Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos

Jamaika, mes dovanojome savo krikšto vaikui išdidinta jos portretą- įrėminome,gavosi labai graži nuotrauka. Tėvams labai patiko, pakabino vaiko kambaryje. thumbup.gif
mums tai dovanojo pinigu svečiai wink.gif
Atsakyti


Sveikutės .Skaiciau zinutes ir man labai patiko krikstynu paivairinimui
skirtos uzduotys .Labai sudomino laikrastukas .Gal galima butu ji pamatyti?
Atsakyti
Mamytes ruosiames maza krikstyti gal kas galit pasiuliti kunigeli gera ir malonu Kaune??Matau is zinuciu kad geru kunigeliu Vilnius turi o kiap Kaunas negi nera normalios baznycios su simpatisku kunigeliu pasidalinkit patirtim sad.gif
Atsakyti
Sveika, Tulpe,

Rasiau tik ką kitoje temoje VISKAS APIE KRIKSTYNAS. Jei dar neturi pasirinkusi baznycios ar kunigo, rekomenduociau kun. Kęstutį Rugevičių Vytauto bažnyčioje.
Ir pati bažnytėle labai jauki, o kunigas - dėmesingas, malonus, savo pareigas atlieka tikrai neatmestinai.
Atsakyti
mus kviečia būti krikštatėviais,norėjau paklausti,ar aš galiu būti krikštamote nors nesu pasidirmavojusi.esu krikštyta ir esu priėjusi prie pirmosios kumunijos
Atsakyti
krikstijom savo dukryte pernai , nusipirkau uz 36 lt kryksto kostiumeli "Korlejoje", yra firmine parduotuve Naujojoje Vilnioje, ten pigiau nei kitur, be to duoda ir 10% nuolaidu kortele. Ta parduotuve yra Geroves g., kur policija. Pasirinkimas tikrai labai didelis. Tas kostiumelis - rozines kelnyte bei balta palaidinuke- labai fainas ir mielas, be to tiko ne tik krikstynom, ir poto vilkedavom kai norejom pasipuosti. O pietus surengeme Kristupo kavineje Narucio viesbutyje, tan tikrai nebrangu, yra tokia Skliautu sale, is jos tiesiai i kiema galima su vezimu iseiti, tikrai labai jauki ir patogu. Pati sale labai grazi, uz jos nuoma moketi nereikejo, tik uz maista. Ir gerimus leido savus atsinesti. Visiems labai patiko. Buvo ir mamytei svente, o ne prie puodu:)))
Atsakyti
Skaiciau ir idomiu dalykeliu suzinojau, tik daugiausiai viskas apie komercine krikstynu puse, o dvasine kur? cia viena nuoroda apie krikstynu sakramenta. ten visa informacija galima rasti. ir apie rubu baltu ir apie zvakes reiksmes. taip pat, kas gali krikstyti it t.t. Butinai paskaitykit!!!

http://katekizmas.lc...003/N13FBB.html
Papildyta @ [mergetime]1088586481[/mergetime]
Skaiciau ir idomiu dalykeliu suzinojau, tik daugiausiai viskas apie komercine krikstynu puse, o dvasine kur? cia viena nuoroda apie krikstynu sakramenta. ten visa informacija galima rasti. ir apie rubu baltu ir apie zvakes reiksmes. taip pat, kas gali krikstyti it t.t. Butinai paskaitykit!!!

http://katekizmas.lc...003/N13FBB.html
Atsakyti
QUOTE (dolė @ 2004 06 24, 14:25)
mus kviečia būti krikštatėviais,norėjau paklausti,ar aš galiu būti krikštamote nors nesu pasidirmavojusi.esu krikštyta ir esu priėjusi prie pirmosios kumunijos

as irgi nedarmavota, o pakrikstyjau jau tris vaikus, kazkaip niekas net neklausia.Apskritai musu neklause nieko, tik is pasu duomenis surase ir viskas.
Atsakyti
QUOTE (tulpe @ 2004 06 06, 18:25)
Mamytes ruosiames maza krikstyti gal kas galit pasiuliti kunigeli gera ir malonu Kaune??Matau is zinuciu kad geru kunigeliu Vilnius turi o kiap Kaunas negi nera normalios baznycios su simpatisku kunigeliu pasidalinkit patirtim sad.gif

Klebonas Virgis Veprauskas is Sanciu baznycios. Visus vaikus pas ji krikstijom thumbup.gif
Atsakyti
As tai sekmadieni krikstysiu puiku berniuka clap.gif
Ka tik skaiciau, kad nesciosios negali krikstyti jokiu budu, nes nuima nuo vaiko laime huh.gif
Del skraisteles, tai ji turi buti issaugota. Ji, kai zmogus mirsta, dedama i karsta
Pati nezinau, ka dovanosiu berniukui. Matyt kazka, kas isliktu visam gyvenimui, o ne tai ka kazkada gavau pati - samciu rinkini (kurio zinoma nebera...)
Atsakyti
Sveikutes - turiu gana skubu klausima - ar reikia pristatyti vaiko, tevu dokumentus krikstijant, ar uztenka zodinio susakymo?
Atsakyti
QUOTE (AISE @ 2004 08 19, 10:21)
Sveikutes - turiu gana skubu klausima - ar reikia pristatyti vaiko, tevu dokumentus krikstijant, ar uztenka zodinio susakymo?

Reikia turėti vaiko gimimo liudijimą ir krikštatėviai turi turėti savo asmens liudijimus(pasą ar ID) wink.gif
Atsakyti