Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos

Bandziau tartis del sekmadienio, tai nelabai krikstija, o cia visose taip, ar yra kur sekmadieni krisktytu...gal kas nebloga baznycia patartu, kur galima butu viena krisktyti ir sekmadieni?
Atsakyti
QUOTE (VaidaI @ 2004 04 20, 09:47)
Bandziau tartis del sekmadienio, tai nelabai krikstija, o cia visose taip, ar yra kur sekmadieni krisktytu...gal kas nebloga baznycia patartu, kur galima butu viena krisktyti ir sekmadieni?

VaidaI, o kokioj bažnytėlėj buvot, jei ne paslaptis. Mes irgi šią savaitę ruošiamės eiti kalbėti su kunigu.
Atsakyti
QUOTE (Manguste @ 2004 04 20, 08:52)
VaidaI, o kokioj bažnytėlėj buvot, jei ne paslaptis. Mes irgi šią savaitę ruošiamės eiti kalbėti su kunigu.

na, cia Pal. Jurgio Mamtulaicio parapija, eiguliuose tas vienuolynas, mes ten tuokemes, labai siuolaikiski kunigai, faini tokie.....tik va tas laikas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VaidaI: 20 balandžio 2004 - 09:22
KAip manot, ar gali but vietoj krikstomamos ir tecio, dvi krikstamotes? smile.gif
Atsakyti
o mums va kokia problema iskilo, niekur Kaune vaiko nekrikstija, del to, kad krikstotetis neturi baznytines santuokos, nors krisktomama ir krikstotetis is atskiru seimu..kokia biurokraija, negaliu....

Tai teks vaika vezti i koki kaimeli, kur imanoma susitarti.... sad.gif
Atsakyti
QUOTE (Noa @ 2004 04 18, 13:05)
Ant kokio akmenelio!? Kur ta akmeneli gaut?! O ko ten stovet, kas is to bus?

"..stok ant akmenėlio.." laugh.gif laugh.gif
skraistė nebūtina. čia kaip skaistumo simbolis.
pirmą vaiką kai krikstyjau, bliamba, ta skraistė visur makalavosi kaip valkata kokia mad.gif
nieko neveikiau tik taisiau ją ,visaip dėliojau, kraštus lyginau, bo visi tik paveikslavo mus aplinkui rolleyes.gif
dabar vaiką pakrikštyjom be jokių skraisčių- vaikas baltai aprengtas-toks gražus skaistus, pats kaip simbolis biggrin.gif
Vaida, nu čia tai geras. nzn ką ir patarti.aš pati be tos bažnytinės santuokos, be komunijos, be dermavonės, o patapau krikšto mama g.gif nu ką aš žinau? labai manęs norėjo rolleyes.gif
nesuprantu, kaip gali nekrikštyti sekmadienį, bredas kažkoks, visko prisigalvoja tie krikštytojai g.gif
Mamuk, jei neturi krikštatėvio, na ir kas, užteks ir krikštamotės. Tik nzn ar dvi gali būti? pasakyk kunigui, kad jos -šeima laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Tuja @ 2004 04 26, 09:30)

Vaida, nu čia tai geras. nzn ką ir patarti.aš pati be tos bažnytinės santuokos, be komunijos, be dermavonės, o patapau krikšto mama g.gif nu ką aš žinau? labai manęs norėjo rolleyes.gif
nesuprantu, kaip gali nekrikštyti sekmadienį, bredas kažkoks, visko prisigalvoja tie krikštytojai g.gif

tai va, saku, kokia nesamone.....kiek mes privazinejome ir nieko....isidirbineja ir tiek....tai va...cia nuo kunigo priklauso ir viskas.....na ir tegu, nusivesime vaika i kaimeli toki...ten faina kunigeli turime, nors 60 km. bet nieko....ir pakrikstys ir sekmadieni...va....
Atsakyti
QUOTE (VaidaI @ 2004 04 26, 09:16)
o mums va kokia problema iskilo, niekur Kaune vaiko nekrikstija, del to, kad krikstotetis neturi baznytines santuokos, nors krisktomama ir krikstotetis is atskiru seimu..kokia biurokraija, negaliu....

Tai teks vaika vezti i koki kaimeli, kur imanoma susitarti.... sad.gif

Arba i Vilniu
Atsakyti
Mamules, help.
Mano vyras bus kriksto tevas, niekaip jie su krikstamote nesutaria ka dovanoti kriksto vaikui berniukui g.gif g.gif g.gif Gal jus kokiu minciu turit?? Ka jusu vaikuciai gavo is kriksto tevu?? Patarkit, labai prasau, nes jie ipareigojo mane ispresti si keblu klausima doh.gif doh.gif
Atsakyti
Tai jei taip nesusitaria, tegu kiekvienas atskirai dovanoja wink.gif
Atsakyti
Kadangi daugelis is jusu jau krikstijote savo vaikus, pasidalinkit, ka jusu vaikai gavo dovanu? Greit bus brolio dukrytes krikstynos (jai 1m bus tada), ir mes busim sveciai. Norisi padovanot kazka isliekancio, originalaus. Daug kas dovanoja auksines grandineles ar saukstelius sidabrinius. Bet jei atsitiks taip, kad mergyte gaus dovanu 3 saukstelius, 5 grandineles? Tikimybe vis delto didele, nes tai tradicines krikstynu dovanos. Tai va, gal turite kokiu ideju, ka padovanot tokio, kad butu isskirtina, isliktu ilgam, galbut butu simboliska?
Atsakyti
QUOTE (ewa @ 2004 04 26, 11:15)
Mamules, help.
Mano vyras bus kriksto tevas, niekaip jie su krikstamote nesutaria ka dovanoti kriksto vaikui berniukui g.gif g.gif g.gif Gal jus kokiu minciu turit?? Ka jusu vaikuciai gavo is kriksto tevu?? Patarkit, labai prasau, nes jie ipareigojo mane ispresti si keblu klausima doh.gif doh.gif

O pas mus kriksto tevai atskirai dovanojo dovanas o ne bendra smile.gif
Atsakyti