Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos

QUOTE(Rasma @ 2004 08 30, 09:34)

Jie išvakarėse abu išpažinčių nuėjo, dar tiesa prieš krikštynas paskaitą būtiną išklausė kartu su kita krikšto tėvų pora.


O ka, pries krikstynas irgi reikia kazkokias paskaitas isklausyt? blink.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(lucky @ 2005 07 02, 11:12)
O ka, pries krikstynas irgi reikia kazkokias paskaitas isklausyt? blink.gif  g.gif

pasakykit ir man įdomu apie tas paskaitas, nes ruošiamės savo mažiukę krikštyti?
Atsakyti
QUOTE(Digita @ 2005 07 02, 23:06)
pasakykit ir man įdomu apie tas paskaitas,  nes ruošiamės savo mažiukę krikštyti?
Kai mes lankėm paskaitėles prieš vestuves (prieš 3,5metų) tai tas pačias klausė ir būsimi krikštatėviai nežinau ar tai būtina g.gif
Atsakyti
Grįžtu prie šios temos, nes bręsta tas reikalas, kad visdėlto reikia mažylį pakrikštint. Gal galėtumėt pasidalint patirtim apie normalius (atsiprašau iš anksto kitaip manančių, bet mano manymu tikrai visokių būna) kunigus Kaune? Ta prasme, į kurią bažnyčią eiti tartis dėl krikšto?
Atsakyti
Į Vytauto Bažnyčią, pas kun.Rugevičių. Šiaip tai iš tiesų bet kur gali. Dar į Katedrą, į Jėzuitų Bažnyčią, bet gali tau rekomenduoti eit į savo parapiją. O kodėl savo parapijoj nenori? Juk normaliai žiūri į vienišas mamas, saviškį mažuliuką irgi krikštijau be tėvo, buvo pilna Bažnyčia žmonių, o aš viena su krikštatėviais. ir kas?? Ir nieko 4u.gif Viskas liuksiškai, nuostabi šventė. Taip kad drąsiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(brangute @ 2005 08 09, 12:41)
Į Vytauto Bažnyčią, pas kun.Rugevičių. Šiaip tai iš tiesų bet kur gali. Dar į Katedrą, į Jėzuitų Bažnyčią, bet gali tau rekomenduoti eit į savo parapiją. O kodėl savo parapijoj nenori? Juk normaliai žiūri į vienišas mamas, saviškį mažuliuką irgi krikštijau be tėvo, buvo pilna Bažnyčia žmonių, o aš viena su krikštatėviais. ir kas?? Ir nieko 4u.gif Viskas liuksiškai, nuostabi šventė. Taip kad drąsiau 4u.gif

Ačiū už padrąsinimą...4u.gif drinks_cheers.gif Man kažkaip atrodo, kad bažnyčia skersai žiūri į tokius atvejus, kaip mūsų, todėl ir nervas ima.
O mūsų parapijos bažnyčia tokia naujoviška ir visai nepanši į bažnyčią (bent man). Ko gero, tada reikės rinktis Jėzuitus.
Atsakyti
Tikrai nežiūri skersai-čia klaidingas stereotipas. Tokių atvejų kaip mes-labai labai daug, todėl "skersai" neprižiūrėsi, tokia dabar gyvenimo realybė smile.gif Sakyčiau, Bažnyčia žiūri su pagarba į tas ar tuos, kurie nebėga nuo savo pareigų ir atsakomybės, o ją prisiima ir kantriai neša. Argi vienišos mamos yra kažkokios nusikaltėlės - jos gi nenužudė savo vaikelių, o pagimdė ir augina, susidurdamos su daug didesniais sunkumais nei pilnos šeimos. Todėl mums vienišoms tikrai nėra ko kompleksuoti ar bijoti.
Nashle, suintrigavai, kas ten per naujoviška Bažnyčia? Kodėl ji nepanaši?
Atsakyti
QUOTE(brangute @ 2005 08 09, 14:40)
Nashle, suintrigavai, kas ten per naujoviška Bažnyčia? Kodėl ji nepanaši?

Nius taigi ta, kur Eigulių mikrorajone randasi. Man ji panaši į eilinę aktų salę ir baigta. Kažkaip nepatinka man tokia aplinka, nes nesu labai labai pamaldi, tai man svarbu, kad bažnyčia būtų senoviška... mirksiukas.gif
Atsakyti
Na, aš užaugus Eigulių mikrorajone mirksiukas.gif , bet nežinau ten jokios naujoviškos Bažnyčios schmoll.gif Ar turi omenyje vienuolyno koplyčią? Bet ji visai nemoderniška, paprasta beveik minimalisitnė koplyčia ir tiek, o Bažnyčia tik statoma. O senoviškos tai Vytauto, katedra ir visos senamiesty smile.gif Bet toj naujoviškoj Bažnyčioj jei apie tą pačią kalbame kunigas labai fainas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(brangute @ 2005 08 09, 16:32)
Na, aš užaugus Eigulių mikrorajone mirksiukas.gif , bet nežinau ten jokios naujoviškos Bažnyčios schmoll.gif Ar turi omenyje vienuolyno koplyčią? Bet ji visai nemoderniška, paprasta beveik minimalisitnė koplyčia ir tiek, o Bažnyčia tik statoma. O senoviškos tai Vytauto, katedra ir visos senamiesty smile.gif Bet toj naujoviškoj Bažnyčioj jei apie tą pačią kalbame kunigas labai fainas smile.gif

Nu jo...aš apie tą, kur prieš Rimi centrą, kitoj pusėj...gal ten ir koplyčia vadinasi, sakau, kad šitoj srity esu prasta žinovė...Mano vidurinysis ten ėjo pirmos komunijos, tai visai nebuvau sužavėta, nes kaip jau minėjau man tent salė su kryžium ir baigta.
Atsakyti
Tai gal mes pazistamos? mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes!
As krikstysiu drauges suneli si menesi. Niekaip neissiaiskinu kiek kainuoja. T.y.kiek kunigui reikia duoti. Ar skiriasi Vilniuje ir kokiame kaime?
Atsakyti