Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos

Nashle, o tu neskubėk, man atrodo nėra jokių terminų iki kada reikia pakrikštyti. Tai turėtų būti mažyti šventė ir tau ir tavo vaikeliui, o ne dėl to, kad tiesiog reikia pakrikštyti. Pagalvok apie tokius krikštatėvius, kurie jūsų nepamirš, palauk kol orai atšils, pamatysi - ir nuotaika atsiras, ir viskas bus gerai.
Atsakyti
QUOTE(Munė @ 2005 03 07, 13:28)
Nashle, o tu neskubėk, man atrodo nėra jokių terminų iki kada reikia pakrikštyti. Tai turėtų būti mažyti šventė ir tau ir tavo vaikeliui, o ne dėl to, kad tiesiog reikia pakrikštyti. Pagalvok apie tokius krikštatėvius, kurie jūsų nepamirš, palauk kol orai atšils, pamatysi - ir nuotaika atsiras, ir viskas bus gerai.

Žinai... 4u.gif aš tai gal taip ir padaryčiau, bet va mano mama vis pergyvena, kad vaikas nekrikštytas... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Munė @ 2005 03 07, 12:24)
Nashlyt, labai aktuali ir man tema. Aš svarstau kur krikštyti - ar savo gimtajame mieste - kur pati buvau krikštyta, kur visa šeima ir giminės ar Vilniuje, juk jei eisiu krikštyt be mažylio tėvo, tai bus daug apkalbų. O kol kas nežinau ar noriu kviesti tėtį ir jo mamą į krikštynas, ar nebus tai farsas, tuo labiau, kad EX netiki dievu, o jo mama - pravoslavė.

Aš tai jau tikrai žinau, kad tėvas tame reikale nedalyvaus...nes dalyvavo tik gamybos procese... bash.gif
Atsakyti
QUOTE(Zydriausia @ 2005 03 07, 08:44)
tai kai kunigas pasake kad teveliai paimti vaikus i rankas, o mamytes zvakes - tada as viska paemiau pati viena...pagalvojau, kad as esu vaikui ir mama, ir tetis. Ir nemaciau jokios tregedijos, kad tecio nera. kadangi esu laiminga mama wub.gif todel krisktynu nedramataizavau.

4u.gif esi šaunuolė...išoriškai tai taip, bet savo viduje aš niekaip negaliu susitaikyt, kad esu ir mama, ir tėvas...
Atsakyti
QUOTE(Nashle @ 2005 03 07, 15:33)
Žinai... 4u.gif aš tai gal taip ir padaryčiau, bet va mano mama vis pergyvena, kad vaikas nekrikštytas... sad.gif


Taigi tavo mama gali laisvai būti krikšto mama....
Atsakyti
QUOTE(milabra @ 2005 03 07, 13:43)
Taigi tavo mama gali laisvai būti krikšto mama....

na, dėl šito tai aš abejoju...juk ji - jo senelė. Kažkas yra sakęs, kad brolis galėtų būti krikkšto tėvu, bet man tai irgi absurdiškai atrodo: brolis yra brolis, o be to yra kažkokie prietarai, kad tada perduotų visas savo nelaimes ir vargus mažiukui...
Atsakyti
Labai aktualia tema uzvedet. Mano dukryte dar nekrikstyta (nors jau laikas komunijon eit), nes vis svarstau kaip be tecio daryt. Bet zinot kas man dar baisiau? blink.gif As pati nekrikstyta verysad.gif ka daryt tokiem "pererostkam" kaip as? Gal kas norit buti mano kriksto mama? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nashle @ 2005 03 07, 15:51)
na, dėl šito tai aš abejoju...juk ji - jo senelė. Kažkas yra sakęs, kad brolis galėtų būti krikkšto tėvu, bet man tai irgi absurdiškai atrodo: brolis yra brolis, o be to yra kažkokie prietarai, kad tada perduotų visas savo nelaimes ir vargus mažiukui...


Nesąmonės - taip kiekvienas gali savo negandas perduoti. Mano pačios močiutė buvo 2 savo anūkus pakrikštyjusi, o buvo giliai religinga, ir visus papročius bei reikalavimus žinojo.
Bet čia žinoma, tu pati turi norėti kad tavo mama būtų tavo vaiko antra mama. Ir ji turi to norėti.
Atsakyti
QUOTE(milabra @ 2005 03 07, 18:09)
Nesąmonės - taip kiekvienas gali savo negandas perduoti. Mano pačios močiutė buvo 2 savo anūkus pakrikštyjusi, o buvo giliai religinga, ir visus papročius bei reikalavimus žinojo.
Bet čia žinoma, tu pati turi norėti kad tavo mama būtų tavo vaiko antra mama. Ir ji turi to norėti.

supratau. 4u.gif Aš tikrai nežinojau tų visų plonybių... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Tagulia @ 2005 03 07, 16:09)
Labai aktualia tema uzvedet. Mano dukryte dar nekrikstyta (nors jau laikas komunijon eit), nes vis svarstau kaip be tecio daryt. Bet zinot kas man dar baisiau?  blink.gif As pati nekrikstyta  verysad.gif ka daryt tokiem "pererostkam" kaip as? Gal kas norit buti mano kriksto mama?  biggrin.gif


greičiausiai teks pirma save pasikrikštyt...O aplamai tai gal nieks net ir nepaklaustų, ar tu krikštyta? ar taip negali būt?
Atsakyti
QUOTE(Nashle @ 2005 03 07, 15:39)
4u.gif esi šaunuolė...išoriškai tai taip, bet savo viduje aš niekaip negaliu susitaikyt, kad esu ir mama, ir tėvas...


Tokiu atveju manau, kad tikrai nereikia skubet krikstyt. Nu kam save prievartaus ir si sventes padaryt gedula? Manau mana turetu suprasti, kad tau dabar sunku g.gif gal; tikrai ateis vasara, nuotaika kita ir tada jauir viduje viskas susitvarkys tongue.gif
O as nezinau, gal as kvaila, bet galvodama, kad esu ir mama, ir tetis, didziuojuosi tuo wub.gif tevas net neisivaizduoja kiek prarado palikdamas toki stebukla 4u.gif ir as manau, kad lazda turi du galus. ateis diena, kai jis tures isgerti visas tas mano isverktas asaras..... (ot kokia as bjauri tongue.gif )
O galu gale laiaks geriausias gydytojas....prabegus kuriam laikui juoda pavirs i balta biggrin.gif todel siulau neskubet su krikstynom ir palaukt, kada susitvarkys jausmai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nashle @ 2005 03 08, 08:35)
greičiausiai teks pirma save pasikrikštyt...O aplamai tai gal nieks net ir nepaklaustų, ar tu krikštyta? ar taip negali būt?


Nezinau, ar taip gali but. As isvis nieko nezinau cry.gif Man labai liudna, kad musu seimoj buvo stengiamasi nutylet religijos klausimus, ir kazkaip jauciuos net nuskriausta tuo klausimu. Aisku, is kitos puses as ismokau suprast viska savotiskai, ne taip kaip nusako baznycios kanonai ir man atrodo, kad svarbu zmoguas vidus, kaip jis pats elgesi ir pan (t.y. manau, nebutina eit i baznycia, kad butum krikscionys, tikintis, pamaldus, geras zmogus), bet vis delto, labai noreciau tureti kriksto mama wub.gif ir noriu, kad mano dukryte gautu palaiminima ax.gif
Atsakyti