atsikvepsi, nusisypsosi ir zinosi, kad padarei viska, kas priklauso.
As tai turiu problema-vyrenysis turi eiti Komunijos sia vasara, va, cia tai suku galva, ka daryti? g.gif Garantuotai nores dalyvauti ir tevas su savo familija(gal ir antroji atsigrus?), tai iskilmes dar iskilmemis, o kaip paskui sventiniai pietus? Nei vienu vyti, nei kitu? Ir vieniems nemalonu, ir kitiems, juk dalyvaus ir mano antrasis? Zodziu, nezinau, ka daryti, bet laiko dar yra, gal kas issispres, sakoma "bus beda, bus roda" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrag @ 2006 03 26, 18:46)
Kuo mazesnis vaikas, tuo geriau tai atlikti, maziau klausimu kels. Gal per sirdi ir pereis, bet atsikvepsi, nusisypsosi ir zinosi, kad padarei viska, kas priklauso.


Hm...o as mastau ar is vis priklauso...Gal vaikas paaugs ir pats nuspres kas butent jam priklauso, o kas ne... g.gif
Atsakyti
QUOTE(lotta @ 2006 03 26, 18:53)
Hm...o as mastau ar is vis priklauso...Gal vaikas paaugs ir pats nuspres kas butent jam priklauso, o kas ne... g.gif

Na, aš manau, kad pakrikštint - tai tikrai priklauso 4u.gif o toliau - galbūt galima palikti vaikui spręst.
Mano mažylis lygiai tokio pat amžiaus kaip ir tavasis smile.gif Mes šiaip ne taip pasikrikštinom, tai galiu pasakyt, kad tikrai - nebuvo smagu vienai abiejų tėvelių vietoje stovėti...Nors kunigas buvo labai labai šaunus ir tai buvo tikai gražiausios ir kažkuria prasme prasmingiausios krikštynos iš trijų (turiu mintyje visų savo vaikų krikštynas) bet vienai dalyvauti tose apeigose nėra taip jau paprasta. Sunku morališkai. Bet mes visos tave palaikysim smile.gif 4u.gif Sėkmės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lotta @ 2006 03 26, 17:13)
Hm...norejau prikelti sita tema is mirusiu.... blush2.gif

Lyg ir reiktu vaika vasara pakrikstyti...Ale man asmeniskai tai dzin doh.gif , nesureiksminu as sito nerealiai...Bet jau draugai, gimines, artimieji pradejo spausti... g.gif
O as kai pagalvoju, kad baznycioje viena laikysiu ir vaika, ir zvake(nu zodziu uz save ir teti) man atsoka kazkokios fantazijos.... schmoll.gif

Prisiminkit ir jus savo pypliu krikstynas...Gal sugundysite mane mirksiukas.gif


4u.gif aš irgi galiu pasakyti, nesu labai tikinti ir svarsčiau, ar neturėčiau palikti šį klausimą užaugusiai dukrai spręsti... Bet vis dėlto, tai labai gražios apeigos, tad kodėl gi ne, vėliau juk ji pati nuspręs, ar jai reikia kitų tolimesnių apeigų (komunijos ir t.t.) Per krikštynas irgi stovėjau viena... Tėvas buvo informuotas, bet neatvažiavo ir tuo labai džiaugiuosi... Nes pranešiau iš pareigos, o jis, jei ir būtų atvažiavęs, tai tik būtų vaidyba... O tokioms gražioms apeigoms farsas nereikalingas... Tad tikrai geriau tuo momentu būti vienai... Kai kunigas paklause, kas tėvai, pasakiau: aš esu tėvai smile.gif Nesureikšmink to tėčio smile.gif Turbut turi gerų draugų, kurie tikrai pabus šalia smile.gif Juk svarbiausia nuoširdumas...
Atsakyti
QUOTE(stellcis @ 2006 03 27, 08:55)
Nesureikšmink to tėčio smile.gif Turbut turi gerų draugų, kurie tikrai pabus šalia smile.gif  Juk svarbiausia nuoširdumas...

smile.gif tikrai turiu gerų draugų. Bet nesureikšmint to, ką turi turėti kiekvienas vaikas, man sunkiai sekasi... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(stellcis @ 2006 03 27, 08:55)
:Kai kunigas paklause, kas tėvai, pasakiau: aš esu tėvai smile.gif Nesureikšmink to tėčio smile.gif Turbut turi gerų draugų, kurie tikrai pabus šalia smile.gif  Juk svarbiausia nuoširdumas...


Taip, draugu turiu begale, bet nemegstu kazkokio farso daryti "del akiu"...Jei esu viena tai viena, kai busiu su kazkuo, tada nebebusiu viena... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
O kur Vln. kas krikstijot? Kur neuzdave durnu klausimu ir nemoralizavo, bo man tai visai neidomu.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(lotta @ 2006 03 26, 17:13)
Hm...norejau prikelti sita tema is mirusiu.... blush2.gif

Lyg ir reiktu vaika vasara pakrikstyti...Ale man asmeniskai tai dzin doh.gif , nesureiksminu as sito nerealiai...Bet jau draugai, gimines, artimieji pradejo spausti... g.gif
O as kai pagalvoju, kad baznycioje viena laikysiu ir vaika, ir zvake(nu zodziu uz save ir teti) man atsoka kazkokios fantazijos.... schmoll.gif

Prisiminkit ir jus savo pypliu krikstynas...Gal sugundysite mane mirksiukas.gif

Sūnų krykštyjau 4 metų, prieš operaciją. Krikšto sakramentas suteiktas Kauno Sobore. Fantastiškos krikštynos. Kunigas wub.gif Ir palaimino, ir kryželį padovanojo ir dar vakarienės atėjo wub.gif Bandėm gauti leidimą, kad krikšto tėvu taptų pats kunigas, ale labai sunku tai pasirodė (labai jau daug leitidimų reikia jiems). Bet pati ceremonija ir dovanos vaikui wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
As krikstijau savo mazyli Paberzej, a.a. tevas Stanislovas palaimino mus abu ir man padekojo, kad vaikeli gimdziau ir auginu - kad nepabegau nuo atsakomybes, nepasidariau aborto. Labai grazios ir siltos siltos buvo krikstynos. Dar ir dabar graudu.
Atsakyti
QUOTE(lotta @ 2006 03 27, 16:14)
Taip, draugu turiu begale, bet nemegstu kazkokio farso daryti "del akiu"...Jei esu viena tai viena, kai busiu su kazkuo, tada nebebusiu viena... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
O kur Vln. kas krikstijot? Kur neuzdave durnu klausimu ir nemoralizavo, bo man tai visai neidomu.... g.gif

Vln. siulau kreiptis i Visu Sventuju baznycia, Senamiestyje, ten puikus klebonas dirba thumbup.gif Apie 40 metu, toks su akiniais, siek tiek mikcioja, bet siuolaikisku paziuru, su jaunimu dirba(pavarde uzkrito doh.gif ). Paaiskinsi savo situacija, tikrai nemoralizuos, grazias krikstynas turesit, nes visa dusia i pamoksla ides biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrag @ 2006 03 28, 10:10)
Vln. siulau kreiptis i Visu Sventuju baznycia, Senamiestyje, ten puikus klebonas dirba thumbup.gif Apie 40 metu, toks su akiniais, siek tiek mikcioja, bet siuolaikisku paziuru, su jaunimu dirba(pavarde uzkrito doh.gif ). Paaiskinsi savo situacija, tikrai nemoralizuos, grazias krikstynas turesit, nes visa dusia i pamoksla ides biggrin.gif


O gal pavarde jo iseis prisiminti? ax.gif
Atsakyti