Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos

QUOTE(*fėja* @ 2005 08 10, 09:19)
Sveikutes!
As krikstysiu drauges suneli si menesi. Niekaip neissiaiskinu kiek kainuoja. T.y.kiek kunigui reikia duoti. Ar skiriasi Vilniuje ir kokiame kaime?

manau, kad skiriasi. Didmiesčių kunigai labaiu 'išlepinti' pinigų ir jiems daugaiu reikia. Nors aš manau, kad kike duoti, tai kiekvieno asmeninis reikalas pagal galimybes. Tai auka bažnyčiai ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Nashle @ 2005 08 10, 09:45)
manau, kad skiriasi. Didmiesčių kunigai labaiu 'išlepinti' pinigų ir jiems daugaiu reikia. Nors aš manau, kad kike duoti, tai kiekvieno asmeninis reikalas pagal galimybes. Tai auka bažnyčiai ir tiek.

As irgi suprantu, kad tai auka baznyciai, bet kiek paprastai yra duodama? 200 litu ar 30? Kiek jus davete ar duosite?
Atsakyti
QUOTE(*fėja* @ 2005 08 10, 10:49)
As irgi suprantu, kad tai auka baznyciai, bet kiek paprastai yra duodama? 200 litu ar 30? Kiek jus davete ar duosite?

Asmeniškai a mąstau apie 50 litų sumą.
Atsakyti
QUOTE(Nashle @ 2005 08 10, 10:33)
Asmeniškai a mąstau apie 50 litų sumą.

Žodžiu, aš buvau pasiruošus 50lt... Na, manau, vieniša mama negali sau leisti daugiau, net ir labai norėdama... Bet galiu pasakyt, kad iš tos euforijos ir tuos pinigėlius pamiršau įduot... Na, nemanau, kad mane kažkas bloguoju minėjo... O jei jau minėjo, tai anoks čia šventumas...
Atsakyti
Pagal tradicijas man atrodo pinigus aukoja krikšto tėvas...
Atsakyti
QUOTE(Nashle @ 2005 08 10, 10:33)
Asmeniškai a mąstau apie 50 litų sumą.

Aciu! 4u.gif
Zinau, kad kriksto tetis, bet kad ir tas kriksto tetis nezino biggrin.gif
Bijau, kad ir mes galime pamirsti iduoti smile.gif jei ne si tema, apie tai net nebuciau pagalvojusi biggrin.gif
Atsakyti
Apie 50lt
Atsakyti
QUOTE(Nashle @ 2005 08 10, 10:49)
Pagal tradicijas man atrodo pinigus aukoja krikšto tėvas...

Mūsų krikšto tėvelis irgi, manau, nežinojo, o ir pinigų visai neturėjo, nes dieną prieš bankomatas prarijo kortelę doh.gif O būtų nesąmonė, jei aš jam kiščiau tuos pinigus ir sakyčiau, kad kunigui duotų blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stellcis: 11 rugpjūčio 2005 - 07:21
Va buvom Vytauto bažnyčioj, pas kunigą Kęstutį, tai labai normaliai sureagavo kad aš be vyro ax.gif
Paklausė, ar priėmus santuokos sakramentą, pasakiau, kad ne, tada paklausė, kodėl , atsakiau, kad viena auginu ir viskas, užrašė be jokių kalbų smile.gif Dar pasakė, kad kai rasiu savo išrinktąjį, tada priimt santuokos sakramentą smile.gif
Žodžiu man patiko smile.gif
Atsakyti
mes irgi 50 paaukojom... tiesiai sviesiai kunigo pakluasiau kaip kiti aukoja, sake vestuvems 100, krikstynos 50 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(katuka @ 2005 08 14, 14:27)
Va buvom Vytauto bažnyčioj, pas kunigą Kęstutį, tai labai normaliai sureagavo kad aš be vyro  ax.gif
Paklausė, ar priėmus santuokos sakramentą, pasakiau, kad ne, tada paklausė, kodėl , atsakiau, kad viena auginu ir viskas, užrašė be jokių kalbų smile.gif  Dar pasakė, kad kai rasiu savo išrinktąjį, tada priimt santuokos sakramentą  smile.gif
Žodžiu man patiko  smile.gif

o manes is viso nieko neklause, paeme nojuko gimimo liudijima viska perrase, tecio grafoje nieko nebuvo irasyta... bet niekuo ir nesidomejo ax.gif
Atsakyti
Hm...norejau prikelti sita tema is mirusiu.... blush2.gif

Lyg ir reiktu vaika vasara pakrikstyti...Ale man asmeniskai tai dzin doh.gif , nesureiksminu as sito nerealiai...Bet jau draugai, gimines, artimieji pradejo spausti... g.gif
O as kai pagalvoju, kad baznycioje viena laikysiu ir vaika, ir zvake(nu zodziu uz save ir teti) man atsoka kazkokios fantazijos.... schmoll.gif

Prisiminkit ir jus savo pypliu krikstynas...Gal sugundysite mane mirksiukas.gif
Atsakyti