Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos

Na gal pasivaiksciok kur paziuret po parduotuves.O siaip mazdaug kaip nykstuko apsiaustukas,o ilgis gal pagal ugi:vaikui iki uzpakaliuko.
Atsakyti
dar nezinau pati ar jau biggrin.gif, nes ryt tik testa darysiuos.  na ugi gal kaip nors atitaikysiu pagal savo maziu biggrin.gif
Atsakyti
[color=Pink][/color]
Tuoj bus ir mano dukros krikstynos ir esu gerai jau pasikauscius toj srity... [img]http://www.supermama.com/baby/yabbimages/smilies/cwm15.gif[/img]Pagrindine krikstateviu pareiga tai tapti dvasiniais vaiko vadovais gyvenime, melstis uz ji ir rodyti jam pavyzdi gera, ziuret kaad jis krikscioniskai gyventu.
Musu busimieji krikstateviai nupirko rubelius, ir dovanu porcelianine lele labai grazia pasidesim lentynoj ir grozesimes. Kam tas auksinis kryzelis dabar, vis tiek nesios dar negreit.  
Atsakyti
Viktorija,  ;)
cia turbut kiek zmoniu, tiek nuomoniu. smile.gif Juk kiekvienu  reikalas ir poziuris kitoks, ka dovanot krikstynu proga. O nieks ir nesako, kad auksini papuosala nesios dabar, nesios kai paaugs. Bet, kaip mergaitei - ir papuosalas, ir praktiskas daiktas. O kas is tos grazios leles porcelianines - stoves grazi sekcijoje ir dulkes rinks. Tik kaip prisiminimas...Vaikas net pazaist negales !  ;D
O dar neseniai su viena mama kalbejau, tai jiems krikstateviai savo krikstavaikiui saskaita banke atidare... wink.gif
Vat ir taip buna.  ;D ;D ;D
Atsakyti
norejau pasiteirauti mamu-kaip jos tokiu saltu metu per krikstynas renget savo maziukus? maniskiam 7men, o krikstynos po 2sav.-baznycioje kaip rengtis, nusirengt? ar striukyte nuimti ir palikti tik su kostiumeliu? o kaip tokio amziau leliu jus renget baltai? pasidalinkit su manim, nes man tai labai aktualu [smiley=Angel_anim.gif]
Atsakyti
na savaji mes krikstyjom namuose ir rengem baltai, o va savo krikstasuni tai krikstyjom baznycioj, tai vaikas buvo paprastai bet labai siltai aprengtas ir net su kailinukais, tai kunigas liepe tik trumpam prasegti. O balta pelerina tai ant tu kailinuku uzdejom, beje vaikiukui tada buvo 10 menesiu.
Atsakyti
Kaip krikstynoms paruosti berniuka? Gal yra kokie nors akcentai ar detales? Gal galite kas trumpai papasakot apie ceremonija, kad pasiruostume psichologiskai? Krikstynos dar tik planuojamos, data nenustatyta, tad tiek klaustuku atsiranda...
Atsakyti
O ar butina vaikuti per kriskstynas rengti vien baltai ??? Maniskiui 6 men., krikstysim liepos men. pradzioj. Ieskau visur drabuzeliu krikstynoms, bet balti daugiausia visai maziukams, o mums reiktu 74-80 cm darbuzeliu  :( Gal galit patart, kur ieskot ???
Atsakyti
Man atrodo nebutinai baltai. Mes dalyvavom giminaiciu dvynuku krikstynose. Jiems buvo gal 1,6m. Mergyte buvo su ruzava suknelyte, o berniukas su baltais marskineliais, juodom kelnytem ir juoda liemene. Tiesa per krikstynas jiems, atrodo, baltas skraistes uzdejo :smile.gif
Atsakyti
Mano vyresneli kai krikstijom, tai be jokiu skraisciu prasisukom... jam 8 menesiai buvo. Nu nemegstu as tu skraisciu, nors tu ka, vaikas kaip koks proginis tortas atrodo... Nupirkau paprasta balta kombinezona ir apzenijom, tfu, tai yra, pakrikstijom biggrin.gif Kriksto mama buvo mano sesuo, tai mes abi susede akis vartem del dovanos - kazkas mums isaiskino, kad reikia dovanot mergaitei auksini kryzeli, o berniukui auksini sauksteli, tvarka tokia. Tai mes del to saukstelio ir vartem akis - jezusmarija, kur toki gaut, kiek jis svers ir kainuos, ir kur paskui ji det? Tik daug veliau Tako forume protingi zmones apsviete, kad saukstelis turi but sidabrinis biggrin.gif Tai sesuo sako - o gal tfu ant to saukstelio, verciau padovanosiu jam dideli kudikiska lego... Ir padovanojo. Ir manau, kad labai gera dovana 8)
Atsakyti
Na, o musu tai krikstynos laukia jau rytoj  biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Bus dvigubos krikstynos, krikstysim savo maziuke ir vyro brolio dukryte.
Zodziu bus dvieju pusseseriu krikstynos  biggrin.gif
Tuo paciu busiu ir kriksto mama ir savo dukryte pakrikstysim.
O dovanosim tai mes savo beveik 2 metu krikstadukrai auksini kryzeli ir grandinele, ir musu maziuke ta pati gaus  biggrin.gif
Aprengtos paneles bus suknytem ir skraistem, beje mes jas pirkom Kaune, labai fainu kriksto rubeliu ir siaip visos atributikos yra Kanto gatveje esancioje parduotuveje. Ten ir siuva vietoj  wink.gif
Po kriksto eisim i fotostudija, na o po to jei leis oras vaziuosim i botanikos soda pasifotkinti. biggrin.gif
O vakare tai planuojamas nedidelis baliukas   [smiley=1285.gif]
Atsakyti
Sekmingai pabaliavot  [smiley=beer.gif] [smiley=beer.gif]
Atsakyti