Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos

Tarp kitko...tai labai aktualūs ir naudingi pasvarstymai... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nashle: 05 gegužės 2005 - 08:19
Va, tai krikštysiu savo mažąją 21d. kaip ir sakiau smile.gif Jokių problemų, pasiskambyjau, susitariau smile.gif AušraM, jei reikės kontaktinio telefono, kreipkis į mane thumbup.gif Tik kokią duoklę reikės duoti bažnyčiai, gal kas patartumėt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*DAIVA* @ 2005 01 25, 20:03)
Sveikos...jei norit, kad tik viena vaikeli pakrykstytu tai kvieskites kuniga i namus. jei ziema tai ir silta ir patogu.
Savo mergyte krykstijau baznycioje, o suneli-namuose thumbup.gif  labai buvo faina.

O del to, kad nescia krikstomama tikrai negali buti, nes lieka tik vienas vaikas gyvas. ir tai tiesa

Dieve, kaip baisu del to nestumo blink.gif
Atsakyti
Stellci, kaip praėjo krikštynos? 4u.gif
Atsakyti
Oi, AušraM, pamiršau net atsakyti į SMS per tuos bėgimus smile.gif Ačiū ačiū labai smile.gif Praėjo tikrai labai mielai praėjo smile.gif Nors ryte buvo bėgiojimo į wc iš jaudulio, dar dinginėjo daiktai biggrin.gif Mano ex, ačiū dievui, nebuvo, jis tik vėliau paskambino, kad dėl darbo negalėjo atvažiuoti, na, ir gerai smile.gif Buvo mano draugai, giminės ir viskas smile.gif Labai graži ceremonija, mielas kunigėlis... Na, tikrai ten tookia aplinka, kad pati išėjau pakylėta smile.gif Tik va, vienas niuansas, kad nedaviau pinigėlių, nes iš pradžių nežinojau kada reikia, o paskui visai pamiršau... Ir kad aukų dėžutė yra visai pamiršau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stellcis: 23 gegužės 2005 - 19:03
O aš mažių krikštysiu liepos 2d, taip laukiu thumbup.gif Kaip tik baigiasi sesija, grįžta draugė iš užsienio, o sesė po savaitės išskrenda į užsienį, taigi labai viskas laiku, dabar tik belieka laukti gero oro mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Leida @ 2004 04 07, 10:28)
Sako, kad yra kunigų, kurie tiesiai šviesiai pasako, kiek reikės duoti.Ir, neduok dieve, mažiau duosi...O mums sakė, kad tai nuo mūsų priklauso, žodžiu, kiek galit tiek duokit.
Na mes dar nuvežėm šakotį smile.gif .

pries kiek laiko nuejot i bernardinu baznycia uzsiregistruot krikstynoms? kaip fainai jei tik viena vaika krikstija. man tas konvejeris nepatinka. su draugais galvojomgal padaryt dvigubas krikstynas? mes ju - jie musu. tai jei tik musu du vaikai butu grazu.
o be sakocio kiek sumokejot? jei ne paslaptis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agava @ 2005 05 11, 13:53)
Dieve, kaip baisu del to nestumo blink.gif

o mane kviete krikstamote, kai dar nestuke.gif buvau sad.gif bet nukeliau iki dabar, net nezinojau kodel negalima. aciu Dievui
Atsakyti
QUOTE(Linchia @ 2005 06 02, 18:28)
o mane kviete krikstamote, kai dar  nestuke.gif buvau sad.gif bet nukeliau iki dabar, net nezinojau kodel negalima. aciu Dievui

nu doh.gif ...kad anksčiau žmonės prietarais tikėjo tai viskas aišku - reikėjo kažkokius nelaimingus atsitikimus kažkuo paaiškint tai ir siejo su visokiausiais gyvenimo įvykiais...dabar tai paaiškina medicina, kiti mokslai ar dar kas...arba nepaaiškina niekas ir tiek... o ne krikštamotės nėštumas nelaimes atneša doh.gif doh.gif doh.gif Šimtąkart sakiau, tai nesunku pasakyti dar kartą...krikštas yra įjungimas į Bažnyčią, tikėjimas prietarais pagal Bažnyčios mokymą - nuodėmė...jei norit pasakysiu bobutėm suprantamesne kalba - velnio darbas blink.gif biggrin.gif O kūdikis tiek laukiamas, tiek jau gimęs yra laikomas begaliniu gėriu, net Dievo palaiminimu jo besilaukiantiems. Tai kaip jūs galit laukti savo nekalto kūdikio ir tuo pačiu tikėti, kad jis neša kažkam ar sau pačiam nelaimes doh.gif doh.gif doh.gif Ir ar galvojat, kad kunigai tokie žvėrys, kad žinodami šiuos dalykus krikštytų vaikus ? doh.gif
Įmetu dar kartą :
Klausimas:
Laba diena. Su vyru esame pakviesti buti suneno krikstateviais. Taciau nezinau ar galiu buti kriksto motina, jei laukiuosi. Esu girdejusi, kad nesciai moteriai krikstyti vaikeli nera gerai. Nesinoretu niekam pakenkti. Kaip yra is tikruju? Gal galetumete paaiskinti issamiau siuos dalykus? Ar butu gerai, jei kriksto tevu butu mano vyras, o kriksto mama vaikelio tevai pasirinktu kita moteri? Is anksto aciu uz atsakyma.
Atsakymas:
Jūsų paminėta priežastis tėra iš prietarų srities, todėl tikrai net nėra ką čia ir išsamiau paaiškinti, išskyrus tai, kad Jūs galite būti krikšto mama jeigu esate katalikė ir sąmoningai prisiimate krikštatėvių įsipareigojimus.
Paimta iš čia



Atsakyti
QUOTE(Linchia @ 2005 06 02, 18:26)
man tas konvejeris nepatinka.

Konvejeris Bažnyčioje vadinamas bendruomeniniu sakramentų šventimu, kuris turi didelę reikšmę, nes jau pats krikštas yra įjungimas į krikščionišką bendruomenę tongue.gif
Maniškes abi krikštijo "konvejeriu" ...viskas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2005 06 02, 18:03)
nu  doh.gif ...kad anksčiau žmonės prietarais tikėjo tai viskas aišku - reikėjo kažkokius nelaimingus atsitikimus kažkuo paaiškint tai ir siejo su visokiausiais gyvenimo įvykiais...dabar tai paaiškina medicina, kiti mokslai ar dar kas...arba nepaaiškina niekas ir tiek... o ne krikštamotės nėštumas nelaimes atneša  doh.gif  doh.gif  doh.gif Šimtąkart sakiau, tai nesunku pasakyti dar kartą...krikštas yra įjungimas į Bažnyčią, tikėjimas prietarais pagal Bažnyčios mokymą - nuodėmė...jei norit pasakysiu bobutėm suprantamesne kalba - velnio darbas  blink.gif  biggrin.gif O kūdikis tiek laukiamas, tiek jau gimęs yra laikomas begaliniu gėriu, net Dievo palaiminimu jo besilaukiantiems. Tai kaip jūs galit laukti savo nekalto kūdikio ir tuo pačiu tikėti, kad jis neša kažkam ar sau pačiam  nelaimes  doh.gif  doh.gif  doh.gif  Ir ar galvojat, kad kunigai tokie žvėrys, kad žinodami šiuos dalykus krikštytų vaikus ? doh.gif


QUOTE(Karbynė @ 2005 06 02, 18:06)
Konvejeris Bažnyčioje vadinamas bendruomeniniu sakramentų šventimu, kuris turi didelę reikšmę, nes jau pats krikštas yra įjungimas į krikščionišką bendruomenę  tongue.gif
Maniškes abi krikštijo "konvejeriu" ...viskas  thumbup.gif

jauciu kad izeidziau tavo religinius jausmus, tikrai labai atsiprasau, nenorejau, as nesu taip labai tikinti, todel vertinu ne is baznytines puses, bet tiesiog zmogiskai, kaip man atrodo.
del nestumo, tai laukdama nepradedi tiket prietarais, bet del sventos ramybes. nes jei kas atsitiktu, tai butu labai verysad.gif uzsigrauzciau, nors ir zinodama, kad nesamone.
juk ir viena vaika krikstija, kaip supratau. vadinas galima ir taip isijungti i bendruomene. o pasirinkimas laisvas smile.gif ne visi zmones vienodai bendruomeniski, ka darysi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linchia: 04 birželio 2005 - 19:45
QUOTE(Linchia @ 2005 06 04, 20:43)
jauciu kad izeidziau tavo religinius jausmus
juk ir viena vaika krikstija, kaip supratau. vadinas galima ir taip isijungti i bendruomene. o pasirinkimas laisvas smile.gif ne visi zmones vienodai bendruomeniski, ka darysi.

Nieko tu čia neįžeidei, tiesiog kalbu tai apie tai, ką, bent įsivaizduoju, kad bent truputuką išmanau...
Žinoma krikštija ir vieną, pvz.kokiame kaime kitaip nė neįmanoma, nes 10 metų tektų laukti, kol susidarys būrelis...Tikrai nieko baisaus jei vaikutis pakrikštijamas ir vienas, tiesiog to vadinamojo "konvejerio" sumenkinti nereikėtų ir tiek...nes Bažnyčioje tai yra prasminga, o ne tiesiog iš nebeturėjimo kur dėtis visų suvarymas į vieną vietą..Tik tiek ir tenorėjau pasakyti...ir jau tikrai visai nepiktai ir neužsigavusi... smile.gif Manęs juk silpnaprote ar dar kažkaip kitaip niekas neišvadino, iš nieko, kas man svarbu - neišsityčiojo, taigi nematau reikalo net pradėti pykti...tiek kad į tą patį reikalą pažiūrėjau iš kitos pusės...i psio biggrin.gif
Norėti kažką saugoti gerai drinks_cheers.gif , bet žmogelis daug ramiau jaustųsi jei visus tuos prietarus lauk spjautų - o tai čia tik ir dairykis, kad tik ko nepridarytum, neprikenktum ir t.t. (čia jau bendrai rašau)..Rimtai nu..o kuo tada prietarų gerbėjai paaiškintų nelaimingus atsitikimus tiems žmonėms, kuriems nei netinkami krikšto tėvai, nei tėvai savo neva netinkamu elgesiu niekuo nepakenkė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 04 birželio 2005 - 22:12